Отговори
# 30
  • Мнения: 3 641
Лично аз не бих си сложила вкъщи. Но с удоволствие бих ходила на гости в такава къща, където се тачат традициите Simple Smile

# 31
  • Мнения: 2 161
Въпрос на вкус.Аз не се чувствам добре сред старинни мебели.А съм проходила сред такива в дома на маминка.Още ги има,уважавам нейният вкус,тя е истинска дама според мен,постоянно ме заклева,да не ги изхвърля сред време.Как ги донесъл наш роднина,откъде пристигнали...знам цялата история.Аз оценявам тяхната стойност,но не ги харесвам,не ги усещам,не ги разбирам.
Да не говорим,пък,за чергите и глинените изделия.Все едно съм в механа.Когато бях дете,моите родители ме водеха в един ресторант,близо до кв Петлешев.С български шити покривки,керамични рисувани чинии и певици,които грачеха много силно.Запотени мъжаги вдигаха тостове по масите.Малка бях,обаче помня и една просната мечешка кожа или нещо подобно.Не ми харесва,просто не ми харесва.Всяко нещо с времето си.

# 32
  • София
  • Мнения: 39 771
Ако ти харесва, защо не? Обзавеждането на дома ти зависи от теб, а не от някой съсед.
У нас нямам старинни вещи или пътеки. Имахме преди време черги (пътеки), но мама ги смени. Сега и новите стоят в килера.
Всичко е въпрос на вкус.

# 33
  • Мнения: 452
аз имам една битова стая в къщата направена като етнографски музей- като идват чужденци много се чудят ,ефектно е ,когато много неща са събрани на едно място ......но трябва да имаш подходящото пространство за това ......иначе в апартамент незнам как ще се вържат с интериора
обожавам старинни вещи ....носят духа на хората живели преди нас

# 34
  • София
  • Мнения: 11 711
Обзаведи дома си както искаш,по твой вкус!
А кой ти казва,че било много селско?Някой от семейството или извън него?
Защото,ако е някой който живее в този дом може би трябва да се имаш предвид мнението му...
Лично аз не бих си сложила черги в дома,но в крайна сметка въпрос на усет и вкус.

# 35
  • Мнения: 2 309
Не бих Grinningно и нямам.

Ако си ги харесваш, създават ти душевен комфорт, слагай!

# 36
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 338
Черги имам да опаша половината земно кълбо сигурно  Rolling Eyes Ако не са ги изяли молците и мишките на село...
Не харесвам, не ми е уютно и топло сред такива неща. Ползваме само един дебел китеник, който стои пред леглото на детето- ако пада, да е на меко  Laughing

# 37
  • Мнения: 545
Европата пък изнесе всичко което мязаше на антиквариат Simple Smile не пропусна, дори старите ютии 'с горно пълнене' Simple Smile

въобще, всичко от друго село е интересно...така че се получава нещо като баланс.

Сложи си каквото ти харесва,това може да е твоето уникално излъчване на дома..
Аз пък не мога да разбера как народа е пощурял по старите мебели от Европата, а отрича своето

 Peace

Общи условия

Активация на акаунт