Дюканки отзивчиви - нежни, любезни, внимателни и мили - 103 тема

  • 41 104
  • 1 063
  •   1
Отговори
# 1 020
  • София
  • Мнения: 3 090
Присила, честит двайсетак!!!  bouquet  bouquet  bouquet
Мамче, обещавам ти по кило-две на месец, ако пазиш 3-та без гали и нишестени.  Peace За 6 месеца това са 6-10 кг, кой ти ги дава! После - пак втора!  bouquet И да се оправяш! А за аква аеробиката - кога каза доктора, че ще можеш? Или не може вече?
Варненки, доста станахте  Joy запретвайте ръкави да помагате на Наирянка и да ни организирате среща през септември! Май освен мен нямаше други ентиусиасти, де  Laughing

# 1 021
  • Мнения: 617
Това е задръжка на течности и най-вероятно преди менструация, продължавай както си е по  режима и нещата ще си

Ъхъ, и през последните 6 месеца все така...  smile3525 Ели, да напомня, че привършвам 180-дневна трета фаза.  Joy
Ами аз ако сваля 30кила, я сметни колко ще е мойта трета?! hahahaА като гледам как се е закучила и втора, май ще си ходя диетична 2 години... ooooh!

# 1 022
  • Испания
  • Мнения: 37 503
аз леееко да се присламча към вас Laughing!
вече от три седмици съм на този режим. досега съм свалила 3 кг и малко. при мен става трудно свалянето, но аз все си мисля че е в следствие на хормоналното лечение, което предизвика напълняването! сега всичко е наред (Praynig) и вече се боря с килограмите!

благодаря на всички вас че ви има! благодаря за прекрасния сайт, който ме вдъхнови! Hug Hug  

Здравейте, дами!   bouquet

Гледах сутринта въпросните новини и си помислих, че професорът трябва да даде под съд тези, дето са му дали дипломата! Не коментирам повече.

moondream, и аз за пореден път съм на хормонално лечение, но не пречи. Не се притеснявай, пий си хормоните и не мисли за тях. Явно, режимът неутрализира "напълняващото" им влияние. Успех!

# 1 023
  • Мнения: 485


Да пийнем по кафе преди новата тема  Simple Smile

# 1 024
  • Голямата Мушмула ¯\_(ツ)_/¯
  • Мнения: 39 190
Ами аз ако сваля 30кила, я сметни колко ще е мойта трета?! hahahaА като гледам как се е закучила и втора, май ще си ходя диетична 2 години... ooooh!

 Heart Eyes Heart Eyes и аз в кюпа  Mr. Green
до тук 15, чакам следващите 15 и се мятам в трета  Flutter Flutter може и две години да седя в трета, но ще седя тъъъничка и с кефче  Flutter Flutter
Монн - като ти гледам аватарчето и все си мисля, че аз съм писала нещо, а не помня  Joy Joy Joy

гобленаркитееее, вижте тук и ударете едно рамо  Blush http://www.goblenite.org/showthread.php?t=4345&page=2

# 1 025
  • Мнения: 193
Polly-Wolly,дали някой път не сме се редили на редичка заедно на щанда за пилешка пържолка,а newsm78,че миналата седмица се заговорихме с една жена дето се чудеше дали пилешката кълцана наденица е читава или пак да си купи пилешка пържолка.Да от рибния щанд си хапвам ежедневно филе -скумрия на скара или рибна салата, в този район ли работиш,аз на Симеон.

# 1 026
  • Варна
  • Мнения: 3 362
Мерси, мерси за поздравленията  newsm47

Елена82, и аз не ща да го видя повече  Naughty Ти да не ме чакаш да влизаме заедно в 3-та  Wink .

