За жените като колите и шофьорите им. Петъчна

  • 2 572
  • 62
  •   1
Отговори
  • Galaxy 13197853088
  • Мнения: 2 392
Здравейте,
Някой беше пускал тема за сравняване на колата и жената като обект на внимание и грижа.  Аз ще продължа в тази насока ... ако сте кола, какъв модел сте?
Как сте с със сутришното запалване - Бързо ли се палите или трябва почти да се скапе акумулатора за да тръгнете? А манивела ползвате ли?
На коя скорост тръгвате? 1-2-3-4 .... или се случва понякога директно на 5?
А как ви паркират накрая в гаража на предна или на задна ?
Използвали ли са ви като учеба кола?
А как беше инжинера по първоначалното разработване ?
А за тест драйв ползвали ли са ви?

# 1
  • Мнения: 152
...аз искам да видя коя ше се самоопредели кат' рикша!  Crazy

# 2
  • Мнения: 2 448
Ами за запалването , зависи от шофьора, ако е добър може и да върти гуми при тръгването.
За учебна нямам против да ме ползва някой млад неопитник, но поне да може да пали все пак.
Инжинера по първоначалното разработване - за него направо ми се плаче като се сетя.
За паркирането в гаража, ще си премълча.  Laughing

Айде и другите коли да си признават да не се правят на срамежливи.  Mr. Green

# 3
  • Мнения: 6 993
Моля? Нищо не разбрах.
Кой въпрос на кое от секса отговаря, да ми разгадае някой, за да мога да се отчета Joy
Иначе какъв модел съм - не знам.
Синя и кръгла съм със сигурност  Mr. Green

# 4
  • Мнения: 2 161
Не мога да бъда марката кола,която харесвам,по едрички са от мен.Но мога да кажа,че и аз като тях съм желязна и държа цена.Гаражна кола съм,понякога нямам нищо против да ми завъртят гумите гъзарски.Обичам да ме палят бавно,харесвам опитни шофьори,тези,които като те подкарат веднъж,започват да те усещат веднага.Тези,които предпочитат да те заведат в представителният сервиз,а не просто на някое майсторче,само и само да спестят някой лев.В замяна на това,аз съм вярна докрай и никога не закъсвам на пътя.

# 5
  • Мнения: 152
харесвам опитни шофьори,тези,които като те подкарат веднъж,започват да те усещат веднага.
...аз съм твоят човек значи  Mr. Green
Никога не карам на полусъединител... и така феродото на съединителя се запазва доста по дълго...

# 6
  • out of space
  • Мнения: 8 573
Сутрин се определям като средно малка и маневрена, скачам в дрехите и на трета тръгвам за работа. Тойота Корола.

Вечер приличам на Фиат Уно- едвам катеря "баири", лавирам грациозно между другите коли, а на 10-ия километър ми загрява двигателя.

Събота и неделя се оприличавам на БМВ 325, лежерно, удобно и непретенциозно цели 48 часа!  Grinning

# 7
  • Мнения: 3 268
Не мога да бъда марката кола,която харесвам,по едрички са от мен.Но мога да кажа,че и аз като тях съм желязна и държа цена.Гаражна кола съм,понякога нямам нищо против да ми завъртят гумите гъзарски.Обичам да ме палят бавно,харесвам опитни шофьори,тези,които като те подкарат веднъж,започват да те усещат веднага.Тези,които предпочитат да те заведат в представителният сервиз,а не просто на някое майсторче,само и само да спестят някой лев.В замяна на това,аз съм вярна докрай и никога не закъсвам на пътя.
Някакси просто не мога да го кажа по-добре от Шанел.Освен,че я поздравявам за страхотната й самооценка,напълно се присъединявам към нея.

# 8
  • Мнения: 1 077
такси никой не е ли? Mr. Green
или  на лизинг поне?

# 9
  • Galaxy 13197853088
  • Мнения: 2 392
лизинговането на емблемката отпред на капака винаги дава по-добри резултати при запалването ...

такси никой не е ли? Mr. Green
или  на лизинг поне?
може би питаш за рент'а кар а?

# 10
  • Мнения: 1 212
Някой беше пускал тема за сравняване на колата и жената като обект на внимание и грижа....


Я ?!  Shocked Да не би моя инструктор бай Миле от онова време да пише тук ?
Ще следя дали няма да се обади  Wink
А и също .... някой ви'ди ли се като служебна  Sunglasses Party

# 11
  • Пловдив
  • Мнения: 2 388
ако сте кола, какъв модел сте? bmw
Как сте с със сутришното запалване - Бързо ли се палите или трябва почти да се скапе акумулатора за да тръгнете? А манивела ползвате ли?-сутрин много трудно паля
На коя скорост тръгвате? 1-2-3-4 .... или се случва понякога директно на 5?- директно на 5-та Flutter
А как ви паркират накрая в гаража на предна или на задна ?-паркират ме винаги на предна,на задна не е удобно... Crazy
Използвали ли са ви като учеба кола?-не,аз съм ползвала 2,3 учебни
А как беше инжинера по първоначалното разработване ?-много беше зле завалията,голяма грешка Wink
А за тест драйв ползвали ли са ви?-не,аз ползвам Sunglasses


# 12
  • Мнения: 674
Здравейте,
Някой беше пускал тема за сравняване на колата и жената като обект на внимание и грижа.  Аз ще продължа в тази насока ... ако сте кола, какъв модел сте?
МЕРЦЕДЕС Е -КЛАСА С 2 ВРАТИКак сте с със сутришното запалване - Бързо ли се палите или трябва почти да се скапе акумулатора за да тръгнете? СУТРИН ТРЪГВАМ НА 4-ТА НО БЪРЗО МИНАВАМ НА 5-ТА И ОТТАМ ГАЗ ДОКАТО ИМА БЕНЗИН... Joy А манивела ползвате ли? Е ИМАМ СИ - НЯМА ДА ЛЪЖА...
На коя скорост тръгвате? 1-2-3-4 .... или се случва понякога директно на 5?
А как ви паркират накрая в гаража на предна или на задна ? И НА ПРЕДНА И ЗАДНА КАКТО ДОЙДЕ - МОЯ ШОФЬОР Е МНОГО-ДОБЪР И ДОБРЕ ШОФИРА Peace
Използвали ли са ви като учеба кола? НЕ АЗ ПОЛЗВАМ НОВИ АВТОМОБИЛЧЕТА-НАВРЕМЕТО ДЕ
А как беше инжинера по първоначалното разработване ?ЧАТ-ПАТ ЗЛЕ
А за тест драйв ползвали ли са ви? НЕЕЕ


# 13
  • Мнения: X
Ми аз май съм фолксваген-костенурка, шофьорът ми е човек от народа, не се перчи с мен, но ме обича, кара ме редовно и внимателно, за това и паля бързо и безотказно (почти).
Инжинера беше доста екстравагантен тип, артистичен такъв,малко груб,малко самонадеян,но изобретателен.
По тест драйв са ме ползвали, но бързо изгубват контрол.

# 14
  • Мнения: 8 999
Аз съм ретро кола. Карат ме с внимание, обгрижват ме с любов, показват ме с гордост.

# 15
  • София
  • Мнения: 18 679
В момента съм комби, да не кажа пикап. Сутрин паля мнооого трудно и потеглям на първа, разбира се, никоя здрава кола не потегля с нещо друго Crossing Arms Надявам се да съм здрава кола Laughing Обслужват ме в оторизирам сервиз, защото освен едрогабаритна, съм скъпа. Частите са ми ужасно скъпи, труда още повече, въобще подръжката ми е много голяма цифра в момента:ooooh: Надявам се стопанинът да не ме смени поради този факт. Също така се надявам, когато през лятото се сдобием с още едно малко тротинетче, отново да стана малката френска кола-бижу, която бях Flutter

# 16
  • Мнения: 3 459
Аз съм ретро кола. Карат ме с внимание, обгрижват ме с любов, показват ме с гордост.
Хехе и мен така  Peace

# 17
  • Мнения: X
Аз съм ретро кола. Карат ме с внимание, обгрижват ме с любов, показват ме с гордост.
Хехе и мен така  Peace
Въъй,ай стига,бе ти си младо кюрпе още ooooh!

