Дюканки отзивчиви - нежни, любезни, внимателни и мили - 103 тема

  • 41 068
  • 1 063
  •   1
Отговори
# 1 050
  • Oslo,Norway
  • Мнения: 129
привет и от мен и на стари и на нови
просто е непосилно да изчета всичко само искам да ви поздравя ,да ви гушна  Hug и да се похваля с още един -
прятен следобед на всички
хаиде по едно следобедно кафенце да почерпя  кадето не сам влизала вече 4 денахайде момичета взимайте чашите Wink

# 1 051
  • Мнения: 940
Момичета и момче(та), бързам да пиша без да чета много-много. Досега бях в Пикадили, купих си трици (имаше пак само три пакета--взех ги и трите). Но попаднах на нещо интересно--растително натурално масло от ленено семе, нерафинирано и студено пресовано. Отзад пише, че е без химична и термична обработка. Струва 4,70 лв. Пише, че може да се използва за салати. Аз и без това сутрин си меля ленено семе.
Та въпроса ми--мога ли да го ползвам по 1-2 лъжици на ден. (по-скоро по една, колкото и ленено семе вземам сутрин). Един вид в ПЗ дните да заменя семето с това, като го ползвам за дресинг на салатите.???? newsm78

# 1 052
ylitha, наистина ли не знаеш каква ти е диагнозатаот фиброгастроскопията?Ще се опитам да ти обяня поне малко  на лични;

# 1 053
  • Мнения: 58
dalka, за това маслото е ли е подходящо или не няма да изказвам мнение, да не те подведа, но искам да отбележа, че 1 с.л. масло едва ли се получава от 1 с.л. ленено семе. Смятам, че и да се окаже подходящо, ще трябва доста по-малко като количество, сравнено с лененото семе, да приемаш.

# 1 054
  • Мнения: 231
Брей, нямаше ме два дни колко много сте изпизали. newsm78

На новоприсъединили се (след рекламата по bTV  Joy), добре дошли   Hug

На свалящите, поздравления   bouquet

На задържащите, търпение   Stop

# 1 055
# 1 056
  • Мнения: 712
Следобедно здрасти и от мен  Heart Eyes
Дени кали ,  мерси за кафенцето Grinning
Приси ,  честита 20-тачка , браво  Hug  bouquet Ти си един от моите стимули в режима Peace
Относно омегите , ако не ме лъже паметта те се съдържат в овесените трици  newsm78 ,така че гледайте да не прекалявате с допълнителият им прием Peace

По К1 Ути приготвя пица , което ме подсеща утре сутрин да си измайсторя Дюканска пица.
Цвети Русимова  , дано скоро се оправи малчо Praynig
Поздрави на всички знайни и незнайни дюканстващи  bouquet
п.п. Сори Вещи късничко видях Hug

# 1 057
# 1 058
Здравейте!От вчера и аз се мъча да бъда една от вас.Търся подкрепа и искам да знам има ли някой отРусе.Благодаря! wavey

# 1 059
# 1 060
  • гр.София
  • Мнения: 184
Никой не ми отговори за Л-карнитина...
Какво мислите по въпроса...
Ако прибавя и Л-карнитин към диетата?
Виж http://healthmarket-bg.com/?page_id=101. Особено е ефективен да се взема 15-30мин. преди активен спорт

# 1 061
# 1 062
  • Мнения: 745
Това е задръжка на течности и най-вероятно преди менструация, продължавай както си е по  режима и нещата ще си

Ъхъ, и през последните 6 месеца все така...  smile3525 Ели, да напомня, че привършвам 180-дневна трета фаза.  Joy
Значи килограмите които си свалила ти са в повече и за това организма ти си ги връща отново Rolling Eyesне виждам друго обяснение. Дюки пише да не си поставяме трудно постижими килограми които организма ще е трудно да задържи.

# 1 063

Общи условия

Активация на акаунт