Как се става форумска легенда?

  • 9 481
  • 159
  •   1
Отговори
# 105
  • Мнения: 3 423
Ако си жена в отпуск поради бременност и майчинство, или просто вече майчинството е изтекло, но си прекфалифицирана, като домакиня вкъщи, започваш да пишеш в Майки бъдещи и настоящи, Хранене и захранване и КМ. Понатрупваш определен брой мнения, съответно на аватара ти слагат 2,3,4 а може и 5 звезди. От там отиваш в ДИС и започваш да даваш съвети. Задължително показваш красивият си дом в Нашият дом, новите си дрехи, обувки и козметика в КМ (но не забравяй,че трябва да са скъпи). Вече си със самочувствие и уверено започваш да пишеш в Клюкарника, заяждаш се с новаците и изобщо с всички, които незнайно защо те дразнят. Прекарваш във форумът поне 9 часа на ден.
Ми, май така се става форумска легенда.

Описаните от тебе не са легенди.
Това са великомъченици.

# 106
  • Мнения: 6 029

Ох. Няма да стане от мен форумска легенда като знам от къде са ми звездите.
А, Лиска рече великомъченици, че били. И такава няма да съм. Язък, язък, ще взема да ходя да спя.

# 107
  • Мнения: 2 386
Дописвам азса:
-избираш си стратегия: или си мил, добър, даващ съвети и раздаващ  Hug Hug...или си зъл, груб и директен до болка
-обикаляш всички стратегически подфоруми и се отчиташ често, за да те запомнят и новите
-(не) ходиш на форумски срещи

 Mr. Green  Mr. Green

# 108
  • Мнения: 918
В по-новата история на форума, легенда се става, ако Лиска те цитира в подписа си.

# 109
  • София
  • Мнения: 3 099
В по-новата история на форума, легенда се става, ако Лиска те цитира в подписа си.

Блонди  newsm18 Блонди  newsm18 Блонди  newsm18

# 110
  • Мнения: 274
Тук има много готини хора, много хора които ме разсмиват, много, които ме предизвикват, много хора които ме впечатляват с различни способности и поведение, всеки един от тях ми е доставил удоволствие по един или друг начин. За другата крайност няма да говоря. Но аз, като един бизнес гай, като човек, който страшно много обича кинтите и пичките, казвам евала на един човек, който благодарение на пичките, рано или късно ще вземе кинтите. големите кинти. вие ще се сетите кой е той Simple Smile колкото и един проект да е хоби, начин на живот, страст и романтика, идва един момент, в който е по-добре да получиш справедливата цена и да се порадваш на успеха си! Simple Smile

# 111
  • Мнения: 677
Сели, Татти много отдавна е форумска легенда.

# 112
  • Мнения: 1 008
Аз също си имам легенди в този форум. Няма да ги назовавам, да не се вземат за много легендарни.
Просто ме кефят и ми е приятно да ги чета. Три от тях са доста заядливи, дори едната много често ми е опонирала. Не знам дали са извървяли гореспоменатият от мен "Път на форумската легенда", защото съм от скоро тук, но ги определям, като легенди, заради стилът им.

# 113
  • София
  • Мнения: 3 099
Сопранов побърза да дешифрира препратката. Клюкар. Прецака секса на много народ, ей, безхабернико!

# 114
  • Мнения: 984
Сопранито, бейби, от отбор "черешка" струи нежност и разбиране.
Еволюцията е трудно занимание.
Прибери патлака и без това за нищо не става.
Колкото и да съм търпелива...все до "не мога, скъпа" стигаме.
Както и да е.

Ето, Сопранито е лИгенда, да обясни как го е постигнал за тези, които все още не са разбрали след толкова грачене и шумно изхвърляне. Mr. Green  

Последна редакция: пт, 23 май 2008, 00:09 от Хатшепсут

# 115
  • Мнения: 274
Сели, Татти много отдавна е форумска легенда.

А стига пък ти сега....Искаш г-жа Кифлата пак да каже, че се мазня ли? Simple Smile Наздраве! Simple Smile

А спомняш ли си Бисер Иванов -Легендата? Simple Smile Кво става с този човек?

# 116
  • София
  • Мнения: 3 099
Бон тон, молим, да не долети Легендата на легендите... И да трябва да си допивам сама...

# 117
  • Мнения: 3 423
Прибери патлака и без това за нищо не става.
Колкото и да съм търпелива...все до "не мога, скъпа" стигаме.
Както и да е.

Как така "както и да е", как така "не мога, скъпа".
Ами, така е, толкова е просто, не му става от тебе.
Дори и лошо.

ПП. Ако бях мъж, за легенда бих определила някой,
от когото ми става. Съпоставимо с Джейна, Роко...

# 118
  • Мнения: 677
Сопранов побърза да дешифрира препратката. Клюкар. Прецака секса на много народ, ей, безхабернико!

Аз все пак живея в Клюкарника. И какъв секс?! Тук всички сме със сериозни връзки, не ставай извратенячка, остани си проста садомазохистка.


Сопранито, бейби, от отбор "черешка" струи нежност и разбиране.
Еволюцията е трудно занимание.
Прибери патлака и без това за нищо не става.
Колкото и да съм търпелива...все до "не мога, скъпа" стигаме.
Както и да е.

Ето, Сопранито е лИгенда, да обясни как го е постигнал за тези, които все още не са разбрали след толкова грачене и шумно изхвърляне. Mr. Green  


Мишон, вярно е, не ми го вдигаш. Еволюционно се развиваш, ето разбрала си. Има надежда, стискам ти палци

# 119
  • Мнения: 918
Айде наздраве, за лИгендите!

Общи условия

Активация на акаунт