# 18
  • София
  • Мнения: 1 176
Аз съм спортна кола, с добро возило, маневрена, ръмжаща на моменти, предлагам високи скорости, водача стига с мен до края на пътешествието, без проблеми.
Мога да возя дълго, стига да не капе масло.

# 19
  • Мнения: 3 459
Мога да возя дълго, стига да не капе масло.
Joy hahaha

# 20
  • София
  • Мнения: 1 176
Мога да возя дълго, стига да не капе масло.
Joy hahaha
ми, така де  Crazy

# 21
  • Мнения: 3 268
Аз съм спортна кола, с добро возило, маневрена, ръмжаща на моменти, предлагам високи скорости, водача стига с мен до края на пътешествието, без проблеми.
Мога да возя дълго, стига да не капе масло.

Joy

# 22
  • Galaxy 13197853088
  • Мнения: 2 392
забравих да питам.
На студено палите ли? или имате специална работна температура +18 до +25 ....

# 23
  • Мнения: X
забравих да питам.
На студено палите ли? или имате специална работна температура +18 до +25 ....
Не, измръзват ми пе(т)(д)алите Naughty

# 24
  • Мнения: 17 546
... ако сте кола, какъв модел сте?
Как сте с със сутришното запалване - Бързо ли се палите или трябва почти да се скапе акумулатора за да тръгнете? А манивела ползвате ли?
На коя скорост тръгвате? 1-2-3-4 .... или се случва понякога директно на 5?
А как ви паркират накрая в гаража на предна или на задна ?
Използвали ли са ви като учебна кола?
А как беше инженера по първоначалното разработване ?
А за тест драйв ползвали ли са ви?

Джип съм! Заради обема на двигателя и заради това, че съм от най-предпочитаните модели - сигурна, надеждна, удобна, винаги ще те закара до там, до където пожелаеш.
Предпочитам вечер да ме припалват. Сутрин съм като дизел през зимата, паля ама трябва бая да ме рестартират. Всяка кола трябва да има и манивела под ръка!
Тръгвам поред на скоростите, но най-често направо от втора. Първа да я елиминираме въобще.
Никога не ме паркират на задна, не ми работи!
Всеки има какво още да научи...
Като всеки току що завършил инженер беше този по първоначалното разработване.
Че какво лошо? Нали трябва да тестваш една кола преди да хвърлиш маса пари по нея. Но като оцени какво съкровище притежава... за колата си един мъж би направил всичко!

забравих да питам.
На студено палите ли? или имате специална работна температура +18 до +25 ....
Нямам температурен дисбаланс, защото ми е високо октаново горивото! Mr. Green

# 25
  • Мнения: 851
Аз съм автоматик Mr. Green Сама си определям скоростите, винаги ги изреждам, но както аз си реша. Понякога връщам малко ако скоростта не ми хареса. Все пак да не мислите че се карам сама...Малко повече харча, ноооо си струва удобството да ме имаш! Лъскава съм и бях чисто нова като ме купиха Crazy Паля веднага и по всяко време, но не може да ме караш когато си поискаш! В най скоро време ще се и туниговам Party

# 26
  • Мнения: 152
Жените са като "ИКАРУС" от Градски транспорт - винаги има място за още един!  Mr. Green и обикновенно доста пушат... когато са претоварени!  Crazy

# 27
  • Мнения: 851
Жените са като "ИКАРУС" от Градски транспорт - винаги има място за още един!  Mr. Green и обикновенно доста пушат... когато са претоварени!  Crazy
Да, бе, да Outta Joint

# 28
  • Мнения: 2 448
Форумски мъже, вие какви коли карате?

Фиатаджията вече го разбрахме, че е шофьор на автобус.  Laughing

# 29
  • Мнения: 4 737
 Не обичам да ме загряват прекалено дълго преди тръгване, само това мога да кажа. Поради този факт горя много ама какво да се прави  Mr. Green

# 30
  • Galaxy 13197853088
  • Мнения: 2 392
много сте лаконични ... по-подробно , петък е все пак ...

Форумски мъже, вие какви коли карате?

