нямам търпение да забременея

  • 4 376
  • 53
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 3 621
Да те посъветваме как да си направите бебе ???  newsm78
Ами, доколкото знам, бебетата обикновено се правят със секс. Освен, ако нещо не се е променило.  Thinking

 Joy Joy Joy

от сърце ти пожелавам късмет

# 31
  • Мнения: 2 311
Ами дано видиш 2-те чертички скоро!Успех в бебеправенето!
Руска-много свежо! Hug

# 32
  • Мнения: 8 769
Щом приятелят ти има вече дете, значи знае как стават тия работи Wink Питай го, но както са ти казали останалите, само с думи няма да стане.

# 33
  • Tам през Атлантическия океан
  • Мнения: 7 120
Успех  Hug

# 34
  • София
  • Мнения: 2 802
Два месеца е нищо  Wink Има хора с години опитват.Наслаждавай се на секса с приятеля си и не мисли само за бебето докато го правите.Има и психологически момент - колкото повече това те обсебва, по-трудно става  Rolling Eyes
Успех  Peace


Точно така Peace

# 35
  • София
  • Мнения: 1 423
Ами дано видиш 2-те чертички скоро!Успех в бебеправенето!
Успех и от мен!  Hug

# 36
  • Мнения: 749
Тази работа с овулацията е половината ти проблем- може и да знаеш, но една от всеки пет оплодени яйцеклетки се захваща за стената на матката (това е около 12 ден от оплождането). На този етап организма ти се напряга с всичка сила и изпробва дали може да посрещне процесите, които предстоят да се случат с теб след забременяването. За това направи всичко възможно да пречистиш и потготвиш организма си за този процес, който е решаващ за забременяването- спортувай повече, храни се с много зеленчуци и плодове, изключи всички газирани напитки, вафли и други боклуци от менюто си. Аз взимам и витамини за бременни (по- специано вега пренатал- доволна съм от тях, защото ме карат да се движа много, познатите ми казват, че даже съм свалила някой и друг килограм, а и нямат вит. А и Д, които напоследък се считат за вредни за плода). Направи си и изследвания- за хламидии, сифилис, рубеола, кръвни изследвания, за да си сигурна, че всичко е наред и причината не е физиологична. И много любов- това май е най- нужно. Успех!

# 37
  • Мнения: 2 524
Малко  коментар, като за основа вземам следното мнение :
Цитат
Така....
женският организъм е устроен така,
че само по време на овулация може да забременее.
Тя, обикновено е мужду 13- тия и 17- тия ден от месечния цикъл.

Не е задължително, аз забременях с доказана чрез фоликуметрия овулация на 23 ден от цикъла при 28-30 дневен цикъл
Цитат
Ако се съмняваш в деня, можеш да си купиш тест за овулация.
Продават ги по аптеките. В случай, че няма-
можеш да си мериш ректалната Т.
Тя се мери сутрин, когато организмът е все още в покой.
Когато тя надвиши 37*- значи си в овулация.
Тестовете за овулация просто не са най-точния критеий за определяне на овулация. Принципно настъпва до 48 часа след положителен тест за овулация. Пак лично аз съм имала много "странни" тестове за овулация - примерно три дни положителни, при положение, че пикът на ЛХ хормонът е много кратък. За метода базалната температура за определяне на овулацията - върши работа, но само ако можеш да   интерпретираш правилно графиката. Ако надвиши само в един ден 37 градуса, а в последствие спадне примерно до 36.5, уверявам те няма овулация. По метода на БТ овулацията може да бъде установена пост фактум, но с няколко цикъла - 5 или повече установяваш кога са фертилните дни.

Цитат
После трябва секс. Дори е задължително...
Много е важно, докато правите секс той да свърши в тебе.
(има и хватки с крака да това, ама на тях ще те светна друг път).
...за по- сигурно прекарай следващите десетина минутки
в стой "свещ". Hug

Че е въпрос на секс, тъй е. Обаче, ако ще и на челна стойка да застанеш при запушени тръби или астенозооспермия на мъжа, файда никаква.
Понеже ти е все още рано да се притесняваш , както са те посъветвали и други - избий си "бебеправенето" от главата и се наслаждавай на секса. Ако толкова много искаш да четеш, ето ти четиво за размисли и страсти http://www.zachatie.org/index.php?option=com_content&task=vi … 725&Itemid=13
Обстоятелството, че мъжът до теб вече има едно дете , не е гарация, че спермограмата му в момента е супер. Сперматогенезата и оплодителната способност на бъжа не е константна величина, променя се във времето под въздействието на много фактори. Тъй че не е лошо като начало да го пратиш в РЕПРОДУКТИВНА клиника да си направи една спермограма.

# 38
  • Плевен
  • Мнения: 1 357
Успех и скоро да се похвалиш.  bouquet
Не забравяй да пиеш фолиева киселина Peace

# 39
  • Мнения: 1 336
Доста ме развесели тази тема ...... newsm62

Браво Руска! Доста практични съвети.
Това за стриптийза и спортните новини беше много забавно .....

Иначе сериозно - според мен си правете бебе една година без много да му мислиш (само пий витаминки и фолиева киселина). Ако не стане за една година си направете изследвания.

# 40
  • Пловдив
  • Мнения: 2 388
Два месеца е нищо  Wink Има хора с години опитват.Наслаждавай се на секса с приятеля си и не мисли само за бебето докато го правите.Има и психологически момент - колкото повече това те обсебва, по-трудно става  Rolling Eyes
Успех  Peace

точно така!
Успех и от мен!  bouquet

# 41
  • Мнения: 1 447
Два месеца е нищо  Wink Има хора с години опитват.Наслаждавай се на секса с приятеля си и не мисли само за бебето докато го правите.Има и психологически момент - колкото повече това те обсебва, по-трудно става  Rolling Eyes
Успех  Peace

точно така!
Успех и от мен!  bouquet
Успех и от мен и дано скоро се похвалиш

# 42
  • Мнения: 86
Нали знаеш, че когато едно нещо много го искаш, а то не става веднага, ти се струва, че е минала цяла вечност. Спокойно мила. Ще стане, при нас стана след 7 месеца, като съответно вече на седмия месец бях спряла да мисля за това и да ми е фикс идея при всеки път когато правихме любов. И ето че то стана. Господ си знае работат. Успех и стискам палци.

# 43
  • София
  • Мнения: 521
Късмет  Peace Дано скоро се похвалиш с  EFP

# 44
  • Мнения: 4 335
Късмет  Peace Дано скоро се похвалиш с  EFP
Успех Peace

Общи условия

Активация на акаунт