СТИМУЛАЦИЯ

  • 6 461
  • 39
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 166
КАЛИМЕРА,моята лигавица са6то бе6е много танка и пих 3 месеца естрофем,не се притесняваи 6те ти се оправи. Hug newsm10

# 31
  • Мнения: 109
Здравейте! Да ви кажа и аз.От шест месеца съм на клостилбегит защото нямам ову/поликистозни яйчници ми откриха/.Първия месец по едно,втория по две,този месец/шести вече/ по три.Овулация постигнахме на втория месец,но бебе не стана.По късно разбрах че имаме и лоша спермограма и се насочихме към инсеминация,но четвъртия месец изтървахме момента петия нямаше ову.Утре съм на лекар и много се надявам да има готов фоликул за инсе.иначе следва фенестрация.Не съм от София и незнам как ще се оправям със запазването на часове. Чао за сега надявам се да обменяме опит и по нататък.

# 32
  • Мнения: 166
ДЕЗИ,успех мила,дано да има6 фуликул не 1,а няколко добри. Praynig Hug

# 33
  • Мнения: 166
МОМИ4ЕТА,току 6то се прибрах от прегледа,костила ми е помогнал само за лигавицата,фулекули имам но са малки по 5,6мм.От днес запо4наха да ми бият МЕНОГОН 3 ампули 4 дни и на 27.05 сам на преглед.Стискаите палци този пат стимулацията да ми баде успе6на. Praynig Hug

# 34
  • Свищов
  • Мнения: 209
bebenccence и на мен клостила явно много ми изтъни лигавицата, но пък с него имах по два фоликула. Когато направихме стимулация само с фостимон се получи един. Та затова ми е интересно въпреки че си пила естрофем за тънката лигавица отново ти го изписаха въпросния кклостилбегит така ли?

# 35
  • Мнения: 166
Да то4но така КАЛИМЕРА.Миналия месец ме сти мулираха и с фостимон и с меногон но ни6то и лигавицатами бе6е на 22 ден 5мм,а сега на 7 ден 7 мм.Когато пиех естрофем ми стига6е до 10,12мм.не се притесняваи. Hug

# 36
  • Мнения: 109
Аз да се оплача.Последната ми стимулация с клостилбегит се оказа неуспешна.Сега към София за спермограма и аз незнам после накъде.Успех на всички!

# 37
  • Мнения: 166
ДЕЗИти за6то 6те ходи6 4ак до София,то и ж ПЛД има каде да я направи6 спермограмата,кои ти е лекаря?

# 38
  • Мнения: 166
Моми4ета да попитам не6то нормално ли при стимулацията да ме наболяват яи4ниците и това добар признак ли е,маи 6те имам фулекул4ета Wink Praynig Hug

# 39
  • Мнения: 166
Моми4ета стимулацията ми се е полу4ела сега намаляме меногона и малко прегнил против хиперстимулацията и на 30 на преглед да видим какво е станало и инсе ако вси4ко е наред. Praynig Hug

Общи условия

Активация на акаунт