"БИЛКА"с екстракт от бяло грозде

  • 34 838
  • 190
  •   1
Отговори
# 120
  • Мнения: 1 035
http://www.krasnaya-bg.com/bilka/images/4_big_anticeluliten%20gel.png   - това си купих днес.
Ще споделя резултата

# 121
  • Мнения: 1 819
Този на какво мирише?

# 122
  • София
  • Мнения: 4 752

На кутията пише бяло грозде. И на мен ми е интересно търпим ли е аромата, че тези с много остра миризма не ги харесвам, а и за първи път мисля да пробвам антицелулитен гел. Thinking

# 123
  • Ловеч
  • Мнения: 782
И аз миналия ден си взех антицелулитния с бяло грозде. Аромата му е жесток...много е приятен. За резултати още не знам... след време ще споделя.

# 124
  • Мнения: 3 675
Здравейте!Искам да попитам дали в серията Билка има душ гелове.Знам за пасти, шампоани, антицелулитни гелове и пр.Ако има душ гелове какви точно сте ползвали и доволни ли сте от тях?

# 125
  • при моите деца .....
  • Мнения: 5 175
И аз миналия ден си взех антицелулитния с бяло грозде. Аромата му е жесток...много е приятен. За резултати още не знам... след време ще споделя.
Ще пробвам и аз!

# 126
  • София
  • Мнения: 10 858
Здравейте!Искам да попитам дали в серията Билка има душ гелове.Знам за пасти, шампоани, антицелулитни гелове и пр.Ако има душ гелове какви точно сте ползвали и доволни ли сте от тях?

Да, има - от серията с пъпеш и краставица. Peace

# 127
  • Мнения: 36
Дали има   още някой доволен от крема за бюст?  newsm78Много му  се чудя  най-вече ,защото незнам как да го ползвам.В смисъл ,че сега се мажа и с автобронзант (от тия за постепенен  тен)и незнам как да ги съчетавам и двете.Или пък не трябва да си мажа гърдите с АБ ?

# 128
  • София
  • Мнения: 10 858
Дали има   още някой доволен от крема за бюст?  newsm78Много му  се чудя  най-вече ,защото незнам как да го ползвам.В смисъл ,че сега се мажа и с автобронзант (от тия за постепенен  тен)и незнам как да ги съчетавам и двете.Или пък не трябва да си мажа гърдите с АБ ?


И аз се мажа с АБ, и затова не мога да ползвам други мазилца за тяло. Не мога да измисля как да ги съчетавам, затова.

# 129
  • През девет планини в десета...
  • Мнения: 1 271
Купих си крема за лице с бяло грозде и ми идва мазен #Cussing out Не мога да го ползвам.Пак се връщам на крема с краставица и пъпеш-с него ми е добре.Преди година си купих с маврут и го дадох на майка щото ми е много мазен,сега пък бялото грозде същото Sick...

# 130
  • София
  • Мнения: 4 752
Пише ли на кремовете всъщност за каква кожа са подходящи? Аз имам този с пъпеш и много си го харесвам, защото не запушва порите, а това ми се случва изключително рядко, дори със скъпи кремчета. Хвърлила съм картонената кутийка, а на пластмасовата абсолютно нищо не пише освен Билка.

# 131
  • Мнения: 5 647
Взех си антицелулитния с бяло грозде и модулатора за тяло с мавруд. Това второто има невероятен аромат.  Crazy

# 132
  • Мнения: 3 675
Писна ми от тази Билка.Изобщо не я зареждат.Две седмици питах за гела за бюст, намерих го с 300 зора.Вчера пък питах за душ-гела с пъпеш, никъде го нямаше и накрая си взех друг на немската фирма Оверса.Като гледам само шампоани има по аптеките, много ли се търсят тези продукти, че вечно няма.

# 133
  • София
  • Мнения: 4 752
Писна ми от тази Билка.Изобщо не я зареждат.Две седмици питах за гела за бюст, намерих го с 300 зора.Вчера пък питах за душ-гела с пъпеш, никъде го нямаше и накрая си взех друг на немската фирма Оверса.Като гледам само шампоани има по аптеките, много ли се търсят тези продукти, че вечно няма.

В сайта им видях,че има обозначени "топ обекти" т.е. места , котио явно редовно ги зареждат и имат цялата серия. Има за всички градове съответните магазини/аптеки и адреси Peace

# 134
  • София
  • Мнения: 985
Взех си антицелулитния с бяло грозде и модулатора за тяло с мавруд. Това второто има невероятен аромат.  Crazy

Подкрепям. Аз под влияние на тази тема си взех гела за бюст и модулатора. И двете миришат страхотно. Дори и да нямат ефекта, който целят, са перфектни дори  и да се ползват само като лосион за тяло.
Взех си ги от аптеката в търговския център( не се сещам как се казва- там където се помещава китайския ресторант Happy Golden). В тази аптека имат цялата гама на Билка.

Общи условия

Активация на акаунт