Каква е разликата между "мъжа на живота ти&

  • 4 646
  • 86
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 17 546
Празе ,Балу вика комерсиално било, кво ли разбира от мъжко разочарование!
Нищо! Не съм разочаровала нито един мъж до сега Wink

# 31
Ама ти, а другите от женската порода! Ей са ша видиш като доде моя празчо!

# 32
  • Мнения: 17 546
Ама ти, а другите от женската порода! Ей са ша видиш като доде моя празчо!
Thinking Mr. Green

# 33
  • Мнения: 2 584
Балу много ми е драго да те видя, как си Hug
та относно мъжа на живота ако ти остави няколко милиона, а колко бой е яла преди да го гръмнат не казва, мда голяма сила са такива мъже такава насока дават че много пъти и в болница лежат съпругите, добре поне че ги гърмят бързо иначе е......
а ако питаш любовниците на Фатих тя ще каже че е бил любовта на живота и ( зависи какво и е дал и дали не си го е взел след като е сменил с друга)

# 34
  • Мнения: 1 072
Любовта на живота ми  Grinning  Уау, какво беше.......   Blush Flutter трая около 7 месеца с дълги прекъсвания за пътувания.

Мъжът на живота ми  Grinning Уау, колко го обичам......... Heart Eyes  възхищавам му се и силата и спокойствието, които ми вдъхва изглеждат безконечни.....

# 35
  • Мнения: 1 212
Защото човек никога не знае дали все пак голямата любов не му предстои.

Тц Naughty .....  голямата любов винаги се разбира .
Ако се чудиш дали настоящите ти чувства са "голямата любов" ... можеш да си сигурна, че не са  Peace

Готино го е казала жената на Фатих , разбирам я напълно  Peace

# 36
  • Мнения: 2 131
  Аз съм мъжа на живота си! И се обичам.
А любовта ти платонична ли е?  newsm78

# 37
  • Мнения: 2 448
  Аз съм мъжа на живота си! И се обичам.
А любовта ти платонична ли е?  newsm78
Е, как ще е платонична, кой мъж не е правил любов със себе си, или поне с някоя от ръцете си. Mr. Green

# 38
  • Мнения: 9 814
Аз съм с мъжа на живота си, но това не е най-голямата любов в живота ми.
Просто съм с най-важния.

# 39
  • Мнения: 2 131
  Аз съм мъжа на живота си! И се обичам.
А любовта ти платонична ли е?  newsm78
Е, как ще е платонична, кой мъж не е правил любов със себе си, или поне с някоя от ръцете си. Mr. Green

smile3521

# 40
  • Мнения: 1 008
Мъжът ми е любонта на живатът ми. Омъжих се по любов, по голяма любов. Направи ми хубаво дете.
Съответно той е мъжът на моят живот.

# 41
  • Мнения: 516
Не знам, защо, но аз разглеждам понятието "мъж на живота" по друг начин. Мъж на живота за мен може да бъде баща ти, най- добрият ти приятел, синът ти или някой роднина. Това е човекът, който може да те мотивира да дадеш най- доброто от себе си, да се откриеш и да се развиваш по начин, който не си предполагал. И не е непременно мъжът на живота ти да е романтично обвързан с теб.  Просто в един момент се оказва, че този мъж е изиграл най- голяма роля в живота ти. Уви, понякога ролята не е добра.

# 42
  • Мнения: 2 386
И аз с Летящата.

# 43
  • Мнения: 606
  Аз съм мъжа на живота си! И се обичам.
А любовта ти платонична ли е?  newsm78

  Какво значи платонична?

# 44
  • Мнения: 212

Платонична любов означава да обичаш Платон. От там си носи името. Който обича Платон значи е платонична любов... Много просто

Общи условия

Активация на акаунт