За мъжете около 30те които още живеят с мама и тати

  • 10 351
  • 127
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 4 668
Ами ... ние си имаме един такъв  Confused
На мъжа ми брат му  Simple Smile
Колкото мъжът ми е самостоятелен , работлив и финансово независим от много млад , толкова брат му вързан е за полата на мама .

В момента от една година не работи / той никога не е работил , просто досега учеше / и живее при свекъра и свекървата с бъдещата си жена . Спят до обяд , стават , ядат , лягат за следобеден сън и не пипват нищо в къщи .
Ако свеки сготви - ще ядат , ако изчисти - ще им е чисто ... иначе не пипват нищо  ooooh!
Говоря за почти 30 годишни хора все пак ...
Не приемам подобно поведение и подобно положение . Просто ме отвращава даже .
Истината е , че свекървата е виновна до голяма степен за това . Той без нея не отива и дънки да си купи , а тя му маже филийки и му носи в стаята  ooooh!

Аз лично такъв мъж - лиглъо , мързел и готованец не търпя и една секунда ...

Само ми е чудно как мъжът ми е другата противоположност  Rolling Eyes Явно мама не е успяла да го "обработи" Simple Smile

# 91
  • София
  • Мнения: 62 595
Човекът поне е случил на жена - и тя същата калпазанка като него, та поне в семейството им няма конфликти.

# 92
  • Мнения: 4 668
Мдааа  Thinking
Но се питам , какво ще стане с тях , когато свекървата и свекъра не са между живите  Rolling Eyes
Кой ще ги гледа и издържа тогава ? А децата им ?

# 93
  • София
  • Мнения: 62 595
Ще ги наследят, как какво. А децата, горките ще трябва някак да се научат да се грижат за себе си, защото ще разберат, че родителите им са твърде мързеливи.

# 94
  • Мнения: 2 716
Кой ще ги гледа и издържа тогава ? А децата им ?
Който пита

# 95
  • Далечният изток
  • Мнения: 15 016
Кой ще ги гледа и издържа тогава ? А децата им ?
Който пита

Аууу, сакън! Не го пожелавам на Pipinka! Praynig

# 96
  • Мнения: 4 668
Кой ще ги гледа и издържа тогава ? А децата им ?
Който пита

Аууу, сакън! Не го пожелавам на Pipinka! Praynig

Искрено се развеселих  Mr. Green
Но приемам това за закачка , а и защото не ме познавате ...
В противен случай щеше да е ясно колко е абсурдна подобна мисъл ...


Ще ги наследят, как какво.

Няма кой знае какво за наследяване ...

# 97
  • София
  • Мнения: 399
 Аз не изключвам и финансите като причина за съвместно съжителство. В Бг средната заплата все още е около 400лв и не всеки може да си позволи самостоятелно жилище. Точно затова хората си мислят, че трябва да има причина да го направиш- обикновено женитба, следване в друг град или скарване с родителите.

# 98
  • Мнения: 498
Няма как дори да и да се представя такава връзка. Тук не става въпрос за любовта между майката и сина, а по-скоро за непрерязана пъпна връв.
Първи пример: Много близък приятел, с бившата си жена живяха заедно две години, след което решиха да се оженят, етой гони рекорда за най-краткотраен брак, цели 2 месеца. На момичето му писна, все я овещаваше че ще си купят апартамент, ама ццц, мама не дава. През цялото време живяха с баба му в гарсониера, в този случай не става въпрос за пари.
Втори случай: Не го пожелавам на никого. Заживяха с момичето заедно, роди им се дете, а те преградиха апаттамента и си кротуват стена до стена. Свекървата го насъсква срещу нея и редовно се караха и на няколко пъти я е бил, не й дава пари, пак по нейна препоръка. Не дава и да се ожени за нея, да не му откраднела парите, изгони майка й и повече не дава да идва в тях. Отново не става въпрос за пари.
Такъв съвет получих от майка ми: Та колкото по-далеч от очите, толкова по-близо в сърцето...

# 99
  • густо майна Филибето
  • Мнения: 8 540
Но се питам , какво ще стане с тях , когато свекървата и свекъра не са между живите  Rolling Eyes
Кой ще ги гледа и издържа тогава ? А децата им ?

Неволята учи Simple Smile

# 100
  • Мнения: 4
--------------------------------------------------------------------------------

Че той може да бъде мамино синче и без да живее с родителите си.Не мисля,че всеки който живее при родителите си е мамино синче,понякога обстоятелствата са такива,че да живеят заедно.

# 101
  • Tам през Атлантическия океан
  • Мнения: 7 120
--------------------------------------------------------------------------------

Че той може да бъде мамино синче и без да живее с родителите си.Не мисля,че всеки който живее при родителите си е мамино синче,понякога обстоятелствата са такива,че да живеят заедно.
В повечето случаи това звучи по-скоро като оправдание  Sunglasses

# 102
  • Мнения: 4
някои хора  не разполагат с много пари,за жалост и за това са при родителите си,
а колко богаташки мамини синчета има само

# 103
  • Мнения: 661
Имам познат ,който живее с родителите си и е на 45 , разведен , с едно дете ,което обаче е гледано от изключително от бабата при кратките посеещения или ходене на море .Този мъж? ходи с една и съща риза по цяла седмица , сутрин си купува вестник и го носи на мама .До обяд уж работи , после обадва и пак при мама в магазина .Ако щете вярвайте ,но не може да си отвори една вафла ! Подаде я на шефа ! си да му я отвори .

# 104
  • София
  • Мнения: 1 825
Тази тема бе актуална за мен през последните няколко седмици. Обектът на моите мисли е на 33 г. и живее със своите родители и майка му му е най-добрата приятелка. Момчето е много красиво и интелигентно, но има проблем в комуникацията с жените. Изборът на прическа и на облекло е под всякаква критика. Жалко, наистина много жалко.

Познавам и друг мъж, на 40 г. За него вече нямам думи - ерген, изтъкан от комплекси, като последната му връзка е с жена на възрастта на баба му. Посещава и други баба в техните жилища, ако предварително са го поканили на сладкарница и са го почерпили с парче торта.

И двамата са ужасно стиснати - нещо, което считам за един от най-големите недостатъци при мъжете.

Нямам идея дали съвместното съжителство оказва някакво влияние, просто не познавям лица с подобна обремененост, живеещи самостоятелно.

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт