На колко години най-късно бихте родили?

  • 7 715
  • 200
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 2 090
Иска ми се до 30 да родя второ детенце Heart Eyes
Не толкова заради моята възраст,колкото заради разликата във възрастта м/у двете деца,не ми се иска тя да е много голяма  dancing

# 61
  • Мнения: 2 660
Бих искала до 35 да сме приключили със семейното планиране. Не за друго, просто се страхувам от нарастващия риск от генетични аномалии. Трудно ми е да си представя да следя една бременност и евентуално в третия месец да ми се наложи да взема драстично решение!

# 62
  • Мнения: 27 524
Втора опция, но ако не стане дотогава, и за трета съм съгласна  Peace

# 63
  • там от където съм
  • Мнения: 1 073
Родих на 26г и си казах,че на 30 ще си имаме второ детенце Flutter.За сега още нямаме никакви признаци,така ,че удължих срока на 35.Но по принцип когато и да стане до 40,няма да го махна! Peace

# 64
  • Мнения: 8 999
На колкото и родих второто си дете - 35 г.

# 65
  • Мнения: X
Мечтаех си да родя и двете си деца преди 30. Така и стана - първото на 24, второто на 28.
След 35 не бих пробвала.

# 66
  • Мнения: 1 520
Максимум до 30-35. При всеки е различно, разбира се, но все пак си има правила, които важат за всяка жена.

# 67
  • София
  • Мнения: 2 348
Свекърва ми роди детенце на 45 години и съм далеч от мисълта, че са непълноценни родители. Даряват я с повече внимание, развлечения, екскурзии (и пари) от предишните 2 деца. Тези хора имат толкова енергия в себе си, че мен ме хваща срам  Blush .

# 68
  • Мнения: 14 133
Максимум до 35год. За съжаление вече съм извън класацията.  Sad

# 69
  • София
  • Мнения: 3 064
35-40, но ако не стане, и на след 40 се навивам. Първото родих на 31.

# 70
  • Мнения: 718
Мисля живот и здраве следващото да е към 30-32 най-късно.

# 71
  • Мнения: 2 960
ами ,вече си имам две деца....ако се реша на третооооооооо newsm78 хмммммм -до към 35 може би някъде е максимума!!!!

# 72
  • Мнения: 161
Сега съм на 27 и чакам първото, да си поработя малко и второто но към 35 години ако всичко е наред е нормално
нали казват че след 35 год риска да детето е по голям Биохимичен Скрининг и сега си направих, не стигнах до Амниоцентеза
но има и друг аспект и ще ви разкажа една случка на която станах свидетел скоро.
В един магазин едно хубавичко момиченце на около 18 - 20 год видима възраст се мери поличка и беше с по - възрастна  жена
 и продавачката вика "е попитайте баба си, тя отстрани вижда че ви стои добре".  Но "баба" се оказа "мама". Хубаво е че жената го прие на шега, мен би ми станало кофти. Забременяла към 40 и докато поотрасне детето е надхвърлила 60.
Поне мое мнение би  ми станало гадничко да ми кажат - попитай баба си  Embarassed
  Но всяко дете си е благословия, няма значение на каква възраст и в какъв период от живота ти се появи, това е най голямото ни богатство  Laughing

# 73
  • Мнения: 3 929
Аз бих се престрашила при "крайни" обстоятелства да родя между 35 - 40 години. Иначе не планирам втора бременност, но...

# 74
  • Мнения: 1 666
Възрастта около 35г. винаги съм я считала за горна граница при мен самата за второто дете. По много съображения - да имат оптимална разлика децата, аз да съм все още в нормална за бременеене възраст, да не съм прекалено възрастна, когато децата ми са да речем 20-годишни... Затова и в момента съм бременна с второто ни детенце.
Но всеки си преценя за себе си... правила в това отношение няма.

Общи условия

Активация на акаунт