Добра треньорка по плуване във Варна за басейн Приморски

  • 126 855
  • 468
  •   1
Отговори
# 435
  • Мнения: 7
Школа по плуване Палаузови!!! Професионалисти с дългогодишен стаж! Винаги са били внимателни с децата! Организират игри и забави, награди, грамоти за да им е интересно на дечицата! Естествено, че са правили забележки и са се карали на децата, но ако знаете какви деца идват там. Разглезени, подивели, на родителите въобще не им пука. Липса на елементарно възпитание както на децата, така и на родителите!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! На който не му харесва да си намери друго място, в басейните пълни с хлор и химия без да се съобразяват, че все пак това са деца!!!! Палаузови поддържат басеййна с кислород, което е в пъти по-скъпо, но все пак не е ли здравето на децата по-важно. 

# 436
  • Мнения: 1 554
Синът ми тренира при Стефан Георгиев Simple Smile

# 437
  • Варна
  • Мнения: 3 245
Цитат
На който не му харесва да си намери друго място, в басейните пълни с хлор и химия без да се съобразяват, че все пак това са деца!!!!

Излишно е да се всява такава паника. Децата на цяла Варна, в това число и моите, ходят на откритите басейни целогодишно без проблеми. Дозите на химикалите са съобразени, постоянно има проверки и няма място за тревога.

Ако става въпрос за плуване само през лятната ваканция за начинаещи, споменатата школа и други подобни басейнчета стават. Но  сериозно плуване няма как да се тренира в друг басейн, освен такъв с олимпийски размери.

# 438
  • Deutschland/HE
  • Мнения: 5 422
Школа по плуване Палаузови!!! Професионалисти с дългогодишен стаж! Винаги са били внимателни с децата! Организират игри и забави, награди, грамоти за да им е интересно на дечицата! Естествено, че са правили забележки и са се карали на децата, но ако знаете какви деца идват там. Разглезени, подивели, на родителите въобще не им пука. Липса на елементарно възпитание както на децата, така и на родителите!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! На който не му харесва да си намери друго място, в басейните пълни с хлор и химия без да се съобразяват, че все пак това са деца!!!! Палаузови поддържат басеййна с кислород, което е в пъти по-скъпо, но все пак не е ли здравето на децата по-важно. 

а като няма хлор и химия как се поддържа водата? Всеки ден 20-30 деца минимум, а и родители влизат с малките.... не ми се мисли. Напълно подкрепям Ясмина, за сериозното плуване си трябва голям басейн. С чистота на басейна, която се проверява непрекъснато.

# 439
  • Варна
  • Мнения: 617
здравейте,
има ли шанс сега на басейн Приморски да се намери група от някъде 15 август за начинаещи деца на 7 години. Знам, че има записвания още преди лятото, но нямаше как тогава да планираме. Майка ми е взела някакви телефони на треньори - трябва да звънна на всеки индивидуално и да питам ли?

# 440
  • Мнения: 4 594
Да на всеки индивидуално се звъни, това са различни клубове все някъде ще се намери място.

# 441
  • Мнения: 403
дайте един телефон, може и на лични за да не се сметне за реклама; ние също сега искаме, че бяхме на лятно училище и къде ли не; от някой от когото сте доволни /за начинаещи/

# 442
  • Мнения: 4 594
писах ти на лични

# 443
  • Мнения: 81
И ние сме при Соня Иванова - мнението ми се припокрива с това на hana1 (написано по - напред в темата). Уникален подход към децата. Има много добри резултати за доста кратки срокове.

# 444
  • Мнения: 4 594
Видях на басейна един възрастен треньор който така се раздаваше, че чак попитах как се казва- Николай Николов, водеше в локвата малките, 20 мин не можах да отделя поглед, страшно интересно им го направи, мисля че е от Комодор, но не съм сигурна.

# 445
# 446
  • Мнения: 398
Здравейте! От колко години мога да дам най-рано сина си на плуване? Къде?

# 447
  • Варна
  • Мнения: 1 949
Здравейте!

И аз да попитам ,ще приемат ли 4-годишния ми син ?Къде се намира тази школа?
Имат ли осигурен транспорт?Цени?

# 448
  • Мнения: 237
 Confused  Wink 
Темата е за "добра треньорка" струва ми се, не за най-лоша и тем подобни.... Иначе децата ви може да плуват и удома-  във ваната, при наличе на такава; или ходете по-често на почивки с басейн и /или вана защо ли не?!
  newsm10 И моето детенце водих лятото за забавление, сега подновваме  закрития и с други учители малко по-сериозно - дано се научи както трябва- важно е да се сдушат с тренерите! Иначе в Чайка има ОДЗ с басейн което е  страхотно- ако живеехме там, не бих се замислила! Спорта, когато и да е какъвто и да е, е панцея за всичко!  Laughing

# 449
  • Мнения: 195
Иначе в Чайка има ОДЗ с басейн което е  страхотно- ако живеехме там, не бих се замислила! Спорта, когато и да е какъвто и да е, е панцея за всичко!  Laughing

Аз мислех, че е само за деца от съответното ОДЗ...да не би да са го направили със свободен достъп?

Общи условия

Активация на акаунт