Припича слънце от небето-навън е на ПАЗАРДЖИК детето!(22)

  • 14 376
  • 298
  •   1
Отговори
# 75
  • Пазарджик
  • Мнения: 712
Нападнаха го едни колики...не ми се говори направо. ooooh! ooooh! ooooh!

В отчетна тема за септември имаше един съвет от Вечерница за коликите:
" Като споменах тази торбичка, та да ви дам съвет. Използвайте сега сезона, събирайте костилките от черешите и като ги изварите да падне месото от тях, ги оставете на слънце да изсъхнат и ги съберете в малки платнени торбички (15х15 см примерно) и си ги пригответе за след раждането. След като са готови вече торбичките, се затоплят в микровълновата и се слагат на коремчето на бебето или на кръстчето.Страхотна работа вършат в борбата срещу коликите! Помагат по-добре от всякакви капки - личен опит. "
Ако искаш пробвай  Peace . Аз съм решила да събирам за септември.

# 76
  • Мнения: 2 336
de'Belladonaнещо с тази микровълнова... Thinking честно казано неми вдъхва много доверие. Не искам да те отчайвам но все си мисля че всичко си зависи до детето. Всички казват че момчетата карали повече време коликите , а Младен опроверга всякакви теории карахме 10-тина дни пожелавам на всеки да има детето му такива леки колики.
Gwen дано скоро минат коликите на Жорко.

# 77
  • Мнения: 305
Момичета сърдечно Ви благодаря за топлите думи  и  хубавите пожелания по случай рожденния ден на нашия син Илия!

Макар и два дни след събитието Ви черпя с торта от името на малкия мъж!Пожелавам Ви приятен ден и много приятни емоции!



И една усмивка от рожденника!




Ето и всички снимки от празника ни!

# 78
  • Мнения: 305

Ето Ви  и другите снимки, дано Ви харесат!

http://www.snimka.bg/album.php?album_id=246611&view=1&photo=1

# 79
  • Пазарджик
  • Мнения: 712
de'Belladonaнещо с тази микровълнова... Thinking честно казано неми вдъхва много доверие.

Защо  newsm78 ?

Не искам да те отчайвам но все си мисля че всичко си зависи до детето.

Е то е ясно, че при всяко дете е различно, но спокойно може да се пробва. Аз харесвам природни методи - ако не помогне, поне няма да навреди.

Zora*, да ти е жив и здрав рожденика на патерици. Много хубави снимки. Друго си е в къща да живееш  Grinning .

# 80
  • Мнения: 2 336
Zora* къде поръча тази страхотна торта?

# 81
  • Мнения: 305
В Захарната Къща.Да си призная цветовете са ми малко силнички, но все пак детска торта е трябва да е  весела и шарена, а Том и Джери са любими на Илийката.

# 82
  • Мнения: 227
Zora*,аз пък за пързалката да питам,ако не е нахално от моя страна  Blush,откъде е и колко струва,благодаря.   bouquet

# 83
  • Мнения: 941
Зора, явно е от снимките че сте си изкарали пърфект, обаче искам да те питам нещо (ще ме извиниш, ама съм си любопитко) ...видях из снимките ти , нещо като салата поръсена с магданоз и гъби (или се бъркам и е нещо друго  newsm78 ) - та можеш ли да ми обясниш какво е и как се прави...аааа и имаше една торта с руло наредено отгоре....моооляяяяяя - в неделя племенницата е абитуриентка и искам да помогна на майка и с нещо по-така...... Blush

може и на лични за да не спамим темата, въпреки че съм сигурна че и на момичетата ще им е интересно, само бремените да не четат  Naughty

# 84
  • Пазарджик
  • Мнения: 712
само бремените да не четат  Naughty

Вече прочетох - да го бе написала в началото  Joy . Явно ще се готви  Thinking - чакаме рецепти  Mr. Green .

А Нелката зачезна безследно  Thinking - умориха ги от работа тази седмица  ooooh! .

Последна редакция: пт, 16 май 2008, 16:43 от de'Belladona

# 85
  • Мнения: 1 938
А Нелката зачезна безследно  Thinking - умориха ги от работа тази седмица  ooooh! .

 Tired Tired Tired

Гери, не съм се и съмнявала в Никол! Heart Eyes Браво на детето!  bouquet

Малко със закъснение, но все пак:
http://www.minedu.government.bg/opencms/opencms/

# 86
  • Мнения: 2 577
запис и от мен че ще ме забравите

мама елфина и теб те няма

Аз съм Елфина! Mr. GreenСмених си ника, видна овцъ лесно се не губи от стадото!

Нели, изтормозиха те бре! Дано поне повече шестици да сте писали!

# 87
  • Мнения: 941
Гери, не съм се и съмнявала в Никол! Heart Eyes Браво на детето!  bouquet

Малко със закъснение, но все пак:
http://www.minedu.government.bg/opencms/opencms/

тенкс за линка,  ний тоз път рано се оправихме с проверката.... Peace
...я ми кажи...от колко до колко точки каква оценка е  newsm78
Примерно за 18 точки - 5-ца или 6-ца се пише?

# 88
  • Мнения: 529
Zora*много хубав празник  е било,личи си, и аз чакам рецепти...  Praynig

Gwen, в рецептите на Ванга има една много ефективна, виж тук: http://myshop.bg/vanga/

Ей, лудата овСъ, как си,ходиш ли вече?  Wink

# 89
  • Мнения: 227
soniamari,много ми допадна сайта на Ванга,много мъдрост събрана накуп,утре ще го дочета с интерес. Peace

Луда Яна, newsm10 !

Общи условия

Активация на акаунт