8,5 г без опит за забременяване

  • 3 066
  • 41
  •   1
Отговори
# 30
  • Варна
  • Мнения: 2 268
Здрасти Северина! Hug Hug Hug
Не съм се примирила, не съм казала такова нещо. Борбата продължава. Лошото е, че мъж като моя трудно се напуска, защото иначе си е чудесен и много си го обичам. Наистина е изключително свестен човек! Знач, че мъже много, ама мнага си искам този. Ще се поборя още малко, пък ако не става.......ще търся друго решение. Но ще бъде жалко, мнооого жалко!!!
Радвам се, че не се примиряваш! Simple Smile Бори се и скоро да се похвалиш с победа! Grinning     bouquet

# 31
  • Пловдив
  • Мнения: 3 193
Ясни са ми докторите,не исках момичетата да останат с погрешно впечатление относно срока на въздържание.Както и да е,всеки решава на кой да се довери Peace

# 32
  • София
  • Мнения: 71
Здрасти Северина! Hug Hug Hug
Не съм се примирила, не съм казала такова нещо. Борбата продължава. Лошото е, че мъж като моя трудно се напуска, защото иначе си е чудесен и много си го обичам. Наистина е изключително свестен човек! Знач, че мъже много, ама мнага си искам този. Ще се поборя още малко, пък ако не става.......ще търся друго решение. Но ще бъде жалко, мнооого жалко!!!
Радвам се, че не се примиряваш! Simple Smile Бори се и скоро да се похвалиш с победа! Grinning     bouquet
И аз за това се моля! Стискай палци! Дай Боже да се похваля!!!!!! Ще е голямо чудо! Hug Hug Hug

# 33
  • Мнения: 2 660
Мен ако питаш - постави си ребром въпроса и започнете да правите целенасочени опити за бебе. Да се надяваш нещо да стане случайно е неефективно, а и се отразява на отношенията ви. Поговорете си открито.

# 34
  • varna
  • Мнения: 676
Трябва много сериозно да се замислиш дали искаш да продължаваш да бъдеш с този мъж,Очевадно е,че той не иска повече деца,а само замазва положението пред теб.Все пак на тебе ти е време за дете и недей да си губиш времето и да умуваш много,а вземи окончателно решение и действай.

# 35
  • Мнения: 1 425
Гризанка,няма такова нещо като въздържание 10 дни при мъжа:crazyeyes:Въздържанието трябва да е 3-5 дни най-много Peace
И аз съм чувал че въздържанието трябва да е 2-3-5(макс!) дни за да е добър "материала" Grinning
При това от специалистка андроложка, на която много вярвам, а също и от лекарката при изследване на спермограма.

# 36
  • София
  • Мнения: 71
Гризанка,няма такова нещо като въздържание 10 дни при мъжа:crazyeyes:Въздържанието трябва да е 3-5 дни най-много Peace
И аз съм чувал че въздържанието трябва да е 2-3-5(макс!) дни за да е добър "материала" Grinning
При това от специалистка андроложка, на която много вярвам, а също и от лекарката при изследване на спермограма.

Да де, именно заради "материала". Не знам с какво става по-добър, но явно има такова нещо. А за въздържанието - както казах - доктора така твърди. Може и да не е прав, не знам.

# 37
  • Мнения: 49
Ние с мъжа ми сме двойка от 10 години и никога не сме се пазили с презерватив или с хапчета, разчитала съм на него. Сега от година и половина правим опити за бебе, но нещо не се получава. На 27 г. сме и двамата. Не сме си правили изследвания все още,ама май е време. Я споделете малко опит

# 38
  • в моя свят на мир и любов
  • Мнения: 1 996
Здравейте.
 От първата си жена има 2 деца (т.е няма здравословни проблеми). Аз не ползвам предпазни средства, а той спира евакуацията си чрез притискане на 1 точка ......

С подчертаното в черно, и аз не мога да се съглася, а за думата в червено, не можах да се стърпя  Joy Joy Joy


Живо се заинтригувах коя е тази точка, чрез която се спира ... сещате се какво.
Моля да споделите  опит, за да се възползваме и ние.
Предварително благодаря.


Колкото до въпроса на авторката - то всичко е ясно. Мъжът не иска повече деца, само че го е страх да си признае. Затова използва най-лесното обяснение: "Добре скъпа, съгласен съм, но нека да не е сега." и всеки път се измисля някаква много основателна причина да не е сега.

# 39
  • Далечният изток
  • Мнения: 14 923
Ние с мъжа ми сме двойка от 10 години и никога не сме се пазили с презерватив или с хапчета, разчитала съм на него. Сега от година и половина правим опити за бебе, но нещо не се получава. На 27 г. сме и двамата. Не сме си правили изследвания все още,ама май е време. Я споделете малко опит
Еее, опит! То не е ли ясно как става? Сега сериозно- при всеки различно. Само да не ти стане идея фикс. За мен преди малко писах: след 3 год. стана.

# 40
  • София
  • Мнения: 1 946
Ева, както вече са ти казали това, че има две деца не означава, че няма проблем. Дано наистина няма.
Достатъчно дълго време сте заедно, за да седнете и да си поговорите за това. Щом ти толкова много го искаш, а и вече се притесняваш за възрастта си, той е длъжен да ти даде истинска основателна причина за несъгласието си да започнете опити за бебче.
Колкото до начина на предпазване, чела съм че не бил 100% сигурен, но не можеш да съдиш по това, че някой от двама ви има проблем. Ние също се бяхме спряли на този начин за предпазване и действаше. Бебето стана, когато си поговорихме и решихме, че искаме дете. Не се получи веднага, но на теб ти желая да стане още в първите месеци, щом започне бебеправенето.  Hug

# 41
  • густо майна Филибето
  • Мнения: 8 539
Е като няма опити как ще забременееш Rolling Eyes

Общи условия

Активация на акаунт