Клюкините от пролетта - 13

  • 18 053
  • 283
  •   1
Отговори
# 270
  • Мнения: 4 458
 smile3514 в къщи имаме мишка  Shocked. Извиках един да поогледа ще сложиме капанчета-лепило.  Sick Добре, че са децата да я видят. Ох, ужас, ще се побъркам от гнусотия, че от горе на всичкото е в спалнята  Confused

Днес водих децат на лекар. Едната кашля и казаха, че е алергична кашлица. Чудех се от какво може да е но сега си мисля, че може да е от мишката. Едва ли е от кучетата понеже почна да кашля преди да ги галят...

Май трябва да си взема котка а не куче  newsm78  Мишките стряхуват ли се от кучета? Оооохххх, как не бях вижала мишки през живота си, сега имам в дома си Sick

# 271
  • София
  • Мнения: 17 283
Сабинче  Hug не знам какво да те посъветвам, но здравето ти, мила, от него по-ценно няма за Вяра. Прегръщам те, пази се  Hug

# 272
  • Мнения: 1 023

Мисля, мисля цяла нощ и не мога да го измисля...
Те на това се надяват - да ме съсипят финансово и психически.
От друга страна май е по-добре да стоя на страна от тези хора - кой знае какви проблеми ще ми създават, дори и да спечеля делото.
А за онзи - баси и женчото...думи нямам... Sick

сабина, късно е либе за китка.
сега ако се откажеш - за теб остават разходите дотук - и евентуално спокойствие за напред. ма, по-добре тях, отколкото последващи изненади. всеки все някога му се налага да плаща за "уроци". е, мен ако питаш явно това е твоя - насила хубост не става.
за това какъв се оказал бившия след като си забременяла и родила, и още пове4е след завеждане на делото - в природата има "мимикрия", не е първия не е и последния изолиран слу4ай. не го мисли.
тегли една 4ерта - минало.
и накрая - гледам ти времето на поста - с това безсъние - ще се довършиш - и да, никой не може да спи като го върти в мозъка, та извода е да спреш, поне една от вси4ките въртележки. или след дата за дело - два дни отпусни и при вяра - да се вклю4иш на зарядното.
днес е сряда, още един ден и е петък. стисни о4ите дотогаз.

# 273
  • Мнения: 4 458
Събина, мила, не се давай така лесно  Hug
Аз съвсем се отплеснах с моите си проблеми и ... ще ме прощавате  Peace
Те ще се опитват всячески да те тормозят за да видят до къде и колко ще издържиш. Свърши си работата и това което на теб ще ти е от полза след време и не ги мисли. От там на сетне тотално ги изтрий от съзнанието си и продължи смело на пред.

# 274
  • Мнения: 1 023
От там на сетне тотално ги изтрий от съзнанието си...

как то4но? с всеки подпис и позволително?
по-скоро от там насетне се зареди за близки срещи с третия вид, при всеки важен за теб слу4ай.

# 275
  • Мнения: 4 458
От там на сетне тотално ги изтрий от съзнанието си...

как то4но? с всеки подпис и позволително?
по-скоро от там насетне се зареди за близки срещи с третия вид, при всеки важен за теб слу4ай.

Ами не е чак толкова зависима, стига да вземе еднократно папсорт и декларация за пътуване (ако смята да пътува). За какво друго и трябва неговото разрешение? Паспорта е валиден 5 г. и всичко на всичко ще и трябват грубо 2 подписа от него. Декларацията може да се направи безсрочна и ще важи до пълнолетие (ако той не се светне и не я анулира, но ние няма да му казваме  Whistling )
Банкова сметка на името на детето може да се открие и без бащата. На градина и училище може да се запише без него. В болница, не дай си Боже, пак майката е достатъчна.
Наистина не се сещам какъв ще е този важен случай за който споменаваш (освен написаното по-горе)

# 276
  • Мнения: 1 732
Момичета, обичам ви! Heart Eyes
Ако не сте вие да ми вдъхнете кураж, не знам...
Абе трябва да се стягам максимално, че това дете само на мен чака и ако продължавам така, ще откача.
Сега ако позволя да ме смачкат ще е за последно. Знам, че това целят.

# 277
  • Мнения: 1 809
Сабина, Hug..и аз останах без думи,но да ти кажа вече на нищо не се учудвам като стане въпрос за ЕРД и БНД.Трудно е да се даде съвет,знма че и като ти казват да се държиш,също не е толкова лесно да го направиш...Но ти пожелавам да запазиш сила на духа,да се опиташ максимално да се съхраниш психически  и да не губиш вяра.Сигурна съм,че ще се справиш колкото и трудно да изглежда сега!Много кураж и от мен! HugПовярвай ми няма смисъл да се косиш заради тези...Колко нерви изхабих и аз покрай моите дела и аз си мислех,че ще откача и...всички чувства,които предполагам изпитваш сега.Но в оня ден,когато стоях в неизвестност пред болницата и не откачаш,ами направо умираш си дадох сметка как всичко е едно нищо,как всички проблеми за които съм мислела ,че ще ме съсипят са били просто бели кахъри...Запомни,детенце живо и здраво ли е,нищо не е в състояние да те съсипе!Затова трябва да се съхраниш точно заради Вяра!
Горе главата и ги разбий тия смешници!  bouquet

Последна редакция: ср, 21 май 2008, 09:13 от MALVINA

# 278
  • Мнения: 2 327
Метличке, отивай на доктор. Мъжа ми го хвана същото това нещо за една нощ и вече не знам кой пореден ден е с температура и то висока, хем вече е на антибиотик. Не минава толкоз лесно.

