За жените като колите и шофьорите им. Петъчна

  • 2 575
  • 62
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 18 679
В момента съм комби, да не кажа пикап. Сутрин паля мнооого трудно и потеглям на първа, разбира се, никоя здрава кола не потегля с нещо друго Crossing Arms Надявам се да съм здрава кола Laughing Обслужват ме в оторизирам сервиз, защото освен едрогабаритна, съм скъпа. Частите са ми ужасно скъпи, труда още повече, въобще подръжката ми е много голяма цифра в момента:ooooh: Надявам се стопанинът да не ме смени поради този факт. Също така се надявам, когато през лятото се сдобием с още едно малко тротинетче, отново да стана малката френска кола-бижу, която бях Flutter

# 16
  • Мнения: 3 459
Аз съм ретро кола. Карат ме с внимание, обгрижват ме с любов, показват ме с гордост.
Хехе и мен така  Peace

# 17
  • Мнения: X
Аз съм ретро кола. Карат ме с внимание, обгрижват ме с любов, показват ме с гордост.
Хехе и мен така  Peace
Въъй,ай стига,бе ти си младо кюрпе още ooooh!

# 18
  • София
  • Мнения: 1 176
Аз съм спортна кола, с добро возило, маневрена, ръмжаща на моменти, предлагам високи скорости, водача стига с мен до края на пътешествието, без проблеми.
Мога да возя дълго, стига да не капе масло.

# 19
  • Мнения: 3 459
Мога да возя дълго, стига да не капе масло.
Joy hahaha

# 20
  • София
  • Мнения: 1 176
Мога да возя дълго, стига да не капе масло.
Joy hahaha
ми, така де  Crazy

# 21
  • Мнения: 3 268
Аз съм спортна кола, с добро возило, маневрена, ръмжаща на моменти, предлагам високи скорости, водача стига с мен до края на пътешествието, без проблеми.
Мога да возя дълго, стига да не капе масло.

Joy

# 22
  • Galaxy 13197853088
  • Мнения: 2 392
забравих да питам.
На студено палите ли? или имате специална работна температура +18 до +25 ....

# 23
  • Мнения: X
забравих да питам.
На студено палите ли? или имате специална работна температура +18 до +25 ....
Не, измръзват ми пе(т)(д)алите Naughty

# 24
  • Мнения: 17 546
... ако сте кола, какъв модел сте?
Как сте с със сутришното запалване - Бързо ли се палите или трябва почти да се скапе акумулатора за да тръгнете? А манивела ползвате ли?
На коя скорост тръгвате? 1-2-3-4 .... или се случва понякога директно на 5?
А как ви паркират накрая в гаража на предна или на задна ?
Използвали ли са ви като учебна кола?
А как беше инженера по първоначалното разработване ?
А за тест драйв ползвали ли са ви?

Джип съм! Заради обема на двигателя и заради това, че съм от най-предпочитаните модели - сигурна, надеждна, удобна, винаги ще те закара до там, до където пожелаеш.
Предпочитам вечер да ме припалват. Сутрин съм като дизел през зимата, паля ама трябва бая да ме рестартират. Всяка кола трябва да има и манивела под ръка!
Тръгвам поред на скоростите, но най-често направо от втора. Първа да я елиминираме въобще.
Никога не ме паркират на задна, не ми работи!
Всеки има какво още да научи...
Като всеки току що завършил инженер беше този по първоначалното разработване.
Че какво лошо? Нали трябва да тестваш една кола преди да хвърлиш маса пари по нея. Но като оцени какво съкровище притежава... за колата си един мъж би направил всичко!

забравих да питам.
На студено палите ли? или имате специална работна температура +18 до +25 ....
Нямам температурен дисбаланс, защото ми е високо октаново горивото! Mr. Green

# 25
  • Мнения: 851
Аз съм автоматик Mr. Green Сама си определям скоростите, винаги ги изреждам, но както аз си реша. Понякога връщам малко ако скоростта не ми хареса. Все пак да не мислите че се карам сама...Малко повече харча, ноооо си струва удобството да ме имаш! Лъскава съм и бях чисто нова като ме купиха Crazy Паля веднага и по всяко време, но не може да ме караш когато си поискаш! В най скоро време ще се и туниговам Party

# 26
  • Мнения: 152
Жените са като "ИКАРУС" от Градски транспорт - винаги има място за още един!  Mr. Green и обикновенно доста пушат... когато са претоварени!  Crazy

# 27
  • Мнения: 851
Жените са като "ИКАРУС" от Градски транспорт - винаги има място за още един!  Mr. Green и обикновенно доста пушат... когато са претоварени!  Crazy
Да, бе, да Outta Joint

# 28
  • Мнения: 2 448
Форумски мъже, вие какви коли карате?

Фиатаджията вече го разбрахме, че е шофьор на автобус.  Laughing

# 29
  • Мнения: 4 753
 Не обичам да ме загряват прекалено дълго преди тръгване, само това мога да кажа. Поради този факт горя много ама какво да се прави  Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт