Най-несполучливите експерименти с косата ви?

  • 9 739
  • 82
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 4 737
И аз така се самообучавах Simple Smile Трябва ти хубава четка и силен сешоар, ако е немощен няма шанс да я опънеш добре.

# 61
  • Мнения: 1 505
Аз като ученичка отидох на фризьор и си направих руси кичури,но след това видях една моя приятелка,която се беше накъдрила и и стоеше много готино и реших,че искам и аз да се накъдря.И на следващия ден отидох при същата фризьорка и и казах,тя ме умоляваше да не се къдря,но аз и казвах,че ще си е за моя сметка и ме накъдри накрая.Е такова нещо не сте виждали,падаxа цели кичури коса,а и бях като разплетена домаджана в главата.

# 62
  • Мнения: 189
О, като каза baibibi соц и задължителното прибиране на косите, се сетих още нещо.

Майка ми не слави с умение да борави с коси и винаги ми правеше плитките и опашките криви. Аз пък много се дразнех и ги развалях, докато не се получи идеално гладко. Веднъж, след 15-тия опит за хубава опашка, установявам, че съм пропуснала един кичур точно отгоре на главата. Вече закъснявах за училище и ми идва гениалната идея да го отрежа. Даже и не спрях да се замисля. Храс! Резултат: щръкнал точно нагоре кичур, който нито можеш да скриеш, нито да пригладиш, нито фиба, щото, нали, ама точно отгоре на главата.
Бая гадно ми беше, докато израсте поне малко. Хващах сръбските новини с лекота.

# 63
  • Мнения: 4 737
Хващах сръбските новини с лекота.
Ох, ще ме умориш  Joy

# 64
  • Мнения: 2 388
И аз така се самообучавах Simple Smile Трябва ти хубава четка и силен сешоар, ако е немощен няма шанс да я опънеш добре.
Peace Да, например 1800 W. Обаче пък "изпича" косата и си е страшничко. Sad

# 65
  • Мнения: 4 737
Задължително сешоара трябва да има човка. Плъзгаш то бързо по косата въртейки четката, като струята е по посока дължината на косата и никога не задържай на едно място. Ако го правиш така никога няма да ти замирише на опърлена коса.

# 66
  • Мнения: 3 268
Когато в началото на 90-те години беше на мода накъдрената коса аз си я къдрех.Не ситно обаче,а на по-едри ролки и ми стоеше много естествено.Правех се при Капанов,тогава салонът му беше на Витошка,а аз работех на близо и винаги бях много доволна.Веднъж обаче отидох да се накъдря в салона на тогавашната любовница на Трайчо Манекена/той от тогава им подарява салони на любовниците си/ и за малко да изгубя косата си.Така ми я изгориха с къдрина,който явно е бил от най-долнопробния,че ми тлябваше половин година да изглеждам човешки.Май по-голям гаф от този не съм имала с косата си.

# 67
  • Мнения: 3 315
Kasidy   Hug  bouquet
 palavata_monahinq  Hug  bouquet 

# 68
  • Мнения: 288
Сещам се засега за 3.

Първия е, когато се мъчех да се изруся, понеже бях боядисана в черно. Взех 2 супри и 2 бои за русо. Нанесох суприте една след друга и ги държах по час на главата си. Като се измих от последната, косата ми беше станала като фини конци  и се късаше като я дръпнеш съвсем лекичко. Изживях голям ужас като видях това. Помислих, че ще остана буквално без коса и започнах да й слагам балсами. Възстанови се много бързо, чак не можех да повярвам.

Втория е, когато исках да ме подстрижат. Не знам, дали беше на Л'ореал прическата.. не ги разбирам чак до там.. но исках да ми скосят косата... на етажи и да се сливат етажите, а ме направиха само на етажи, без да се сливат и като се изсуших, косата ми бухна като на булонка, че и беше до раменете. Ей, като се ядосах, държах я цял месец все вързана на опашка. Толкова беше зле и ме беше срам... Ужас! Останах потресена от тази некадърница, при която бях.

Третото е, когато пак пробвах да се изруся, да не чакам естествената коса да ми порасне, че ме дразнеше - черно и светло. Този път, косата ми не стана зле като предния път, но стана като губер. После пак я боядисах и стана светло рижава, а в корените бяло русо.

М, това е, което се сещам за момента. Иначе съм я пръскала и със спрей, тъмно син, но не беше за коса хахах... Стана изключително добре за учудване на всички, че и ми ходело. Беше за една Нова Година..

# 69
  • Мнения: 7 263
Малко след като родих големия си син започна да ми пада яко косата и реших да я скъся.
Изобщо не си представям с кой акъл пожелах да ме скъсят на черта.
Косата ми е къдрава и гъста и заприличах на китайска пагода  Twisted Evil
Сина ми се разрева като ме видя  Rolling Eyes

А сега се сетих и повода да се запозная с дългогодишната ми фризьорка - три седмици преди сватбата си отидох да ми правят кичури - избягах с писъци от салона, в който бях след като два кичура от коса доста под раменете останаха в ръцете на една некадърница.
Тогава моя приятелка ми препоръча сегашната ми фризьорка и не я сменям за нищо на света!

# 70
# 71
  • Бургас
  • Мнения: 1 787
Моите опити неуспешни винаги са свързани с това да бъда руса и винаги след това завършват отново с тъмна боя.  Joy Joy

# 72
  • София
  • Мнения: 232
ето и моя експеримент:
голямата ми мечта беше да имам огнено червена коса.бях пробвала какви ли не бои, но все не ставаше перфектно.видях в магазина един български продукт на ЕВТЕРПА. на картинката изглеждаше супер! взимам аз и викам сестрата да ме боядиса. Намаза ме каката и почнах да си чакам,около 10-15 мин. от любопитство обаче реших да проверя какво става.Имаше ужасен цвят и веднага влязох в банята да се мия.След като се изсуших картинката бе следната- в корените бях в бебешко розово, а в краищата- оранжево!!
една седмица ходих с кърпа на главата и след товая боядисах в тъмно червено

# 73
  • Мнения: 288
Моите опити неуспешни винаги са свързани с това да бъда руса и винаги след това завършват отново с тъмна боя.  Joy Joy

То и аз...  Laughing А, най-тъпото е, че по природа съм си с леко русолява коса, хамелеонска /кестеняво (зимата)-русоляво (лятото)/ - пародия!  Rolling Eyes Crazy

# 74
  • Мнения: 2 229
В 7 клас една ме подстрига суууупер късо, над ушите, изглеждах ужасно. Sick Всички ми се смяха в училище, не помня колко време я чаках да порасне, но ми се стори цял век! Оттогава за къса коса не искам и да чуя!

С цветове не съм имала гафове, защото никога не съм се боядисвала, но от край време ми е мерак да се направя лилава с едни оцветители на Палете. Crazy Ако се престраша, може да се разпиша в темата пак! Joy

Общи условия

Активация на акаунт