НОЕМВРИЙКИ сме щастливи, ще сме майки - горди и красиви!

  • 8 568
  • 304
  •   1
Отговори
# 135
  • Мнения: 7
Софи прегледа продължи около 20 минути максимум,точно в 16.30 ч излезнах от кабинета.Но той си и закъсняваше!
Илка и аз мисля,че по-скоро софтуера му е различен от този на АГ-специалистите,но щом казва......убедена съм,че ако отида на нормален ще отчете пак както съм си била досега,но това да ми е проблема....днес отивам да се запиша на ЖК и до края на юни съм решила никакви доки и прегледи Peace

# 136
  • Мнения: 3 818
Здравейте момичета,

наминавам да ви видя как сте, гледам, че се радвате на добро здраве и настроение Simple Smile))

Розичка, браво, че всичко е наред, милиметри, сантиметри, седмици и т.н. не ги мисли. Напълно нормално е веднъж бебо да избърза със седмиците, друг път да се забави, няма как като под калъп да излизат всички бебоци Laughing
Сега се радвай на живота и чакай следващата среща с бебока Hug


Аз изкарах два-три дни в Несебър на тиймбилдинг, беше страхотно, само дето тая седмица съм съвсем неотпочинала, но се диша, няма страшно Simple Smile И докато бях там, три дни ядох като разпрана, без да ми стане лошо и за секунда. Дойдох в понеделник на работа и взех да повръщам Laughing Шефът ми казва - ясно, не ставаш за работа вече, само за маса hahaha


Льо бебе, както го наричат колегите ми, надявам се, е добре, не съм го проверявала скоро, прегледът ми е на 26-ти чак. Във всеки случай коремът ми расте с бясна сила, дрехи не ми останаха вече, не мога и да си харесам из магазините, зор голям, чакам да се стопли, та да мина на рокли Simple Smile

Хубав и слънчев ден на всички ви пожелавам  bouquet

# 137
  • София
  • Мнения: 191
Добро утро мили мамчета! Hug
Рози, браво мила. Много се радвам за теб Hug
Момичета, да ви попитам и вас коя седмица е 4 месец според вас?
Аз съм вече 14 (13 навършени и 1 ден) и ми казват( една жена), че съм в 3-ти месец Shocked, аз си мислих че след 12 (навършени ) вече се брои 4 - т Simple Smile месец. Не трябва да питам доктора, макар, че съм почти сигурна, че ще каже, че съм 4 - ти   Simple Smile
И все пак вие какво мислите?

# 138
  • София
  • Мнения: 167
Браво Розиииии много се радвам за бебо  Heart Eyes
Аз също според ехото на док съм с термин 24.11.2008 , а според другите изчисления съм с 30.11.2008  Crazy
Сега утре съм на преглед и ще видим какво ще стане  Crazy
Ето моята паника вече почна  Mr. Green



Хриси, значи утре ще слушаме за още едно здраво бебче  Laughing

Yanoren, и двата маркера ли ти бяха отрицателни??? На много места нямат представа в лабораториите и изследват само маркера, който показва дали в момента си заразена.
На мен ветеринаря, при който водим котката ме прати в лабораторията на Института по Заразни и още някакви други болести и там чак ми обасниха, че са два и втория се изследва, за да се види дали някога съм била заразена и имам антитела. Ако и двата са отрицателни трябва на всеки 2 месеца да се изследвам. Бяха ме уплашили, че понеже имам котка и трябва да я махна от вкъщи заради бебето.

# 139
  • София
  • Мнения: 167
Добро утро мили мамчета! Hug
Рози, браво мила. Много се радвам за теб Hug
Момичета, да ви попитам и вас коя седмица е 4 месец според вас?
Аз съм вече 14 (13 навършени и 1 ден) и ми казват( една жена), че съм в 3-ти месец Shocked, аз си мислих че след 12 (навършени ) вече се брои 4 - т Simple Smile месец. Не трябва да питам доктора, макар, че съм почти сигурна, че ще каже, че съм 4 - ти   Simple Smile
И все пак вие какво мислите?

