"БИЛКА"с екстракт от бяло грозде

  • 34 836
  • 190
  •   2
Отговори
# 150
  • Мнения: 1 819
За цената си всички неща на Красная линия са прекрасни.
Направо са си без пари.Това доказва,че не винаги евтините неща са калпави Wink

# 151
  • Paris
  • Мнения: 1 727
Предложете нещо за тяло от Билката Peace

# 152
  • Мнения: 630
Дами,дайте някакви отзвуци за антицелулитния Билка.Аз го мажа вече една седмица,струва ми се че кожата ми е по-гладка,ама може и да си внушавам,защото целулита май не мърда smile3506
Ако имаш пред вид зеления, аз го ползвам и много ми харесва. Кожата наистина се изглажда, но аз нямам особен проблем за третиране. По- скоро много ми харесва освежаващия ефект. Определено не намирам разлика между неговото действие и това на Галеник Целуривърс, а цената му е х20 на Билка, така че за тези пари, които дадох за 14 дни, ще се мажа една година с Билка Grinning

# 153
  • Мнения: 371
   
От този  съм наистина доволна!!! Peace

# 154
  • Мнения: 1 819
   
От този  съм наистина доволна!!! Peace
За каква коса е подходящ

# 155
  • Мнения: 1 875
Как за каква? За всякаква. Кремовете са за всякакъв тип кожа, шампоаните и те. Гелът за бюст ще ни вдигне циците, ако ще и до коленете ни да са. И то само след едно намазване.
Просто няма толкова добър продукт.
 ooooh!

Да , и аз си мажа корема с крем на Дева. Но не защото очаквам да ми изчезне шкембето от него. Щото няма да изчезне, ако не се смахвам от коремни преси и не спазвам хранителен режим.
Просто ако тия чудесии действаха нямаше да им пластични хирурзи, които са едно от най-богатите племена, всички знаете.
И аз имам гела за бюст, купих си го, щото обещах на Руска Whistling Не ми харесва, лепне, натоварва ме психически - малко са ми грижите, че и циците си да мажа с нещо конкретно. Корема - с друго, краката с трето, задника с четвърто - малко шантава ми се види цялата работа. Но да не кажете, че се заяждам - ето, и аз съм потърпевша, с хиляда мазила на тоалетката Crazy
И с ясното съзнание,. че всичко е бошлаф работа.

# 156
  • Мнения: 1 819
Как за каква? За всякаква. Кремовете са за всякакъв тип кожа, шампоаните и те. Гелът за бюст ще ни вдигне циците, ако ще и до коленете ни да са. И то само след едно намазване.
Просто няма толкова добър продукт.
 ooooh!

Да , и аз си мажа корема с крем на Дева. Но не защото очаквам да ми изчезне шкембето от него. Щото няма да изчезне, ако не се смахвам от коремни преси и не спазвам хранителен режим.
Просто ако тия чудесии действаха нямаше да им пластични хирурзи, които са едно от най-богатите племена, всички знаете.
И аз имам гела за бюст, купих си го, щото обещах на Руска Whistling Не ми харесва, лепне, натоварва ме психически - малко са ми грижите, че и циците си да мажа с нещо конкретно. Корема - с друго, краката с трето, задника с четвърто - малко шантава ми се види цялата работа. Но да не кажете, че се заяждам - ето, и аз съм потърпевша, с хиляда мазила на тоалетката Crazy
И с ясното съзнание,. че всичко е бошлаф работа.

Е хайде малко по-оптимистично де!Нали сме жени и освен да гонвим и ринем боклуци трябва и малко удоволствие да си създадем.Всички сме наясно че целулита и увисналите цици няма да изчезнат Confused

# 157
  • Мнения: 759
Дами,дайте някакви отзвуци за антицелулитния Билка.Аз го мажа вече една седмица,струва ми се че кожата ми е по-гладка,ама може и да си внушавам,защото целулита май не мърда smile3506
аз вече 2 седм близо се мажа и определено не си измислям - има ефект Simple Smile но да кажа само, че моя целулит беше в някакъв начален стадии, виждаше се, но не чааак толкова... но пък съм и мн редовна с крема  Naughty сутрин аз си се мажа с едни масажни движения, вечер приятелят ми ми ме маже, защото то си е занимавка по десетина минути  Laughing а на опаковката пише, че се вижда ефект след 2 месеца яко ползване, така че не знам, при всеки може да е различно Simple Smile

# 158
  • Мнения: 2 726
xtna за този в зелената опаковка ли говориш,който и кremi s е споменала?

# 159
  • Sofia
  • Мнения: 6 946
Кремът с мавруд определено не става за чувствителна кожа!
Само от едно намазване се изринах.  Tired

# 160
  • Belgium
  • Мнения: 7 731
Кремът с мавруд определено не става за чувствителна кожа!
Само от едно намазване се изринах.  Tired


А как да не става, по-горе в темата една собственичка на парфюмерия ме убеждаваше, че бил подходящ за всякакъв тип кожа  Joy

Не че и повярвах де  Twisted Evil

# 161
  • Мнения: 759
xtna за този в зелената опаковка ли говориш,който и кremi s е споменала?
ми според мен не е в зелена опаковка, по-точно ми се струва малко зеленичко на жълт фон (това като атанка ми звучи ) ето и снимка: http://images26.snimka.bg/006080600.jpg

# 162
  • Мнения: 1 111
Карен, възможно е някоя от съставките в крема да не ти е понесла.Има случаи на обриване от кремове, предназначени точно за чувствителна кожа.
 И никой в нищо не убеждавам, просто изяснявам общи принципи-че когато не е указано от производителя, правилото е че е за всякакъв тип.
 Lu-lq, не така, излагаш се.

# 163
  • София
  • Мнения: 4 752
Карен, възможно е някоя от съставките в крема да не ти е понесла.Има случаи на обриване от кремове, предназначени точно за чувствителна кожа.
 И никой в нищо не убеждавам, просто изяснявам общи принципи-че когато не е указано от производителя, правилото е че е за всякакъв тип.
 Lu-lq, не така, излагаш се.

Въобще не се излага. Това са трикове на производителите да продадат повече бройки от продуктите си. Като пише, че са подходящи за всяка кожа или нищо не е написано, някое момиче на 20, например, ще си купи и трите вида докато разбере кой е подходящ за нея. Ако на всички обаче е обозначено ясно възрастова категория тя би взела само този с пъпеш и краставица.

# 164
  • Sofia
  • Мнения: 6 946
Карен, възможно е някоя от съставките в крема да не ти е понесла.Има случаи на обриване от кремове, предназначени точно за чувствителна кожа.

Зная. От опит.  Confused
Не е ясно кое не ми понася, но явно го има в 98% от продуктите, в това число и тези за чувствителна кожа.

Общи условия

Активация на акаунт