Фен, мерси  Hug Браво и на теб, добре се справяш.
Вани Ник , мерси  Hug. Ще опитам да стигна резултата ти  Peace

Фоли, мерси и на теб  Hug  Ако ми потрябва, ще те викам на помощ  Peace

КриКри, мерси  Hug  Заповядай , когато искаш във Варна, с удоволствие ще се срещна с теб , пък и не само аз Peace / Фичоза нещо не ми допада /

Целувки на всички  Heart Eyes


ПП Сега ходих до едно магазинче за месо, да не ви разправям каква опашка имаше  Thinking

# 1 027
  • София
  • Мнения: 421
Аз си признавам за капсулите  Laughing ,но  пия комбинация от омега 3,6 и 9.Пише по 3 на ден -аз пия по една капсула.

# 1 028
                            Здравейте Сладурки!
В днешния работен ден, от сутринта едно напрежение ...не е за разправяне...От работа няма време за ядене..., и чак към 15ч. отместила папките на една педя от мен, доволно си вадя рибката на скара, подреждам си и млекцето до нея...и така. Хапнах аз...,ама идва време за десерта-млекце с ванилийка/любимото ми като заместител на сладоледа/.Та вече поуспокоена,решавам удоволствието ми да е пълно и се ровя из нета и си кусам млечице с ванилийка и попадам на следното:"Ванилията (Vanilla) е род орхидеи, включващ около 110 вида едносемеделни, многогодишни растения. От някои видове (предимно Vanilla planifolia) се извлича подправката със същото име. Името идва от испанската дума vainilla, която в превод означава вагина. Ванилията е разпространена в тропичните и субтропичните зони. " Така ми се пада като съм любознателна и лакома...., а и богатото ми въображение /представяйки си кофичка култура с 3 ..../ванилии/.Това е то...протеини.... Laughing   На всички - успешно влизане в летните дрешки по мерак!  bouquet

# 1 029
  • Варна
  • Мнения: 3 362
Аз си признавам за капсулите  Laughing ,но  пия комбинация от омега 3,6 и 9.Пише по 3 на ден -аз пия по една капсула.

Как им е точно името ?

Като гледам Гуди, Монн и моя милост ще си правим компания следващата 1 година  Laughing

# 1 030
  • Мнения: 210
и аз и аз
още поне 180дни

# 1 031
  • Мнения: 485
Гуди, не можах да гласувам , даже нищо не видях, не ми се отвори, само четох коментари.
Май трябва да си потребител. (не съм гобленарка, но много ги харесвам)

# 1 032
  • Мнения: 1 314
Здравейте, да се разпиша и към края на темата, не само в началото Grinning!
Не ми остава време за компютъра, макар че е все включен, малко в чата надниквам. При нас е шарка номер 2, вече четвърти ден , придружена с ужасно много обриви и висока температура и малкият не ми дава да седна и за секунда, постоянно се носим на ръце. Затова не съм много в час с темата Blush
Да кажа на Варненки и Нели, че са много готини на снимките, другият път чакаме и в цял ръст, да видим разликата по-добре. Peace
Наирянка, за предложението за Фичоза-аз категорично няма да додй, преди 3 години имах такова приключение там, през ноември, пустош, закъсали с чужда кола и с нас непознат мъж...който ни заведе там, за да зърнем морето. То това можеше да се случи и във Варна!
Честито на всички с месечинки и с намаления!  bouquet
За овесените трици на Екзарх Йосиф да кажа, че са от ситните- 200 гр за 1.40лв, вече се снабдих с няколко пакета.
Това за сега, ставам , че доста задачки ме чакат! Hug

# 1 033
  • Мнения: 74

гобленаркитееее, вижте тук и ударете едно рамо  Blush http://www.goblenite.org/showthread.php?t=4345&page=2

аз като една отявлена дърта гобленарка ти удрям даже две рамена (под секрет -  работих в такава фирма за гоблени, даже имах и свояnewsm51

# 1 034
  • Мнения: 130
А, и след вас ще остана аз във трета - не се натискайте толкоз да сте първи в класацията  Laughing

Общи условия

Активация на акаунт