БЕБЕТА ЮНИ 37 :-)

  • 13 954
  • 302
  •   1
Отговори
# 270
  • варна
  • Мнения: 1 395
 Честито бебче на Дари,да е живо и здраво!  bouquet

# 271
  • Мнения: 8
Честит на Дари75. Да и е живо и здраво бебчето!

Успешна седмица на всички

# 272
  • Мнения: 657
Честито ти синче, Дари!!Много радости да ви носи!

Момичета, благодаря ви за комплиментите!  Embarassed Hug Ама все си мисля, че корема ми е по-голям отколкото на други мами с около моя термин, няма значение де, важно е бебка да е добре и да си расте вътре на воля  Heart Eyes За движенията на бебето говорите - мойта маймунка е много активна през деня, не ме рита, но постоянно се движи и шава, какво прави само тя си знае  Mr. Green А през нощта изобщо не се обажда.. И аз като катенцето в началото се притеснявах и докато не мръднеше, не можех да заспя, дори съм си побутвала корема да я принудя да мръдне  Crazy Ама после разбрах, че тя спинка когато аз спинкам и сега не я тормозя повече така.. Дано като се роди пак така да си спинка през нощта  Flutter Много искам, нали? Mr. Green

# 273
  • Мнения: 15
4естито на мама Дари75,да и е живо и здраво мом4енцето и много да я радва, Hug на нея бързо възстановяване   bouquet
Мими Лео,не се тревожи и моийта бебка така спи си по цяла ве4ер, преди 2 седмици всяка ве4ер бе6е много активна сега спи,а през деня си наваксва не ме рита много ,но за сметка на това много се врътка Mr. Green
Мим4енце много си хубава   bouquet много сладко корем4е  Hug
За упойките си говорите,и аз да се опла4а ,4е много ме е страх много исках пълна,ама мойта доки е много против и търси на4ин да ме убеди да е със спинална  ooooh! а аз направо изпадам в ужас от това 4е няма да си усе6там краката 3 4аса #Cussing out
моя мъж и тои се опитва да налага мнение все едно той 6те ражда  #2gunfire,много компетентни станаха тия мъже относно раждането ...ми то на 4ужд гръб и 100 тояги са малко #Cussing out охх оплаках ви се и аз .
Хайде на вси4ки мами ,които са днес на преглед стискам палци вси4ко да е ок   bouquet и 4акам с нетърпение следва6тите 6търкелови новини  bouquet
Лек ден моми4ета

# 274
  • Мнения: 13
Честито на dari75! Да е живо и здраво момченцето!

Хубав ден, момичета!

# 275
  • Miami
  • Мнения: 412
Здравейте момичета  Hug

ПП: Аз вече съвсем не мога да спя - най-много 3-4 часа между 12 и 2 и после между 6 и 8 сутринта. Мисля, че няма да имам никакви проблеми с нощното кърмене... По цяла нощ само за раждането и посрещането на бебето мисля. Много ми е превъзбудено...

Meg_H и аз съм като теб, събуждам се всяка нощ към 2 часа(много често от киселини) и после не мога да заспя 2 часа  Sad и през това време си мисля за бебето, за раждането, за след това...

marvele може да си казвала и аз да не съм разбрала, но ти защо искаш да раждаш секцио? От страх ли и ли има някаква друга причина?

# 276
  • Мнения: 1 464
Ей,честито синьо вързопче на мама Дари!
Момичета при нас е страшна жега Sickили аз нещо не съм на ред...Само по една рокля съм и едва дишам,потя се страшно.Аз ако пак ще раждам секцио ,пак ще е с пълна упойка.Само ме притеснява тая тръба дето вкарват в гърлото че миналия път ми го бяха разранили и кашлях 1 седмица после.Анали се сещате как се кашля с операция #Cussing outИначе предпочитам пълна защото съм страхлива и сигурно ще припадна ако не си усещам тялото и ги чувам какво говорят.Представяте ли си нещо да се усложни и аз да чувам всичко,не по-добре да незнам Naughty
Иначе за възстановяването,операцията ми беше вечерта,в 10 сутринта вече ходех по коридорите и бебето си беше при мен.Само да вметна че раждах в Монтана и не са ме държали в реанимация,направо в родилното все едно съм родила нормално.Сега се чудя пак там ли да раждам ,в София ли да идвам newsm78Ми те са 80км ако родя по пътя Crazy

# 277
  • Мнения: 194
Честити синове на мама dari75 и мама vesi21!!! Да са им живи и здрави и много да радват мама и тати!

Ех, че с хубави новини започва денят  Joy Много се радвам, че щъркелите вече започнаха да носят юнските бебета  Mr. Green Ама както се радвам, така малко започва да ме хваща шубето, защото аз още НИЩО не съм купувала  Rolling Eyes Само съм разглеждала, но нямаме нито креватче, нито количка, нито дрешки за изписване... ох, нищо! То наистина аз съм за края на юни, ама нали никога не се знае кога бебка ще реши да ни изненада  Wink

За мърдането - моята малка дивачка не се спира. По цял ден се мести и намества, току се очертае някое краче  Joy А като си легна на една страна и не се спира. Много ми е палава душичката сладка  Heart Eyes

Приятен ден и чакам още добри новини  Hug

# 278
  • Мнения: 36
ЧЕСТИТО НА ДАРИ, ЧЕСТИТО И НА КАКА МАЯ!

Почна сеее! Така се надявах да видя, че са се родили нови бебета, докаот не съм влизала тук и ето, имала съм верни прездучвствия!  Да са здрави тримата кавалера и дамата, с късмет цял живот и много много щастливи!

