Петрич - 2

  • 17 213
  • 148
  •   1
Отговори
# 135
  • Мнения: 1 722
Ехей, откога не съм влизала в темата. Ние отново сме си у дома ... Митко беше 3 дни на детска след 3 март и оттогава сме с остър бронхит, 2 вида антибиотици сменихме и още ги пием ... луда работа  Sad. Гледат се у дома с баба му и е станал много разлигавен  Sad.

# 136
  • Петрич
  • Мнения: 321
Ехей, откога не съм влизала в темата. Ние отново сме си у дома ... Митко беше 3 дни на детска след 3 март и оттогава сме с остър бронхит, 2 вида антибиотици сменихме и още ги пием ... луда работа  Sad. Гледат се у дома с баба му и е станал много разлигавен  Sad.
Той пък уж е старо куче в градината, а се остава на някакъв вирус.Щом боледува детето, да си седи у дома.Аз се много дразня като ми кажат, че болен или здрав, трябва да бъде на градина, да си изгражда имунитет.Най-важно е децата да са здрави, градината изобщо не е задължителна.
Ваня, Йони и Маринка как са? Ходят ли на градина твойте хубавци?
Камелия, как сте вие?

# 137
  • Мнения: 1 492
Привет, мацки! Добре сме ние, гледаме се и чакаме топлото време, че с тия снегове ми омръзна.

# 138
  • Петрич
  • Мнения: 321
ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН НА МИТКО!!! newsm67  bigdance2 newsm59
Да е жив и здрав, усмихнат, палав и щастлив!
Весело изкарване на празника!

# 139
  • Петрич
  • Мнения: 321
Ванче, честит имен ден! Да си жива и здрава, много любов и късмет!
Весело посрещане на празника.  bouquet

# 140
  • Мнения: 1 931
Благодаря Верче, макър и със закъснение. Ние няколко дни бяхме без клавиатура и тъй, няма ше кой да стигне до магазина да куп, добре, че мъж ми отиде. Иначе на 25 сложихме обички на Маринка и тя милата добре се представи, малко се уплаши и за втората трябваше да я държа, но мина.
Момичета намерих един Петрички сайт със форъм в него. Мисля, че ще е хубаво да помогнем малко за развитието и популизирането му, ако не друго от време на време да влизаме там, знам ли. Иначе не съм се регистрирала там, но смятам да го направя. Погледнете и вие.http://petrichbg.info/modules.php?name=Forums
А за тържествата, на нас ще ни е първото с Маринка на 1.04, очакваме го. След това преди Цветница и Йони ще го гледаме.

# 141
  • Мнения: 1 931
Христос Воскресе
 

# 142
  • Мнения: 1 492
Как сте, девойки убави?  Grinning
Другата седмица ще пътуваме до Петрич, че ще кръщаваме Ана на Рупите. Имате ли идея какво се носи в църквата, че на баща ми са му казали само питка или бонбони, което не ми се върва.
Баткото също е кръщаван там, но имам спомен за мед, вино...не помня друго. Ако се сещате нещо, ще съм благодарна много.

# 143
  • Петрич
  • Мнения: 321
Камелия, да се обадиш, за да се видим!
За кръщенето аз си спомням, че само бонбони носих.Щом са ви казали бонбони и пита - това карате и така.

Ваня, как си ти? Няма ли да идвате?Децата как са?

# 144
  • Мнения: 1 492
Верче, не обещавам мила, щото ще си водим кръстници, чичовци и прочие гости от София, та няма да е удобно да се скатая. Ако изкочи малко време, непременно ще звънна.

# 145
  • Мнения: 77
Здравейте момичета! Препоръчайте ми добър гинеколог в Петрич. Благодаря предварително!   bouquet

# 146
  • Петрич
  • Мнения: 321
Здравейте момичета! Препоръчайте ми добър гинеколог в Петрич. Благодаря предварително!   bouquet
Добър гинеколог е много относително понятие, за мен един е добър, пък за друг същият е некадърен.Аз лично отивам при Божинова, много съм доволна.

# 147
  • Мнения: 77
vera i благодаря!!! А за Д-р Икономова да имате мнения?

# 148
  • Петрич
  • Мнения: 321
Изобщо не съм я чувала, съжалявам.

Общи условия

Активация на акаунт