Фиатаджията вече го разбрахме, че е шофьор на автобус.  Laughing


пусни тема в татковци ...

# 31
  • Мнения: 2 448


пусни тема в татковци ...
Я, не ме пращай за зелен хайвер Лабрадоре, в татковците няма петъчни теми и ще ми я затрият веднага.  Laughing

Казвай ти за твойта , като питаш за подробности нас.  Wink

# 32
  • Мнения: 152
Форумски мъже, вие какви коли карате?
таратайки...  Mr. Green

# 33
  • Мнения: 4 737
Казвай ти за твойта , като питаш за подробности нас.  Wink
И на мен ще ми е интересно дали някой кара "нова от магазина"...

# 34
  • Galaxy 13197853088
  • Мнения: 2 392
добре де,
жена ми е стандартна, економична японска кола. В упътването пишеше да не се кара при температури по-ниски от 18 градуса и това го спазвам безусловно.
Сутрин бавно пали, но после трудно се гаси, дори да натиснеш спирачката, най много да се запалят накладките. Рядко тръгвам на 5, защото съединителя се износва бързо, паркирам на предна ето така
http://vbox7.com/play:f7d85331
използвал съм други автомобили преди да се кача на тази (все пак не бих желал да и съдера броните или да я ужуля нейде.)
не е тунингована, освен постоянните грижи за външния и вътрешен вид - пастиране, смяна на тапицерии , разни дранкулки по таблата и т.н.
От време на време се опитвам да пренастроя бордовия компютър, но засега с променлив резултат.



# 35
  • Мнения: 4 737
Уфф, Лабрадоре ще ме умориш  JoyПастирането ме заинтригува, признавам си Laughing

# 36
  • Galaxy 13197853088
  • Мнения: 2 392
а ти продължаваш да не казваш нищо ...

# 37
  • Мнения: 4 737
а ти продължаваш да не казваш нищо ...
Аз мога да кажа какво карам Simple Smile Да се самоопределя някак не върви.
Та, карам автоматик. Взех си я едва на стотина километра пробег. Искаха да ме преварят и други купувалки ама сори Mr. Green. Частите нови, лъскавичка, скоро масло няма да сменям защото зная как да я карам та да е пестелива. Осигурила съм и постоянен гараж за да е непокътната от времето. Традиционалистка съм и нямам намерение да сменям возило сиреч  Laughing

# 38
  • Мнения: 2 070
Аз не обичам автоматичните скорости.Трябва да се превключва ръчно.И както си му е реда,като по учебник,1-2-3-4-5,не съм фен на задното каране.После от 5-та,на 2-ра и...спирам и оставам на първа.

# 39
  • Мнения: 4 737
не съм фен на задното каране.
Пали, на вкарването на задна може би искаш да кажеш  Laughing щото това задно каране малко ме обърка  Laughing
Сега се сетих за източването на гориво посредством маркуч, дето първо трябва да дръпнеш за да тръгне да тече ама няма да питам  Mr. Green

# 40
  • Мнения: 674
A има ли мами чиито шофьори са с малолитражки??? hahaha Joy Joy Joy
По 11-12 сънтим. пардон кубика мотори???
А А А А ???????? smile3532 newsm62 smile3532

# 41
  • Galaxy 13197853088
  • Мнения: 2 392
не съм фен на задното каране.
Пали, на вкарването на задна може би искаш да кажеш  Laughing щото това задно каране малко ме обърка  Laughing
Сега се сетих за източването на гориво посредством маркуч, дето първо трябва да дръпнеш за да тръгне да тече ама няма да питам  Mr. Green

носи се слух, че използването на задната скорост износвала много скоросната кутия, сигурно за това се дърпат, макар че производителя е дал доста голям ганционен пробег и напред и на зад. само дето задната скорост е с 1 степен ....

