Купувате ли модни списания?

  • 3 466
  • 96
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 59
Купувам само когато пътувам,иначе чета в нета.

# 76
  • Мнения: 1 165
Купувам "Ева" задължително. Ако искам да проследя модните тенденции вземам и "Ел".

# 77
  • Мнения: 28
Не чета сп. "Амика", защото имам лични наблюдения над повечето от авторките и виждам как имитрат сп. "Егоист" - тук говорим за начин на изказ, а не за темите, който схванал, схванал и много чужди списания, непопулярни у нас. Ядосаха ме и приключих.
Но ме очудва как хора, които споменават, че са чели сп. "Егоист" си купуват в момента малоумия, които не бих дала да чете дори и 15 годишната ми дъщеря...

# 78
  • Мнения: 743
Купувам само когато пътувам,иначе чета в нета.
Peace

# 79
  • София
  • Мнения: 7 841
Много ми липсва най- ранното списание " Егоист ".  Tired

# 80
  • София
  • Мнения: 1 423
ЕВА и Жената днес (от време на време)  Peace

# 81
  • Мнения: 279
И аз си купувам, не си само ти Mr. Green
Задължително Космополитан, Джой и Бук ! Понякога  Мода, Ел-според зависи Laughing
Само че аз не участвам в тези томболи, а защо и аз не знам. Нищо не ми пречи, ама не ми се е занимавало и все си мисля,че нищо няма да спечеля Flutter

# 82
  • Мнения: 288
Може да се каже, че не купувам, защото ако купя то е 1 на няколко месеца и ако не съм си в нас. Иначе не. Не се сещам, понеже не го мисля. Ако нямам какво да правя и ми се чете нещо (в случая не книга), и мина покрай бутка за вестници, тогава се спирам да разгледам да избера нещо евентуално. Но да си призная, списание не съм купувала от ... 2006 мисля, освен ако не се лъжа. По принцип майка ми е зарибена на вестници и списания, и като ми се чете взимам от нея.
2006 си взех няколко броя "Грация" - хем четево, хем подаръци от мен за мен.
Като цяло смятам, че парите от списания за месец, мога да ги дам за нещо друго и може би, най-често по-полезно и необходимо.

# 83
  • Мнения: 4 335
Купувам само Грация,май по ве4е заради подарька Embarassed

# 84
  • Мнения: 645
Преди време, когато пътувах много в командировки, купувах списания често, запълвах времето с тях. Сега купувам рядко, предимно ЕVA.

# 85
  • Мнения: 110
Евата на е я пропускам никога, чакам си я всеки месец Wink

# 86
  • Мнения: 1 322
Купувам много много рядко.

# 87
  • Пловдив
  • Мнения: 3 711
Купувам задължително Космополитан, понякога Грация и ЕВа

# 88
  • София
  • Мнения: 4 778
Вчера си купих Joy и ми допадна Peace

# 89
  • Мнения: 7 186
Преди си купувах, но вече не. Или много рядко. Каквото ми е нужно си го намирам в нета.

Общи условия

Активация на акаунт