Запознанства в интернет

  • 20 461
  • 98
  •   1
Отговори
# 15
Мнителна съм прекалено, но както можеш да попаднеш на идиот в реалността, със същия успех можеш да уцелиш такъв и в интернет. Все пак нали ще се срещнете и реално след запознанството.  Peace

# 16
  • Мнения: 113
[quote author=anji_123 link=topic=293243.msg7481851#msg7481851 date=1210768150 но както можеш да попаднеш на идиот в реалността, със същия успех можеш да уцелиш такъв и в интернет.  Peace
[/quote]

Именно това мисля и аз- дадох пример със самата себе си.

# 17
  • Мнения: 2 723
Благодарение на Интернет съм самотен родител... Именно там се запознах с БНД.
Хората там са същите като на живо. Проблемът е, че доста по-лесно можеш да заблудиш някого и наистина трябва да се внимава повече.

Подкрепям те напълно! Още повече, че и моята история е точно такава! И никой никога повече няма да може да ме убеди да се запознавам с някой от Интернет!

Хоп и аз в отбора  Mr. Green

Сега съм с човек от Интернет -какво да ви кажа- пожелавам на всяка от вас такъв МЪЖ!

Искам само да ти кажа, че точно така се чувствах и аз, допреди година и половина, докато не разбрах, че той продължава да си търси в интернет едно друго...
Абеее интернет ни събра и интернет ни раздели.

# 18
  • София
  • Мнения: 6 999
В Гугъл или Сиела, Бърди Mr. Green

Това след като се запознаеш...

В последните.... 10 години всичките ми гаджета в това число и БНД са намерени в Нет-а. Въпреки, че се срещам основно с мъже, не бъркам работата с удоволствието и никога не свалям клиенти. А да се запознавам по заведения никога не ми се е случвало.

Имам достатъчно верен усет за хора и ги 'усещам' и през Нета...

# 19
  • Мнения: 113
Ако се погледне на нещата с други очи- в нета има наистина честни и отговорни хора,които наистина нямат време или възможност да общувам в реалния живот с много хора.Лошото е ,че плявата и измамниците са много повече и това ни прави скептични.Макар,че и аз си мислех, че както в нета е намерил и общувал с мен, би могъл да си намери още много други.Но това може да се отнася и за мен, нали??

# 20
  • България-Швейцария
  • Мнения: 2 535
Водя се от принципа - око да види, ръка да пипне.
Това ни е от телешката природа, шЪ знаЙш Laughing, и аз не правя изключение.
Все около работната площадка и подобна проверена среда се въртят сериозните ми връзки, здраво стъпило на земята, та чак окопало се рогато съм.
Не мога да си изкривя душата и да не призная, че благодарение на нета съм срещнала страхотни хора - тук и по други форуми обаче, не в сайтове за запознанства. Някак за нещо по-сериозно от приятелство големи резерви имам. Ако пък стигна до такава стъпка, ще пусна пипала да проверя човека, грам угризения няма да изпитам даже това последното и като професионално изкривяване може да мине при мен.

Това след като се запознаеш...
Може и преди това, я си спомнете Марая Кери как се е представила на Томи Мотола Wink

# 21
  • София
  • Мнения: 17 283
Може и преди това, я си спомнете Марая Кери как се е представила на Томи Мотола Wink

Как, как?  Flutter

# 22
  • Мнения: 165
На този етап изключвам сайтовете за запознанства, като място за намиране на партнъор.
Нашето БНД отдавна е окупирало всички налични, та страхувам се да не го срещна там  Mr. Green

# 23
  • Мнения: 113

Нашето БНД отдавна е окупирало всички налични, та страхувам се да не го срещна там  Mr. Green


То това е основния риск- там всеки може да е под някакъв лъжлив профил и да те омотае както си иска

# 24
  • Мнения: 463
Абе,който си е карък все тази къде ще се запознаете.Аз моето БНД го познавам от 5 годишна,и тука последните месеци се опознахме,до болка.Всеки верно може да напише каквото си иска,но и може да каже каквото си иска.Така че,печелившото билетче е важно!

# 25
  • Мнения: 2 336
Едни познати така се запознаха. Момчето беше излъгало, че е с 4 години по-голям. Като се видяха истината лъсна.  Mr. Green Но това не им попречи да се оженят.
Принципно човек, който не съм виждала и не съм общувала с него трудно би ме омотал.   Naughty Ама знае ли човек.  Thinking
Пък я ако попадна на някой от вашите бивши?  hahaha Joy

# 26
  • София
  • Мнения: 1 352
Водя се от принципа - око да види, ръка да пипне.
Това ни е от телешката природа, шЪ знаЙш Laughing, и аз не правя изключение.
Знам аз от къде е, то е ясно.  Laughing Тая телешка природа много ни пречи, ама и много ни помага.  bowuu

# 27
  • Мнения: 277
преди време мислех да пусна тази тема,но ме досрамя.
разбира се подкрепям запознанствата по интернет,но с едно малко уточнение.
мъжете ,които са се регистрирали в такива сайтовекато ,,Елмаз,,  ,, Сладур,, и други подобни/вече им забравих имената/ в повечето случай търсят само един бърз и безплатен СЕКС.
предимно на Скайпа си контактувам за  сега ,но по малко и предпочитам live , a ne  online.
....
иначе и във фитнес клуба има готини парчета ,ама  как да се запозная ,бе хора?

# 28
  • Мнения: 113
Защо да е срамно, на мен винаги ми е било интересно жените как мислим по тази тема.В изброените сайтове цъкат все едни и същи муцуни- май именно те са комплексарите,защото от години влизам периодично и все същите образи.........А за скайпа - не знам,там не съм имала запознанства,само такива наистина които си търсят секс- дори само пред камерата.

# 29
  • Мнения: 446
И аз мисля като Онира, че и на живо и в нета нямаш ли късмет, това си е...
А иначе от нета имам доста познати и приятели даже Laughing

Общи условия

Активация на акаунт