Купувате ли модни списания?

  • 3 468
  • 96
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 10
И аз купувах "Егоист" най-редовно. Съмнява ме "Амика" да има нещо общо, особено с ранния, но ще пробвам...
Сега вземам "Космополитън" и "Джой", "Eва" по-рядко.

# 61
  • Варна
  • Мнения: 1 553
Не вече не купувам модни списания. Нямам време да ги чета. Преди купувах и в  повечето имаше сходни статии , а и през  определено време се повтарят някои статии. Peace

# 62
  • Мнения: 282
Да купувам. Космополитън почти редовно, и Жената днес също.

# 63
  • Мнения: 649
Отдавна не съм купувала поради простата причина, че вече са супер досадни! 10 начина как да го задържите, 20 причини, че не иска секс и не ви се обажда и т.н. Давам парите си да чета глупости.

# 64
  • Мнения: X
Много рядко.

# 65
  • София
  • Мнения: 7 097
Не, нямам този навик.

# 66
  • Мнения: 2 090
Само от време на време Wink.Ако ме ''грабне'' някоя корица толкова много също си купувам.''Максимум'' и ''Ева'' и на мен ми харесват Peace

# 67
  • Мнения: 759
списания? модни? неееее! може би най-много 3 пъти в годината! всичко си чета в нета,което ме интересува...пък и не съм някой който мн мн се подчинява на модни закони. затова пък ако е някоя книжка бих се жертвала   Sunglasses

# 68
  • Мнения: 31 335
Интересно ми е защо никой не спомена сп. "Амика" - то е с големи претенции и го четях доскоро, но по ред причини приключих за постоянно.
Факт е, че е по-различно от останалите, написано е на по-висок език, иронично е и както се разваше в едно ревю - "езикът му е като на ранния "Егоист"", който май никой от тук пишещите не си е копувал навремето. И надали усещате разликата раннен, късен...
Та и да кажа какви са причините да спра да го чета, няма и да разберете.

Четем го и него, но щом не сме го коментирали, значи има защо. Ти кажи причините,защо не го четеш вече пък може и да се опитаме да разберем. А, и усещаме добре разликата раннен, късен.

# 69
  • Мнения: 4 784
Изключително рядко. Въобще не си заслужават да си давам парите за тях. Вътре нищо кой знае какво смислено не мога да прочета. Почти всичко е реклама, дори и статиите. Предпочитам да си дам парите за книга, дори и да се окаже безинтересна, отколкото за модно списание.

# 70
  • Мнения: 2 015
Не! От интернет се информирам за всичко модно.

# 71
  • Мнения: 2 229
Не си купувам, не само модни, но почти никакви списания. Преди си купувах повече, но установих, че не си заслужават парите за страничка текст и 50 страници реклами...

Космополитън даже мислех да го колекционирам, имам 15ина броя, и сега се бия по главата как съм дала 50 лева за това безподобно идиотско списание. Joy

Изключително рядко. Въобще не си заслужават да си давам парите за тях. Вътре нищо кой знае какво смислено не мога да прочета. Почти всичко е реклама, дори и статиите. Предпочитам да си дам парите за книга, дори и да се окаже безинтересна, отколкото за модно списание.

Абсолютно! Peace

# 72
  • Мнения: 3 459
Купувам си единствено JOY  Wink

# 73
  • Мнения: 20
на мен "Амика" ми харесва най-много,  наистина  е по-различно от  другите глупости и може да научиш нещо интересно, а не безумните глупости  на Cosmo,  което  май  е за тийнейджъри. но като  цяло  списанията се повтарят  и  няма смисъл  да четеш повече от  едно,  дори и дрехите в тях са еднакви.

# 74
  • Мнения: 401
ве4е не,много неща  взеха да се повтарят  Thinking

Общи условия

Активация на акаунт