Сабина, така и не мога да разбера след като толкова те травматизира виждането, говоренето и мисленето за бившия за какъв дявол ти беше дело да водиш. Той явно е сключил някакво примирие с жена си оттам нататък тя го държи, щото едва ли му има вяра да го прати на среща с теб пък дори и в съдебната зала. Ако водиш делото до край трябва да се въоръжиш с търпение и непукизъм. знаеш какво искаш, знаеш, че си права. Оттам нататък каквтото и да направят най много да докажат че съдебната ни система не струва 5 пари, което за никой няма да е голяма изненада. Приеми и двата възможни ихода ако ше продължаваш и виж какво ще се случи. Другия варинт тегли една черта, прекрати делото и не се занимавай повече с тях.

Киара, мишките са много симпатични създания Simple Smile Но ако детето е алергично, котка може да му се отрази по-зле. Примами мишката с храна и си я опитоми Simple Smile

# 279
  • София
  • Мнения: 4 493
Момичета, обичам ви! Heart Eyes
Ако не сте вие да ми вдъхнете кураж, не знам...
Абе трябва да се стягам максимално, че това дете само на мен чака и ако продължавам така, ще откача.
Сега ако позволя да ме смачкат ще е за последно. Знам, че това целят.
Браво, хубаво е че го осъзнаваш.
1. Хич не се учудвам , че жена му е била на делото. Ти как си представяш да го пусне него - там с теб - ами че нея я е страх от теб, страх я е да не й го вземеш - затова е отишла тя на делото. Ако има начин и в къщи ще си го заключи за да не диша той въздуха по край който ти може даси минала.
2. Естественно, че ще искат изследванията да се направят на някое си другоооо място - само не  и там където ти искаш. Това освен възможността да се плати  и да се подменят има и психологичен момент - просто нещата да не стават както ти искаш, а както те, т.е. ТЕ да диктуват положението.
3. Но не на последно място, сега е момента да не показваш колко те измъчват и колко ти е тежко - ходи с високо вдигната глава, добре облечена, гримирана , спокойна и усмихната - ако това успееш да покажеш пред тях - ще ги смажеш ти. Сега е момента да му покажеш, че оттук нататък ТИ ще си тази която диктува нещата и той не може да се държи както си иска - ще има задължения и т.н.
Възхищавам се на силата ти   bouquet и на това което правиш, най- лесно е да вдигнеш ръце и да не му търсиш отговорност, а той да си живеееее живота

# 280
  • Мнения: 911
...Възхищавам се на силата ти   bouquet и на това което правиш, най- лесно е да вдигнеш ръце и да не му търсиш отговорност, а той да си живеееее живота

това хубаво, ами...после?!!!

Мисля, мисля цяла нощ и не мога да го измисля...
Те на това се надяват - да ме съсипят финансово и психически.
От друга страна май е по-добре да стоя на страна от тези хора - кой знае какви проблеми ще ми създават, дори и да спечеля делото.
[/quote]

Цял живот война?!!!!!!!!! За какво й е на Вяра това?!!!!!!!!

Според мен - ти постигна това, което искаше, систър - всичко ти се изясни вече! И Милк ти е казала - това ти е било за поука някаква, урок от живота, но...май е по-добре спокойствие за напред, отколкото Пирова победа сега. Много важно, че ще им натриеш носа сега и ще докажеш кой крив, кой прав. А после?!!!!!! Какво ли може да ти поднесат тези малоумници.
Не знам  Thinking
аз все си мисля - стой далеч от тези "хора"  Rolling Eyes

# 281
  • София
  • Мнения: 4 493

Цял живот война?!!!!!!!!! За какво й е на Вяра това?!!!!!!!!


Естественннннооооо, че не й трябва, а и от тук нататък нямали да се регламентират нещата с решението на делото?

# 282
  • Мнения: 1 732
Ей, мацки, вчера си купих нова пола. Скочих в маратонките и ходих на боди шейпинг.
Сега всичко ме боли. Ама исках да се изморя физически, та отрицателните емоции да не ме довършат.
Днес съм с грим за първи път от две години, с нова пола и новите ми обувки.
Ами по-добре се чувства човек, като изглежда добре.
Ако продължавам все така, почти насила, дали ще ми хареса в един момент? Thinking

# 283
  • Мнения: 2 327
Ще ти хареса Simple Smile Така че давай напред! В един момент ще установиш, че вече не е насила, а в следващия ще ти харесва.

Общи условия

Активация на акаунт