8,5 г без опит за забременяване

  • 3 070
  • 41
  •   1
Отговори
# 15
ДА, СЛОЖЕН КАЗУС .. ДАНО СЕ РАЗРЕШИ СКОРО, БЛАГОДАРЯ
  bouquet

# 16
  • Мнения: 1 334
Ами той ме пази....а пък аз се надявам на случайността
Е...явно те пази доста добре човека Whistling Много мъже биха му завидяли,но това е една друга тема.Наистина не  е задължително да има проблем в него.Много двойки се пазят по вашият метод....и не е имало забременяване.Не може да се разчита на случайността Crossing Arms

# 17
така е - да, съгласна съм.
понякога само един психологически проблем е достатъчен за да не стане- може би милиони случаи има такива!

# 18
  • Мнения: 1 425
Спирайте да се пазите и то ще се види.
А това че преди 10 години имал 2 деца нищо не значи.

# 19
  • Мнения: 2 448
Ами на нас ни се роди детето след 10 години брак без опити за забременяване, но аз бях тази която не исках повече от мъжа ми. В крайна сметка се случи непланувано. Simple Smile

# 20
  • Далечният изток
  • Мнения: 15 018
Ами то това е толкова различно и индивидуално, че едва ли някой би могъл да ти даде съвет. А бизнес делата ще си ги има винаги, явно бебеправенето не му е на дневен ред. Ако твоят приоритет е да имаш деца, трябва сериозно да си поговорите. Аз например не можех да забременея 3 год., без никакво пазене и без да спазваме овулации и т.н. Реших в един момент да отида на лекар да видя какво става и... се оказа, че съм бременна. Hug Ето ви случайност!

# 21
  • София
  • Мнения: 71
Ние не са пазим пък от две години.Наистина рядко правим секс-2-3 пъти в месеца, но си мисля, че досега няма как да не се е получило.В този случай може ли да се говори за стерилитет?Каква честота на актовете трябва да има една двойка и бебе да не става, сори че е офтопик.
На мен гинеколог ми е казал, че когато се прави секс специално с цел бебеправене, трябва задължително да е в дните на овулацията ти и е хубаво мъжът да се е въздържал десетина дни от еякулация. Желая ти успех! Hug

# 22
  • София
  • Мнения: 71
Ами той ме пази,защото има още бизнес-дела и организационни въпроси преди моето излизане в майчинство ,
а пък аз се надявам на случайността, защото вече повече ме интересува личния ми живот, отколкото бизнеса
Миличка, не разбираш ли, че човека просто не иска повече деца?! Аз съм в същата ситуация. Моят си има две момчета от първия си брак и вече не ще и да чуе за ново бебе! Първо каза, че ще се прежали един вид, после въртя, сука, накрая втвърди позицията и отказа категорично. И аз колко съм се надявала да стане случайно.......няма да ти казвам! Ама то не става така. Хем сме и на годинки вече, особено пък аз. Става все по-трудно, дори да се прави с желание, камо ли да се надяваш на случайност. И твоя те върти по същия начин - ха сега бизнеса да оправим, я пък после ще чакаме повече пари да се появят, че сега няма достатъчно и за бебе, я после нещо друго излезе..... И така. Не се надявай много-много, ми беше думата. Все пак ти желая късмет! Hug
П.П. Роман мога да напиша по тази тема!

Последна редакция: чт, 15 май 2008, 14:17 от Grizanka

# 23
  • Пловдив
  • Мнения: 3 193
Гризанка,няма такова нещо като въздържание 10 дни при мъжа#CrazyВъздържанието трябва да е 3-5 дни най-много Peace

# 24
  • София
  • Мнения: 1 891
На мен ми се струва много време...  Thinking
Ние спряхме да се пазим декември и януари вече бях бременна. Simple Smile То ясно, че има и известна доза късмет да стане толкоз бързо, ама пък 8.5 години...  #Crazy

# 25
  • Варна
  • Мнения: 2 268
Ами той ме пази,защото има още бизнес-дела и организационни въпроси преди моето излизане в майчинство ,
а пък аз се надявам на случайността, защото вече повече ме интересува личния ми живот, отколкото бизнеса
Миличка, не разбираш ли, че човека просто не иска повече деца?! Аз съм в същата ситуация. Моят си има две момчета от първия си брак и вече не ще и да чуе за ново бебе! Първо каза, че ще се прежали един вид, после въртя, сука, накрая втвърди позицията и отказа категорично. И аз колко съм се надявала да стане случайно.......няма да ти казвам! Ама то не става така. Хем сме и на годинки вече, особено пък аз. Става все по-трудно, дори да се прави с желание, камо ли да се надяваш на случайност. И твоя те върти по същия начин - ха сега бизнеса да оправим, я пък после ще чакаме повече пари да се появят, че сега няма достатъчно и за бебе, я после нещо друго излезе..... И така. Не се надявай много-много, ми беше думата. Все пак ти желая късмет! Hug
П.П. Роман мога да напиша по тази тема!
Hug
И ти какво? Ще се примириш ли да нямаш никога деца, защото той не желае други?

Към авторката: Grizanka ти го е казала, разрешавай проблема докато е време, да не се окаже, че влака е заминал, докато той се наумува. Peace Действай радикално, ако искаш резултати.
И да, възможно е да не стане грешка толкова време, рядко, но се случва. Дано наистина, нямате здравословен проблем.

# 26
  • София
  • Мнения: 71
Гризанка,няма такова нещо като въздържание 10 дни при мъжа:crazyeyes:Въздържанието трябва да е 3-5 дни най-много Peace
Цецинка, цитирам доктора, нямам претенции, че разбирам много. Точно така каза, десетина дни.

# 27
  • Пловдив
  • Мнения: 3 193
Дано се е объркал докторът,иначе трябва да си скъса дипломата.

# 28
  • София
  • Мнения: 71
Здрасти Северина! Hug Hug Hug
Не съм се примирила, не съм казала такова нещо. Борбата продължава. Лошото е, че мъж като моя трудно се напуска, защото иначе си е чудесен и много го обичам. Наистина е изключително свестен човек! Знач, че мъже много, ама аз си искам този. Ще се поборя още малко, пък ако не става.......ще търся друго решение. Но ще бъде жалко, мнооого жалко!!!

# 29
  • София
  • Мнения: 71
Дано се е объркал докторът,иначе трябва да си скъса дипломата.
Нали знаеш, че колкото доктори - толкова мнения?! Едни едно ти разправят, други друго......иди разбери къде е истината!!! newsm78 newsm78 newsm78

Общи условия

Активация на акаунт