НОЕМВРИЙКИ сме щастливи, ще сме майки - горди и красиви!

  • 8 585
  • 304
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 611
Естрелита , аз имам желание да ходя на такъв курс , но просто сигурно времето няма да ми удиса , защото все пак ще пътувам , а и още ходя на работа , ей такива работи  ooooh!
Не че ми е много спешен де , не вярвам да ме научат на нещо ново , все  пак съм минала по трози път , но виж за първескини може и да им хареса  Rolling Eyes
Аз ианче ако ходя , бих отишла ей така за развлечението просто  Laughing


Ауууу за спонсорство гледам си говорите , аз също съм голям на нашия пазар , ягоди и череши всеки ден си купувам , ама много са ми вкусни просто не мога да устоя Mr. Green
Ама и цените са едни , особенно на черешите отначало беха по 15 лева килото тук  Crazy
Ягодите почнаха от 8 лева , сега са 4,50  Flutter

# 61
  • Мнения: 21
Здравейте мами!
И аз съм от тия дето още им се гади и повръщат  Sick. До обяд е немислимо да стана. Нищо не ми се яде, но ям пици и други тестени, за да не повръщам, а и плодове ям много.
Мен също от петък насам ме понаболва корема и кръста, ту от едната страна, ту от другата, а днес по средата долу ниско. И аз се по притесних, но като чета, че и други са така се успокоявам, явно е свързано с настъпващите промени. Вода не пия много, а преди пиех доста. Знам, че е хубаво да се пие, особено от тези, които са с ниско кръвно като мен.
Ние сме на доктор на 29,05 и тогава май ще бъде феталната, след това щяло да има някакви изследвания. Аз слушам и изпълнявам, но не задълбавам, защото и без това съм паника и веднага ще си сложа някоя диагноза.

# 62
  • Мнения: 7
и аз съм така тестени истории и плодове....... newsm78
болки също се намират,особено ако стоя дълго време в неудобна поза кръста ме скъсва и все гледам да си легна,четох за възможно развитие на ишиас,ами почти съм сигурна,че ще  се спретна и с него! bowuu
Аз след малко ви напускам,сутринта ще докладвам с удоволствие,каквото и да науча! Hug

# 63
  • Мнения: 344
Kaк сте кукли  Hug Hug Hug  love001
Аз днес спах до 11ч30(заведох детето на у-ще и пак легнах Wink )  После бях за последно за сега на зъболекар и чак сега седнах да ви видя  Rolling Eyes - Бравос, 4стр. сте изписали днес  thumbsup
Много неща исках да ви кажа, но като се сетя...  Embarassed
За водата някой беше писал 5л  Shocked множко ми се струва... аз НЕ пия чиста вода, никога не съм пила. Не обичам. Но пия по около 1л. сок на ден.
За яденето - бройте и мен към отбора на хапващите... Ям всичко и все съм гладна  Rolling Eyes само да не стана слон до края  Praynig
Късмет на Рози и на всички останали, които са на лекар днес!
Прегръщам ви всичките и пак да благодаря за подкрепата  Hug Hug Hug много ми беше мило, че сте си мислили за мен  newsm51  love001

# 64
  • Мнения: 611
Хайде Рози , късмет и утре те чакаме с нетърпение на отчет  Hug

Малееее Софи , ти си си проспала деня бре  Crazy И на теб ти завиждам пък  Mr. Green

# 65
  • Мнения: 1 031
Софи много сме бързи нали Hug

Розичке айде успех и да възможно най-много инфо да събереш, че този преглед ти струваше много притеснения Grinning

# 66
# 67
  • Мнения: 344
Софи много сме бързи нали Hug
и така трябва  Peace

ей сега ще седна да ви напиша за вчера да ми се посмеете малко Wink

# 68
  • София
  • Мнения: 210
На мен много рядко ми е неразположено (не е точно гадене) и то вечер. Много ми се спи, почти по цял ден, а вечер едва до 22ч издържам, като дотогава дремя на дивана. Апетит нямам кой знае колко голям, даже преди ми се хапваше доста повечко.Особено вечер не ми се гледа храна. Рядко ме боли корема. Чак се чудя нормално ли е да съм толкова безчувствена. Дали ще разбера ако съм загубила бебето с това мое неусещане? Thinking Нямам търпение да отида пак при доктора да ми каже, че си е на мястото  Praynig

# 69
  • Мнения: 344
Хайде Рози , късмет и утре те чакаме с нетърпение на отчет  Hug
има и рима даже  Wink

Малееее Софи , ти си си проспала деня бре  Crazy И на теб ти завиждам пък  Mr. Green
Хриска, ако можех, нямаше да си вдигна и дупето от леглото, ама...