# 42
  • София
  • Мнения: 3 249
Велосипедче съм си аз bowuu
Малко трудно се карам, на дъжд и студ не деяна въобще, ама в задръсвтания и напечени ситуации съм просто номер едно.
Икономична.
И не изневерявам... на стила си.
Могат да ме карат и без книжка, ама след 2-3 такива опита, вече искам категория да ми се доказва. Така де, тия гуми не са ми за един ден. :xarms
Малко седалката ми изисква тунинговане: след като се сдобих с триколчица, се беше поотпуснала и понадебеляла, ама отново влизам в ергономичния си блясък!

 Crazy

# 43
  • Кацнала на едно дърво.
  • Мнения: 3 192
Аз съм совалка. Мога да закарам пилота в Космоса. Ако не го бива, го изгарям. Разпадам се на токсични части, правят от тях нова совалка и ей ме пак, в Космоса.  Laughing

# 44
  • Мнения: 1 165
Аз съм Mini Cooper. На пръв поглед не съм нещо специално , но съм само за колекционери и държащи на качеството, независимо от цената.

# 45
  • Мнения: 2 070
Така де,на задната скорост не съм фен. Wink
Предпочитам ,пет маневри на предна,
отколкото една на задна Whistling

# 46
  • Мнения: 2 716
...аз искам да видя коя ше се самоопредели кат' рикша!  Crazy
bowuu
Изненадвам ли те ?

# 47
  • Мнения: X
Като стигнахме до рикши,да не стигнем и до камили и слонове Mr. Green

# 48
  • Мнения: 152
...аз искам да видя коя ше се самоопредели кат' рикша!  Crazy
bowuu
Изненадвам ли те ?
оуейс...  Hug

# 49
  • Мнения: 4 737
 Темата нали е за лъснати "возила " Rolling Eyes Ай стига с тия автоморги, че ме депресирате петъчно Crossing Arms

# 50
  • Galaxy 13197853088
  • Мнения: 2 392
само измити, пастирани ... фулл екстри.
ръчни колички, каруци, рикши и автомобили без шофьори не са предмет на разглеждане ....

# 51
  • Кацнала на едно дърво.
  • Мнения: 3 192
Това е тема за дами с въобръжение и с мечти, мечти...
 Joy

# 52
  • Мнения: 2 716
Какво им е лошото на ръчно управляваните с майсторлък и здрава ръка от загорял, мускулест и оправен шофьор, който умело лавира из тесните криволичещи улички  Rolling Eyes

# 53
  • Мнения: 4 737
загорял, мускулест и оправен шофьор
Къде е ударението в " оправен " за да сме в течение  Laughing

# 54
  • Мнения: 686
Едно време,като ме взе от магазина,бях новичка и лъскава,неразработена още.Първите години заедно,карахме с бясна скорост,но после нещата поулегнаха.Сега съм след два основни ремонта(на аватара ще ги видите),но пак се возим със страст.

# 55
  • Мнения: 649
Абе тия Модератори сигурно се забавляват, като заключват яките теми! Сигурно и на таз няма да и е дълъг животеца. Що постъпват така тия хора не ми е ясно.?

# 56
  • Мнения: 1 418
Аз съм втора употреба Mr. Green-спортна бих казала.
Вози меко,не друса,перфектно разработена.Без
основен ремонт.Като запаля,не мога да се спра.
Обаче,ако не ме карат известно време,направо
сменям шофьора.Иначе ще клеясам.

# 57
  • В голямото море...Живот
  • Мнения: 765
да се опитам и аз..с въображение  Mr. Green

сутрин рано въобще не  паля,може би защото ме взеха на старо и на доста километри  Wink поради тази при4ина изисквам много пове4е грижи  Wink не знам каква марка съм,но съм ретро  Peace рядко ме карат,но запаля ли веднъж возенето е дълго  Simple Smile
инженерът правеше впе4атление на изпитател с доста практика,но в те4ение на процеса се установи,4е все още не са му издали дипломата  Mr. Green
тестдрайв  newsm78 слу4и се май веднъж и доколкото помня се отказаха по4ти на финалната права.......
уф,забравих за паркирането на задна  ooooh! за тая работа си трябва майстор,не всеки го умее  Peace пък и нали са я сложили,все някога трябва да се ползва...

