Припича слънце от небето-навън е на ПАЗАРДЖИК детето!(22)

  • 14 375
  • 298
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 2 336
ted  , ще ви издирвам да знайш, ама като се знам как се бях засилила на базара да се представя и като ви видях как зачервих бузи и само напазарих и се скатах.... Дано се престраша да се представя Rolling Eyes
не се притеснявай ако не съм сама ще сам с друга мама със синя количка но това да не те притеснява обикновено сме и с Луда Яна но тя сега по технически причини не ходи по пътищата /дано скоро да тръгне/.
ЧЕСТИТ РОДЖЕН ДЕН на Илия на Zora*!!!
newsm59  bigdance2 nbirthday
на патерици
да е жив и здрав и да много щастлив!
[/b]

Последна редакция: чт, 15 май 2008, 09:14 от ted_

# 61
  • Мнения: 2 577
Mari_Pz, ще ни е приятно да се мотаме заедно!
Сега е баш за навън! Оле, голям смях пада, това бебче твоето ме умори да се смея! Laughing
Гвен, как е Гошенцето?
Камист, Деси, желая ви много късмет в начинанието и пишете повече де, никакви ви няма Hug

Последна редакция: чт, 15 май 2008, 11:04 от Луда Яна

# 62
  • Мнения: 941
Ted, много сте пораснали...особено ма смимката със двете зъбета  Hug

Я, и Winter се появи в тази тема...от одавна не беше писла тук  Naughty

п.с. ииии,  не мога да не се похваля  Blush - от вчерашната и днешната матура имаме 6-ци - на мама умницата Heart Eyes  , ама я скъсах последните 2 седмици от тестове в къщи..

Последна редакция: чт, 15 май 2008, 12:15 от mother-of-pearl

# 63
  • Мнения: 413
Браво на Никол! Peace
Луда Яна, как е кракът ти?
Ted_, наистина то сега се почва.Добре, че не се е ударил сериозно.А нали знаеш, мажеш веднага с олио и не посинява. Peace
Kamyst, Crazybrat, успех!

А за кредите най-добре е да се ходи от банка в банка и да се види къде ще ти предложат най-подходящи условия.Ние имаме в Булбанк (сега Уникредит) и сме доволни, но зависи от кредита, от обезпечението...

# 64
  • Пазарджик
  • Мнения: 712
И от мен едно браво за Никол    bouquet !!!

Ванчеееее, пропуснала съм го този постинг...ама...ще дърпаме ушите, ще дърпаме и косите ако трябва...
Embarassed

мажеш веднага с олио и не посинява. Peace

Това не го знаех  Thinking - ще гледам да го запомня

# 65
  • Мнения: 2 214
Какво бе Гери ми се подиграваш Laughing заета жена съм Crossing Arms
А и нямам щерка със шестици за да се похвалям, моя Емил като проговори ще пиша във всички теми Laughing а засега.......

# 66
  • Пазарджик
  • Мнения: 712
А и нямам щерка със шестици за да се похвалям, моя Емил като проговори ще пиша във всички теми Laughing а засега.......

Аз кат нямам ни щерка, ни син за сега - пак се хваля с каквото мога - напр. с качени килограми  Mr. Green .

моя Емил като проговори ще пиша във всички теми

 newsm17 newsm17 newsm17

# 67
  • Мнения: 941
Ванче, като стана въпрос за син - та реши ли окончателно как ще е името?  Можеш да ме отпиздиш, щото не ми е работа да питам...ама  Blush  аз си питам..и вчера те видях - стига лъгала момичетата, че си напълняла  Naughty много си си добре за месеците в които си  Peace

# 68
Здравейте! Аз пак да ви досадя, ама да питам от къде мога да си купя легло(кошарка) и количка в Пазарджик, някакъв по- голям магазин, или нещо като борса.
Интересуват ме кошарки от ПДЧ(мисля че така се пише), а не дървени и колички на Чиполино или Кангаро.
 Ако искате на лични да не занимаваме всички тук.
Мерси предварително   bouquet

# 69
  • Мнения: 2 577
Магазин"Бимбо" - там има най-голям избор за рамките на Пазарджик .
Намира се точно при сухите фонтани...друг ориентир не знам newsm78

# 70
  • Мнения: 529
На автогарата,зад бялата къща,има един нов хубав магазин (дано се сещаш,не го обясних добре)

Crazybrat, Kamyst успех!
Деси,това което ти дадох,Ви го подарявам  Peace

Знаете ли кога ще отворят закрития басейн?

# 71
  • Пазарджик
  • Мнения: 712
Ванче, като стана въпрос за син - та реши ли окончателно как ще е името?  Можеш да ме отпиздиш, щото не ми е работа да питам...ама  Blush  аз си питам..

Нали знаеш как съм решила   smile3521 , но не окончателно  newsm53 .

и вчера те видях - стига лъгала момичетата, че си напълняла  Naughty много си си добре за месеците в които си  Peace

Да бе - точно днешната болна тема сутринта се премерих - само този месец съм качила 5 кг  newsm61 . Направо ми се прирева  smile3518 . И днес ще ходя при доктора - дали ще ме навика не знам  smile3506 . Най-важното е бебето да е живо и здраво. Ама се чудя вече някаква диета ли да почвам - хляба го поспрях - само на закуска, сладко рядко ям, гледам да ям повече салати, плодове. Ама аз си са знам - някога преди да пропуша пак бях такова кюфте - ходих здраво на аеробика, диети, ама грам не свалях. Започнах бавно и сигурно да свалям като пропуших, колкото и да казват, че не е вярно .

# 72
запис и от мен че ще ме забравите
аз може да не пиша но ви следя из кьсо
виви75 кьде се загуби
мама елфина и теб те няма
а аз да ви се похваля отивам на почивка в Гьрция но не сам сигурна дали ще си почина защото ще сам с двете си прекрасни ангелчета които са пьлни с енергия и умора немат та незнам ще видим кво ще стане
ама да знаете че  и от там ще ви дьржа из кьсо
на новите мами  bouquet
поздрави за избора на темате Heart Eyes

# 73
  • Мнения: 941
Цитат
мама елфина и теб те няма

ами....тука е, тука е....ама е луднала нещо   Mr. Green
така става като си сменява ника - хората немож я разпозна  Laughing

# 74
  • София
  • Мнения: 1 511

Нападнаха го едни колики...не ми се говори направо. ooooh! ooooh! ooooh!


....
а аз да ви се похваля отивам на почивка в Гьрция но не сам сигурна дали ще си почина защото ще сам с двете си прекрасни ангелчета които са пьлни с енергия и умора немат та незнам ще видим кво ще стане
....

Дано успеете да се позабавлявате поне Hug...почивка определено няма да е. Crazy

Общи условия

Активация на акаунт