Аз се отчитам, че още съм kinder surpris (нали това била бременната жена за човекоядеца). Вероятно ще раждам секцио следващта седмица, ако дотогава не се случи нещо, което да наложи спешно секцио.  Признава,м че нервите ми са изострени до крайност, мога да плача за каквото се сетите. Този затвор започна да ми идва в повече и силите, които имах за да съм мобилизирана, ме напускат. Не знам как ще изкарам още десетина дни до секциото... Предстои да се насрочи точна дата, но отсега знам, че няма да е тази сдемица.

ето, оплаках ви се... нищо хубво не  мога да измисля, което да кажа, нмого съм тъжна и изнервена. Забравих коя съм, какво съм...
Ех, хайде да не ви развалям настроението. Ще пиша пак, като ми мине ревливото настроение. Пък и не обичам да се оплаквам (щом сега се оплаквам, значи адски ме е напушило...)  Cry

# 279
  • Мнения: 80
Момичета благодаря много за съветите  bouquet.Ще пробвам всичко пък дано поне едно да подейства.
Направих си изследване,но доктора бил след обяд и нямаше кой да ми каже дали са добре.Питах лаборантката,но не ми каза нищо конкретно само,че ми бил увеличен малко белтъка и да отида при гинеколога той да ми обясни.
Ако има някой който е наясно със стойностите моля да ми каже 6-7 дали е много.
Благодаря предварително.

# 280
  • Мнения: 24
Ех тая сутрин имах някакво пред4уствие 4е ще имаме новини от Дари
Честит юнак на Дари 75 !!! Да ежив и здрав ,а на нея бързо възстановяване !!!
НА мен нещо мн ми се подуват краката ,направо глезените ми се губят...Незнам какво да правя Sad отивам да ви до4ета

# 281
  • София
  • Мнения: 226
Kory, ми при мен си е мое решение, прищявка ако щете го наречете. Причина реална няма - та затова ме тормозят. Но все пак съм го взела това решение, защото се нагледах и наслушах около мен за случаи - почва нормално, а завършва секцио, та реших да си спестя едното. Знам че и този довод е несериозен, но вече приех мисълта и съм се настроила психически и съм спокойна по въпроса, а сега като ме юркат в последния момент и много ме "разклащат".
А и от болката не се страхувам при нормално - не мисля че е чак толкова страшно - просто се презастраховам май с моето секцио. Но мойто дупе ще го боли - мисля че имам правото да си взема сама решението. И винаги съм разчитала на интуицията си - мисля да не и изневерявам и сега.

# 282
  • Мнения: 279
http://www.ramus-lab.com/stoinosti.htm
pagadino, погледни тук! Това са референтните стойности при изследване на кръв и урина Grinning

Пършинг, още малко остана  bouquet Аз 8 дена като бях в болницата и тотално изперках, защото се нагледах на ужасии, а при теб толкова време сигурно наистина е отврат. Ама като се роди бебчето и като се прибереш в къщи ,вече всичко ще е наред. Стискам палци всичко да е наред и да не се притеснявашPeace

# 283
  • Мнения: 256
ДАРИ, ЧЕСТИТО!!! МНОГО ЩАСТИЕ НА МАЛКИЯ!!!


Meg_H, El Vi, кажете за кога да се уговорим да ни почнат контракциите? Да си направим една среща в родилното, а?  Joy

Рurshing, дръж се, сигурно ти идва да блъскаш вече, но още много малко остана! Толкова много преживя, 100% имаш нужда от спокойствие и обстановка различна от тази, в която си вече 3 месеца. Наистина звучи като затвор, но малката пристига вече. Още седмица - две и ще нацелуваш най-сладките бузки на света! Едва ли можем да ти вдъхнем кураж през монитора, но горе главата! Разбра ли датата, на която ще се излъчва епизодчето с теб в "Часът на мама"? Ще чакаме да ни съобщиш.

Колкото до праха за пране, аз лично не бих рискувала, още повече с първата пералня. Дори вчера изпрах дрешките, с които мисля аз да съм на изписването, с бебешкия прах, както и слинга, също. Сигурно изтерясвам, знам че вече звучи смешно, но ми е приятно... Wink И като казах пране, хайде сега отивам да 1ironing


marvele, супер го каза, така е! Важното е да си възможно най-спокойна, щом този начин те прави такава, значи това е варианта за теб и бебчето!

# 284
  • Miami
  • Мнения: 412
marvele, супер го каза, така е! Важното е да си възможно най-спокойна, щом този начин те прави такава, значи това е варианта за теб и бебчето!
marvele съгласна съм с Инчето  Peace

Общи условия

Активация на акаунт