За мъжете около 30те които още живеят с мама и тати

  • 10 330
  • 127
  •   1
Отговори
# 120
  • Мнения: 661
Не знам кое е по-добро - това ,че стари и млади в България живеят заедно или това ,че в Германия например , детето като стане на 18  години буквално го изритват от дома , а когато живееш отделно и искаш да посетиш родителите си , не можеш да го направиш спонтанно - трябва да им се обадиш предварително и да видиш длаи имат възможност ?!
МОя приятелка си беше в България ,  получава "sms "  от мъжа си-  германец , и тя му отговаря  ,НО - преди това пита как са приятелите ,с които е мъжът й  и още толкова ненужни официалности с човека , до когото спиш и делите обща съдба .
Толкова студени и възпитани са тия германци , та чак да ти се доповръща . Sick

# 121
  • София
  • Мнения: 62 595
Абе, и тяхното не е много цвете за мирисане. На мен ми се вижда най-приемливо младите да са отделно (дори да не са семейни), пък нека си ходят на гости със старите след съответното обаждане. Чак официалности не ми допадат

# 122
  • София
  • Мнения: 6 798
По принцип аз гледам МНОГО скептично на мъж, около 30 и най-вече над, който живее с родителите си. Но пък моя мъж живееше при родителите си, като се запознахме.  Joy Обаче си имаше къща, в която правеше купони, като му скимне или пък спеше след някоя дискотека, като не му се прибира. Та може да се каже, че живееше на двете места. Няколко месеца след като се запознахме заживяхме заедно в къщата. Обяснението му беше, че никога не са му пречели родителите и за това не се е изместил самостоятелно. Мамино синче никога не е бил, даже той плащаше сметките и т.нат. По-скоро се е бил оставил на навика.  Crazy

# 123
  • Мнения: 661
Klemy ,


Интересно ми е твоят мъж може ли да си готви , да се пере , да чисти ? Помага ли ти в домакинската работа или я дели на мъжка и женска ? Бъди откровена , моля те . Hug

# 124
  • София
  • Мнения: 62 595
Живеенето при родителите и отношението към домакинската работа не е непременно във връзка едно с друго. Има много мъже, които са живяли сами доста време и точно, защото знаят какво е домакинска работа искат като се оженят да се пипат нищо. Има и обратни примери - мъже, които са живяли при родителите си се справят добре с домакинството.

# 125
  • Варна
  • Мнения: 4 969
Ами ... ние си имаме един такъв  Confused
На мъжа ми брат му  Simple Smile
Колкото мъжът ми е самостоятелен , работлив и финансово независим от много млад , толкова брат му вързан е за полата на мама .

В момента от една година не работи / той никога не е работил , просто досега учеше / и живее при свекъра и свекървата с бъдещата си жена . Спят до обяд , стават , ядат , лягат за следобеден сън и не пипват нищо в къщи .
Ако свеки сготви - ще ядат , ако изчисти - ще им е чисто ... иначе не пипват нищо  ooooh!
Говоря за почти 30 годишни хора все пак ...
Не приемам подобно поведение и подобно положение . Просто ме отвращава даже .
Истината е , че свекървата е виновна до голяма степен за това . Той без нея не отива и дънки да си купи , а тя му маже филийки и му носи в стаята  ooooh!

Аз лично такъв мъж - лиглъо , мързел и готованец не търпя и една секунда ...

Само ми е чудно как мъжът ми е другата противоположност  Rolling Eyes Явно мама не е успяла да го "обработи" Simple Smile
Абсолютно същото, само дето брат му работи понеже мъжът ми му даде бизнес в ръцете.Има дългогодишна приятелка със собствено самостоятелно жилище която вече иска деца и все го кара да се изнесе при нея ама той- НЕ.И как да иде, нали всеки ден се обажда на мама кои дрехи да му изпере и приготви за следващият ден ooooh!

# 126
  • Мнения: 1 773
с мъжът ми заживяхме заедно (в самостоятелно жилище), когато той беше на 29, до този момент той живееше с родителите си. За мен не е толкова драматично това, че един мъж или една жена, които нямат още семейство живеят с родителите си...но това "две семейства под един покрив" категорично не мога да приема  Naughty

# 127
  • София
  • Мнения: 6 798
Klemy ,


Интересно ми е твоят мъж може ли да си готви , да се пере , да чисти ? Помага ли ти в домакинската работа или я дели на мъжка и женска ? Бъди откровена , моля те . Hug

Съвсем откровено - може да пере и да чисти, не може да готви.  Joy Помага ми много, от една година, да речем, само той простира.С децата адски много ми помага, няма нещо, което да не може, или пък да не прави с/за тях.  Единствено не глади и не готви. Преди си гладеше панталоните, защото аз не знаех как се глади мъжки манталон, но се научих.

Общи условия

Активация на акаунт