ДОБРА ЛИ Е МАЙКА ТИ?

  • 5 917
  • 106
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 604
Никога не е използвала подобни фрази !Про6тавала ми е толкова много не6та бих искала и аз да бъда родител като нея,но незнам дали 6те мога.Живеем заедно в момента и виждам 4е дава цялата си оби4 и за дъ6тертя ми.Не бих могла да искам по добра майка 6те кажа само:БЛАГОДАРЯ НА БОГ 4Е Я ИМАМ

# 16
  • Далечният изток
  • Мнения: 14 877
На всички тези въпроси, относно моята майка, отговорът е НЕ. На всички въпроси, без изключение! Никога не ме е подценявала или вменявала някакво чувство за вина! Zukini, прочетох няколко пъти двата ти поста и се чудя да не би случайно да си мъжът ми, защото неговата майка говори така.  newsm78 Това е съвсем сериозно.

# 17
  • Мнения: 750
Имало ли е заплахи от сорта: \"Аз няма да ти проговоря\" или \"Ако излезеш от къщи вобще не се прибирай\"


Опитвала ли с е физически да те спре да излезеш?


Случвало ли се е да не те пуска обратно в къщи\"


Затваряла ли  е телефона когато говориш?


Казвала ли е неща от сорта: \"Не мога да повярвам че си направил/помислил  това\" или \"Как можеш да кажеш такова нещо\"

Извиняваш ли се често на майка си?


Правила ли  е генерални заплахи като;\"Ако не направиш еди какво си ще съжеляваш  до края на живота си\"


Имало ли е заплахи от сорта: \" Ако не направиш това ще видиш какво ще ти се случи\"

Казвала ли  е \"Не съм те питал/а какво искаш\"

Казвала ли е \"След като живееш в къщата ми/ни ще съблюдаваш моите/нашите правила

Казвала ли е \"Не си и помисляй да... \" или \"Недей да бъдеш толкова груб/а\" или \"Недей да бъдеш такъв егоист\" или \"не се отнасяй с такова неуважение\"

Казвала ли е \"Така не се разговаря с майка\" или \"Да не съм чула това друг път\"
Извинявай,но тези реплики ми приличат на .....жена с психически отклонения.
Нормален човек няма да рови в мозъка на детето си по подобен начин.
Сори,ама ми звучи като от филм на ужасите.
Благодаря на Господ,че нито една от тези реплики не е излязла от устата на моята майка.
Що за опекунстване е това...
Болна психика е това...
Никога не бих разговаряла така с моите дъщери,както и моята майка не ме третира така.

# 18
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Да, много добра майка и педагог е (по професия и призвание) и никога не ми е казвала някоя от горните реплики.

# 19
  • Мнения: 3 794
Моята майка е НАЙ-добрата  Hug Разбира се доста съм я ядосвала и съм си заслужавала и наказанията и репликите  Rolling Eyes Много е справедлива и е моя най-добра приятелка  Heart Eyes

# 20
  • Мнения: 2 388
zukini аз не мога да разбера това някакво статистическо проучване за майките на съфорумките ли е или имаш някакъв проблем с твоята?
Ако е така давай направо, съмнявам се някой по ред да отговоря на всичките ти въпроси.

# 21
  • varna
  • Мнения: 676
Добра е,но е много обсебваща и вечно мърмореща.Ако ми беше свекърва нямаше да мога да я изтърпя!

# 22
Репликите са  само 12!!!!!!!!!!!!!Мога да изредя поне 120!!!!!!!!!Ама няма да ги изреждам.Ще Ви стане мъчно за мен.Пак я обичам,макар да не сме в добри отношения.Мъчно ми е.Много.А пък как ме е предалаааааа,дори си нямате идея.Нямам сили да го напиша.

# 23
  • Мнения: 2 172
Въпрос към zuкini: За какво ти е това?

# 24
  • Мнения: 115
Ми, май Тиквичката си търси сродници в битката с Майката - дзверъ. Въпросът е той какво толкова прави, та чак така да я предизвиква? Или просто жената има нужда от психологическа помощ?

Изглежда ми като отровен бръшлян, трябва да се пази разстояние и да се стои по-далеч от нея.

Бедният zukini..... (ако това е неговата майка, де)

# 25
  • най-шареното място
  • Мнения: 8 197
Много не дискретна тема със съмнителен смисъл. Старнно, но има и отговори на въпроса.
Аз си открих един -  да видя аз каква, майка съм според тези критерии.
Моята майка, както и вашите, такива тестове не я ловят Simple Smile Тя е показала и аз съм разбрала каквото трябва за да я оценя.

# 26
  • Мнения: 677
Каквото и да е правила МАМА за мен,това е било най-доброто за мен в този момент,въпреки,че като по-малка не винаги я разбирах.
МОЯТА МАМА е такава каквато трябва да имам АЗ,такава каквато БОГ е изпратил при мен и аз съм я избрала за МАМА.
МОЯТА МАМА е е не просто добра,тя е прекрасен и изключително топъл човек.
Пожелавам на всички такава МАМА.
 Hug

# 27
  • Мнения: 1 731
Добра,лоша майка ми е.Не си я сменям.  bouquet

# 28
да видя аз каква, майка съм според тези критерии.

Това е целта на темата  Simple Smile
  bouquet

# 29
  • Мнения: 66
Мама е светица  Heart Eyes
Страхотна жена, страхотна майка, невероятна домакиня.....

Общи условия

Активация на акаунт