Мами от Търговище, къде сте?

  • 13 109
  • 112
  •   1
Отговори
# 30
  • София
  • Мнения: 1 535
Здравейте  Hug

С голямо закъснение да честитя дъщеричката на мама Fanimira. Много радост да носи на всички в къщи   bouquet

Аз съм си вече в Търговище, но каката ми е в болница  Cry. Надявам се утре да я изпишат вече и да започнем истинската почивка и големите разходки.

Имам едно малко глупаво въпросче - от къде си пазарувате памперси? Имам чувството, че толкова неща не знам вече тук  Embarassed

# 31
  • Мнения: 1 080
Aбе мацки аз щех да ви питам същото.
За памперси знам Тони - то и една малка борса до контесата, но и на двете места е много скъпо.
Не че нещо, ама тука ги взимам на 29 лв., а в т - ще на 33 лв. почти......... Crossing Arms Crossing Arms Crossing Arms
И за АМ акоми кажете от къде мога да си взимам.
Иначе дрехите са на прилични цени...........

# 32
  • Мнения: 1 080
Ехоооооооооооооо
Майки..............................
Що не пишете бе жени................
 Crossing Arms Crossing Arms Crossing Arms
Хаиде да си организираме срещичка тази събота ако искате
Хайде който има желание да се включва с предложения за място и време за срещата!!!          Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes
       Hug Hug Hug

# 33
  • София
  • Мнения: 1 535
Ако се разберете нещо за събота може да се пробваме да се включим. Ще изписват каката от болница най-после и не знам колко ще ни мотаят, а за привечер имам друга среща...

# 34
  • София
  • Мнения: 136
Хайде тогава направо за понеделник да се разберем нещо.
Така или иначе събота и неделя са си дни за семейството. Докато през седмицата по е възможно едно такова мероприятие. Поне така мисля аз де Wink

# 35
  • Мнения: 97
Аз памперси вземам от Лората.Там бяха към 30 лв.Аз ще си ходя към Т-ще края на Август,така че ще пропусна срещата Rolling Eyes

# 36
  • търговище
  • Мнения: 5
Здравейте мамчета аз също съм от търговище и ще ми е много приятно да си контактуваме  lalalala newsm10

# 37
  • Мнения: 1 080
cekita, кажи нещо повече за себе си:
Бременна ли си или имаш бебче и въобще всичко, което се сетиш!!!
 Two Hearts Two Hearts Two Hearts

# 38
  • търговище
  • Мнения: 5
Ами аз си имам бебче вече е на 11 месеца момче и се казва мирослав   newsm03 Two Hearts Two Hearts Two Hearts

# 39
  • търговище
  • Мнения: 5
майчета искам да ви питам как сте си ги сложили тези лентички дето ви се изписват на колко са бебешоците
 newsm78 моля ви да ми обясните

# 40
  • търговище
  • Мнения: 5
колкото до памперсите аз си ги купувам от борсичката зад контесата (там маи са наи ефтини) там са 30.50лв.
smile3521     smile3503

# 41
  • София
  • Мнения: 1 535
майчета искам да ви питам как сте си ги сложили тези лентички дето ви се изписват на колко са бебешоците
 newsm78 моля ви да ми обясните


Мисля, че тук доста подробно са описани стъпките:
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=4827.0

Дано ти е полезно  Hug

# 42
  • търговище
  • Мнения: 5
 Inad благодаря ти много  newsm53

# 43
  • търговище
  • Мнения: 5
А аз не съм от Търговище, но търся някой, който има път от Търговище до Бургас или обратно?
А защо ти е някои да пътува от търговище до бургас? Rolling Eyes Simple Smile

# 44
  • Мнения: 1 080
Момичета какво става с ФАНИМИРА, защо не се е отчела досега.
Дано да са добре с малката КАРИН.
Пиши бе жена, че се тревожим!!!
 Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

Общи условия

Активация на акаунт