# 58
  • Мнения: 830
Аз съм ферари Mr. Green червено при това.

Агресивна, спорна кола с много страст ...италианска страст. Карана съм само от малцина ...ценители , истински професионалисти ,веднъж возили се на мен трудно могат да ме забравят, влизам в кръвта им и под кожата им. Двигателят ми е мощен , но чустветелен, веднъж повреден механиците ще си имат доста работа.Мъркам като коте и припалват от раз ама такава е натурата ми, не пуша... буталата ми се смазват добре. Паркирам всякак ама за задна ми трябва повечко твърдо гориво.  Хайде стига толкова......

Има ли фенове на Ф1 и кой каза Ферариииииииии Laughing Laughing Laughing

# 59
  • France
  • Мнения: 726
Моята кола е с двойно турбо.....Ама ми се иска да има два двигатела с двойно турбо- за 1,2,3,4,5 и задна.... Mr. Green

# 60
  • Мнения: 4 668
В момента съм комби, да не кажа пикап. Сутрин паля мнооого трудно и потеглям на първа, разбира се, никоя здрава кола не потегля с нещо друго Crossing Arms Надявам се да съм здрава кола Laughing Обслужват ме в оторизирам сервиз, защото освен едрогабаритна, съм скъпа. Частите са ми ужасно скъпи, труда още повече, въобще подръжката ми е много голяма цифра в момента:ooooh: Надявам се стопанинът да не ме смени поради този факт. Също така се надявам, когато през лятото се сдобием с още едно малко тротинетче, отново да стана малката френска кола-бижу, която бях Flutter
Така описана те оприличих на Ролс - Ройс Фантом  Peace
Мотае се един в квартала и често го наблюдавам  Laughing


Колкото до мен -

Сутрин съм някакъв стар дизел на - 15 градуса - голям зор  Simple Smile
Запаля ли обаче , потеглям на първа и се движа , като средностатистическо Пежо 206 - средна работа демек...
Към обяд вече съм истинско бижу - Ауди RS , ама хайде 4 -ка , че съм слабичка
Първият инжинер беше слаба ракия за моята класа
Забравих да кажа , че съм и куатро , но със задната имам проблем - не включвам  Crossing Arms въпреки , че сервизът ми е класен и оторизиран ...
тестдрайвът е прекрасно нещо  Laughing

Моята кола е с двойно турбо.....Ама ми се иска да има два двигатела с двойно турбо- за 1,2,3,4,5 и задна.... Mr. Green
Хубаво ! Ама дано и интеркуулер да  Laughingимаш

# 61
  • Мнения: 1 400
Не съм ви чела ама да си кажа = аз съм смартче Mr. Green Мъненко, вре се навсякъде, гори малко, ама пък скъпоо Whistling Flutter
Паля от раз. Стига да не ми се е омешало горивото Crazy Не пуша...много. Манивелкаа...може Mr. Green И понеже съм дребно- няма място за много пътници bowuu

# 62
  • Мнения: 1 008
Аз съм Кайен. Бърз, достъпен и класен. Обичам да ме карат на задна, обичам като ме карат да не забравят какво карат.
Лошото е,че съм модел 1982г., т.е. вече съм старичка и нямам нищо против да ме тунинговат.
Във връзка с темата се сещам за един виц:
Три приятелки:
-Моят мъж е като S класа, вози бавно, елегантно и внимателно.
-Моят пък е като Ферари. Вдига 100 за 3 секунди, кара бързо, но е голям адреналин.
Третата:
-Моят е като Москвич.
-????
-Без смукач, не ще да пали.

Общи условия

Активация на акаунт