"БИЛКА"с екстракт от бяло грозде

  • 34 842
  • 190
  •   1
Отговори
# 135
  • Belgium
  • Мнения: 7 731
Пише ли на кремовете всъщност за каква кожа са подходящи? Аз имам този с пъпеш и много си го харесвам, защото не запушва порите, а това ми се случва изключително рядко, дори със скъпи кремчета. Хвърлила съм картонената кутийка, а на пластмасовата абсолютно нищо не пише освен Билка.

illy, пише, че са за всеки тип кожа, което разбира се е невъзможно.

Пъпеша и краставицата е за нормална кожа, само леко хидратира (и аз го ползвам и съм доволна).

Кремовете за лице с мавруд и с бяло грозде са за по-зряла кожа (като гледам над 40 години), майка ми ги ползва и е доволна.

Това са личните ми наблюдения, нищо че рекламната стратегия на Билка е да продават кремовете си на хора с всякакъв тип кожа.

# 136
  • Мнения: 2 069
навих се ....ще си взема кремчето за бюст  Laughing дано го намеря
и веднага ми мина една мисъл  newsm78 дали може да ми стегне малко кожата на коремчето  Crazy

# 137
  • София
  • Мнения: 4 752
Lu-lq, мерси. И аз останах с впечатление, че сериите с мавруд и грозде са за по-зряла кожа. Явно умишлено не указват за какъв тип кожа са  Thinking

# 138
  • София
  • Мнения: 985
навих се ....ще си взема кремчето за бюст  Laughing дано го намеря
и веднага ми мина една мисъл  newsm78 дали може да ми стегне малко кожата на коремчето  Crazy

за коремчето си взех модулатора. Около 5 лева струва. Досега ползвах този на Леокрема и ефект имаше, но струва три пъти по- скъпо. А като гледам съставките на Билка ми се струва, че ще има по- голям ефект- еластин, колаген.
А пък и пише на опаковката, че стимулира образуването на колаген и еластин, уплътнява мускулите и кожата.

# 139
  • Мнения: 2 069
купих го   Laughing и се намазах / гела за бюст /
и сега естествено въпроса ми е  newsm78
след колко време става това стягане и повдигане  Mr. Green

и мудолатора ще пробвам но след 2-3 седмици

# 140
  • Мнения: 1 179
А от къде го взе, че аз обикалям като ненормална и не мога да го намеря?  ooooh!

# 141
  • Мнения: 1 111
Lu-lq, мерси. И аз останах с впечатление, че сериите с мавруд и грозде са за по-зряла кожа. Явно умишлено не указват за какъв тип кожа са  Thinking
На кутията на новия пише 25+.
 Щом не е указано, значи са за всякакъв тип кожа.
/п.п. имам парфюмерия и от българските тези в момента са най-продавани./

# 142
  • Belgium
  • Мнения: 7 731
Lu-lq, мерси. И аз останах с впечатление, че сериите с мавруд и грозде са за по-зряла кожа. Явно умишлено не указват за какъв тип кожа са  Thinking
На кутията на новия пише 25+.
 Щом не е указано, значи са за всякакъв тип кожа.
/п.п. имам парфюмерия и от българските тези в момента са най-продавани./

Ji, учудваш ме. Пишеш, че имаш парфюмерия и Билка е най-продаваната българска козметика, с което съм съгласна.

Но как така щом не е указано един крем ще е за всякакъв тип кожа???

Нали кремовете са, за да решават определени проблеми на кожата? Как един крем ще е подходящ едновременно за суха, мазна, склонна към акне кожа или комбинирана?  newsm78
Това не го схващам, ако можеш ми го обясни моля те.

# 143
  • Мнения: 1 111
Няма какво да обяснявам.Когато един крем е за определен тип кожа производителят си го отбелязва.Когато не е указано/а това е предимно при кремовете с/у бръчки/ значи, че става за всякакъв тип, тъй като е наблегнато най-вече на съставките, които се борят с бръчките.Много често и на самите продукти пише, че са подходящи за всякакъв тип кажа.Това е.

# 144
  • Мнения: 2 069
А от къде го взе, че аз обикалям като ненормална и не мога да го намеря?  ooooh!
в Слатина от една аптека беше последното  Mr. Green

# 145
  • Belgium
  • Мнения: 7 731
Няма какво да обяснявам.Когато един крем е за определен тип кожа производителят си го отбелязва.Когато не е указано/а това е предимно при кремовете с/у бръчки/ значи, че става за всякакъв тип, тъй като е наблегнато най-вече на съставките, които се борят с бръчките.Това е.

Което само доказва, че кремовете с мавруд и бяло горзде са за по зряла кожа.
Предпочитам кремовете, които се борят с конкретни проблеми, а не някакъв пенкилер.

# 146
  • София
  • Мнения: 985
купих го   Laughing и се намазах / гела за бюст /
и сега естествено въпроса ми е  newsm78
след колко време става това стягане и повдигане  Mr. Green



Ееее, ти много бързаш  Wink. Поне месец редовно мазане.

# 147
  • Мнения: 113
Ето,че и най-новата серия на Билка е вече на пазара.
Някой да е ползвал продукт от нея?
Отзиви и коментари? Thinking

аз съм много доволна Simple Smile и от Маврута също  Hug

# 148
  • Мнения: 1 819
Дами,дайте някакви отзвуци за антицелулитния Билка.Аз го мажа вече една седмица,струва ми се че кожата ми е по-гладка,ама може и да си внушавам,защото целулита май не мърда smile3506

# 149
  • Мнения: 372
За цената си всички неща на Красная линия са прекрасни.

Общи условия

Активация на акаунт