Добра треньорка по плуване във Варна за басейн Приморски

  • 126 856
  • 468
  •   1
Отговори
# 420
  • Мнения: 2 096
Приемат и на 5. Говорете лично с треньор и заведете детето да го види.

# 421
# 422
  • Мнения: 195
Ние не успяхме да се вредим за малкия басейн(още на втория ден групите бяха запълнени - този отговор получих от 5-6 треньора, на които звъннах) Затова сега искам да пробвам по тази програма - знаете ли къде, на кого да се обадя? Намерих някакъв номер на регистратура Приморски - невалиден, определен треньор ли трябва да търся...? 

# 423
  • Мнения: 74
Здравейте.Може ли да ми кажете треньор/ка която работи извън Приморски с малки деца-5год.напр. и какви са цените на урок?Cина ми може да плува и има огромно желание да ходи на уроци но уви немога да му намеря треньор.

# 424
  • Мнения: 1 425
Момичета да попитам в дъждовни дни как се процедира.......вчера например при лекия дъжд децата плуваха,но при по-силен се чудя....... Thinking
Иначе моето момче започна в Астери и за сега сме мноооого доволни и той и аз..... Flutter

# 425
  • Varna
  • Мнения: 603
Момичета да попитам в дъждовни дни как се процедира.......вчера например при лекия дъжд децата плуваха,но при по-силен се чудя....... Thinking
Иначе моето момче започна в Астери и за сега сме мноооого доволни и той и аз..... Flutter


За големия басейн - плува се и в дъжд и сняг. При гръмотевици ги изкарват!

# 426
  • Varna
  • Мнения: 439
Всяко дете има право да мине 2 месеца по програмата и после би трябвало или да продължи в други групи или на друг принцип, но да освободи място за следващите деца. Това означава че всеки месец се освобождават места. Миналата година започнахме в средата на август и изкарахме един месец на Приморски - до 10.09. Избрахме си треньорката случайно, без да разпитваме - просто видяхме името и звъннахме на Соня. После дъщеря ми имаше желание да продължи, говорихме с треньорката и тя ни премести в Младост, тъй като бяхме малки за басейна Приморски зимата. Тази година вече плува всички стилове, без дъски, състезава се и желанието и е огромно. Обожава треньорката си и всяка сутрин става още в 6 часа с идеята, че ще ходим на плуване. Не искам да правя реклама на никого - имам наблюдения върху повечето треньори както в Дом Младост така и на Приморски - за тази една година съм прекарала поне 150 дни около тях, но лично аз съм изключително доволна от подхода на нашата треньорка. Но искам да кажа, че си зависи от детето. Когато един треньор вижда че детето няма желание - то той не се напряга много за него и не изисква много от него - но това навсякъде е така. Повечето треньори които лично аз съм виждала и са обсъждани тук са доста добри - Руми и Сашо /страхотен тандем, много добър подход към децата, много лично внимание/, Колесниченко /строг и изискващ/, Галя - перфекционист, много вика и се кара, но всичките и плувци и синхронисти са перфектни. Много зависи дали искате детето ви да се занимава професионално или просто да спортува. И тримата изредени от мен по-горе са състезателни треньори и изискващи изключително много от децата - те подготвят спортисти. Нашата треньорка беше по-умерена, но когато види потенциал в едно дете и огромна доза желание - нормално е да започне да изисква от него да става по-добро и да го подготвя да стане състезател и сега всички деца, които сериозно ходиха цяла зима вече се състезават и тренират на много по-високи обороти..

# 427
  • Мнения: 28
Някой има ли отзиви за треньор Господин Русев, не знам към кой отбор е?

# 428
  • Varna
  • Мнения: 417
Моите наблюдения от таз годишните треньори са:Стефан Георгиев-много вика,но всичките му деца в локвата вече плуват.Соня-ами,много внимателна,влиза в басейна заедно с децата и те почти всички плуват.Юлияна Чакърова-много чаровна и до там.

# 429
  • Мнения: 1 425
И моето момче започна втори курс в локвата при Ваня от Астери.Много съм доволна......моето дете вече почти плува......в смисъл плува без дъска,но бързо се изморява и спира. Rolling EyesНо с времето ще се оправят нещата.....треньорката е много внимателна, е и на моменти строга когато се лигавят,гледа със всяко дете индивидуално да подходи.......Доволна съм......за сега продължаваме.... Peace

# 430
  • Мнения: 4 594
Знаете ли дали на басейна(локвата) правят индивидуални тренировки ?

# 431
  • Мнения: 2 096
Не! Но можеш дса се срещниш с треньор и да говориш за такива

# 432
  • Мнения: 4 594
Да ще го направя. Водата колко градуса е и дали е минерална?

# 433
  • Deutschland/HE
  • Мнения: 5 422
Да ще го направя. Водата колко градуса е и дали е минерална?

водата не е минерална, а температурата е 28-30градуса.

# 434
  • Мнения: 1
Относно "добрата школа "" по плуване на сем.Палаузови .(Варна м-ст"Добрева чешма"")
Родители,не записвайте децата си при тези алчни,лишени от всякаква култура "треньори".
Не съм срещала по нагли и непрофисионални  спортисти.Крещят на децата без предварително да им обяснят  всякаква техника  на дишане и движения.Отидохме с нагласата ,че ще получим  компетентна  професионална тренировка. За съжеление още с влизането срещнахме сърдитите им и надути физиономии.Все едно бяхме се натресли в дома им без покана. Сед тренировката толкова бях ядосана,даже не забелязах  ,че при плащането не ми бяха издали касов бон.Просто тези хора си плачат за проверка.
НЕ ПРЕПОРЪЧВАМ ШКОЛАТА!,
 #2gunfire #2gunfire #2gunfire

Общи условия

Активация на акаунт