сега като се замисля, на мен май вече не ми става лошо  Thinking


Дали ще разбера ако съм загубила бебето с това мое неусещане? Thinking Нямам търпение да отида пак при доктора да ми каже, че си е на мястото  Praynig
Ей Трифи, без такива черни мисли  Naughty Всичко ще е наред  Hug

# 70
  • Мнения: 916
Дааа, как забравих да упомена 4ере6ите... Много ми се услаждат и на мен... Ягоди пробвах, ама не ми харесаха не6то и спрях.

Софи хайде пи6и де, стига само си обе6тавала  Mr. Green

Завидях ви за сре6тите и парковете  Mr. Green Няма ли някоя да се донеле до на6е село, 4е и аз да се сре6тна с някого  Mr. Green 4е то докато си дойда в софия те бебоците абитуриенти 6те ги правим  Joy

# 71
  • Мнения: 191
Ехооо тука съм. Редовно си вися на балкона. nanunana, благодаря ти че ми стискаш палци, толкова си мила, Комарче благодаря и на теб. Аз съм супер добре да ви кажа, просто карам перфектната бременност за сега, но пусто не ми излиза от акъла това нещо със сърцето на бебето. Много го мисля, много съм притеснена и чакам да доиде 21-ви за да отида пак на видеозон. Даже забравих да ви кажа, че вече на няколко пъти усетих човечето, а също и че имам сериозен корем. Много е прятно чувството, но да видим как ще се развият нещата по нататък. Господ и Света Богородица да са с мен и така Praynig.
Софи, радвам се, че вече всичко е минало и че е нямало проблеми. И аз си мислех за теб тези дни. Ти си герои.
А сега ви желая топъл и успешен ден.

# 72
  • Мнения: 344
Вчера тръгнахме към 4.30 сутринта и в 10 бяхме пред клиниката.  Последните дни бях много притеснена, но накрая вече се бях яко спекла. Бебо от предната вечер и през целия път не спря да се върти и рита, може би провокиран от мен и моето нервно състояние. Когато спрахме пред болницата вече бях на ръба на нервна криза. Упътиха ни към 2-ри етаж. Веднага видях д-р Мазнейкова, през една открехната врата, правеща нещо в кабинета си. Познах я по снимка, която съм виждала в нета. Прие ме веднага. Нямаше други хора за нея. Мъжа ми остана отпред. В момента в който влязох започнах да рева  Rolling Eyes и не спрях докато не излязох  Embarassed Ревях от натрупаното напрежение. Докторката беше много мила и сдържана. Питаше ме разни неща, които записваше, а аз си ревях. Бъзикахме се после, че си направих и малко психотерапя, но за нея не платих Wink Сложи ме да легна на една кушетка и започна да гледа с ехографа къде да дупчи. Аз си закрих очите още като легнах, че ако бях видяла иглата и сигурно щях да си тръгна. Предупреди ме, че започва. Усетих за миг когато иглата премина през кожата след това усещах само нещо като все едно ми опъват невидим конец вързан за матката. Това продължи не повече от 2мин. Сестрата ми сложи след това анти Д-то (бях си го купила предварително), нали съм rh-. Целия престой в кабинета беше не повече от 10мин. После се видях с една приятелка и след това си тръгнахме за Варна. След около седмица ще получа резултатите на мейла. Радвам се, че го направих, но голям страх брах. Сега се моля всичко и с бебо да е наред. И Мазнейкова ми каза, че е мъж, така че няма начин за грешка вече Wink Това е момичета. Като се прибрах се лепнах за компа и ми стана много мило, че сте ме мислили  Hug Hug Hug Благодаря ви   bouquet

# 73
  • Мнения: 344
Шамс, ми да вземем на гости да ти дойдем Wink
Румя, защо не пишеш??
Лиде, всичко ще е наред мила  Hug Пиши по-често Wink

# 74
  • Мнения: 344
ЕХОоооооооооо: sophiepp, Hriska-piska, timoteeva, tonesa, Rumya и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
А Пепена що зачезва така? Да не си е хванала любовник  Thinking

Общи условия

Активация на акаунт