Аз бех на преглед в 13 г.с и 2 или 3 дни и ми написаха на снимката 4 ти месец.

# 140
  • Мнения: 344
....днес отивам да се запиша на ЖК и до края на юни съм решила никакви доки и прегледи Peace
  Whistling  Wink

адашке, и аз искам на тиймбилдинг  Hug

Хрис, споко бе! Ще ти стискаме палци и всичко ще е ОК  Hug

# 141
  • Мнения: 51
Добро утро и от мен! Най-накрая и аз да се включа.

Розичка, браво за бебо, много се радвам, че всичко му е наред. Но май винаги ще има за какво да се притесняваме.
И аз във вторник бях на преглед, най-накрая се записах на ЖК, но тя и докторката ми искаше да мина третия месец.
Гледахме бебчо подробно - броихме пръстчета, стомахчето и гръбначния стълб са затворени. Май добре се развива, но и мен ме притесни едно нещо - главичката на бебо отговаря на 14.6 седмици! Сто пъти попитах това какво означава, но док каза, че всичко му е наред и че е едно здраво бебче.
В петък съм на ФМ при Марков и тогава пак ще питам. Лошото е, че май изпускам времето за нухалната.

Приятен ден на всички!
Аз вече мисля да ви досаждам по-често, за да не ме забравите.

# 142
  • Мнения: 344
таткобарба, на кое наше бебе е татко, да казва бързо  Thinking

# 143
  • Мнения: 7
....днес отивам да се запиша на ЖК и до края на юни съм решила никакви доки и прегледи Peace
  Whistling  Wink

адашке, и аз искам на тиймбилдинг  Hug

Хрис, споко бе! Ще ти стискаме палци и всичко ще е ОК  Hug
Софи защо сме адаши ? Heart Eyes

# 144
  • Мнения: 7
Мими наистина са нормални такива разлики! Четох едно маце как обясняваше,че главичката на бебо расте с 10 дни напред,но сега си има здрав бебешок,явно не е фатално,напред,назад,но ти си питай Марков де!

# 145
  • Мнения: 3 818

адашке, и аз искам на тиймбилдинг  Hug


Ами освен да те взема следващият път с нас,  ще ти бъде весело със сигурност.  Laughing Аз много се зарадвах на морето, много го обичам, а тази година няма да го посетим, та сега му се полюбувах.  Heart Eyes

Рози, аз съм адашката на Софи Wink


# 146
  • Мнения: 51
Аз да споделя още нещо от прегледа  - моето мъниче от сега е голям скорпион  newsm48

Много се надявах да видим пола сега, но то беше застанало перпендикулярно на мен, както лежах все едно е стъпило върху корема ми. И вместо да се върти отвсякъде, то само като пумпалче, та го гледахме отгоре и док не можа да му измери цялата дължина (а прегледа продължи поне половин час!). А какво оставаше и да видим с какво е между краката! Не ни даде никакъв шанс.

# 147
  • София
  • Мнения: 167
 Thinking Хммм ...  newsm78 успокоихте ме малко с тези големи бебешки главици. И нашата беше по-големичка миналта седмица, но док. нищо не ни обясни. Не че съм се притеснявала кой знае колко ... Просто с таткото си казахме, че то ще да е много умно нашето мъниче. с такава голяма глава ... цели 2 см hahaha

# 148
  • София
  • Мнения: 191
Вие веднага, след като разбрахте за бебето ли казахте на близки и познати Simple Smile
И другото, което искам да ви попитам: не ви ли се струва, че имаме много време, докато гушнем малките човечета. На мен ми се струва, че има цяла вечност  Sad и ще мине бавно времето Sad
А така ми се иска да мине бързо и да гушна бебката Grinning

# 149
  • Мнения: 7
Софи,прости бременния ми мозък Laughing

Общи условия

Активация на акаунт