За жените като колите и шофьорите им. Петъчна

  • 2 574
  • 62
  •   1
Отговори
# 30
  • Galaxy 13197853088
  • Мнения: 2 392
много сте лаконични ... по-подробно , петък е все пак ...

Форумски мъже, вие какви коли карате?

Фиатаджията вече го разбрахме, че е шофьор на автобус.  Laughing


пусни тема в татковци ...

# 31
  • Мнения: 2 448


пусни тема в татковци ...
Я, не ме пращай за зелен хайвер Лабрадоре, в татковците няма петъчни теми и ще ми я затрият веднага.  Laughing

Казвай ти за твойта , като питаш за подробности нас.  Wink

# 32
  • Мнения: 152
Форумски мъже, вие какви коли карате?
таратайки...  Mr. Green

# 33
  • Мнения: 4 753
Казвай ти за твойта , като питаш за подробности нас.  Wink
И на мен ще ми е интересно дали някой кара "нова от магазина"...

# 34
  • Galaxy 13197853088
  • Мнения: 2 392
добре де,
жена ми е стандартна, економична японска кола. В упътването пишеше да не се кара при температури по-ниски от 18 градуса и това го спазвам безусловно.
Сутрин бавно пали, но после трудно се гаси, дори да натиснеш спирачката, най много да се запалят накладките. Рядко тръгвам на 5, защото съединителя се износва бързо, паркирам на предна ето така
http://vbox7.com/play:f7d85331
използвал съм други автомобили преди да се кача на тази (все пак не бих желал да и съдера броните или да я ужуля нейде.)
не е тунингована, освен постоянните грижи за външния и вътрешен вид - пастиране, смяна на тапицерии , разни дранкулки по таблата и т.н.
От време на време се опитвам да пренастроя бордовия компютър, но засега с променлив резултат.



# 35
  • Мнения: 4 753
Уфф, Лабрадоре ще ме умориш  JoyПастирането ме заинтригува, признавам си Laughing

# 36
  • Galaxy 13197853088
  • Мнения: 2 392
а ти продължаваш да не казваш нищо ...

# 37
  • Мнения: 4 753
а ти продължаваш да не казваш нищо ...
Аз мога да кажа какво карам Simple Smile Да се самоопределя някак не върви.
Та, карам автоматик. Взех си я едва на стотина километра пробег. Искаха да ме преварят и други купувалки ама сори Mr. Green. Частите нови, лъскавичка, скоро масло няма да сменям защото зная как да я карам та да е пестелива. Осигурила съм и постоянен гараж за да е непокътната от времето. Традиционалистка съм и нямам намерение да сменям возило сиреч  Laughing

# 38
  • Мнения: 2 070
Аз не обичам автоматичните скорости.Трябва да се превключва ръчно.И както си му е реда,като по учебник,1-2-3-4-5,не съм фен на задното каране.После от 5-та,на 2-ра и...спирам и оставам на първа.

# 39
  • Мнения: 4 753
не съм фен на задното каране.
Пали, на вкарването на задна може би искаш да кажеш  Laughing щото това задно каране малко ме обърка  Laughing
Сега се сетих за източването на гориво посредством маркуч, дето първо трябва да дръпнеш за да тръгне да тече ама няма да питам  Mr. Green

# 40
  • Мнения: 674
A има ли мами чиито шофьори са с малолитражки??? hahaha Joy Joy Joy
По 11-12 сънтим. пардон кубика мотори???
А А А А ???????? smile3532 newsm62 smile3532

# 41
  • Galaxy 13197853088
  • Мнения: 2 392
не съм фен на задното каране.
Пали, на вкарването на задна може би искаш да кажеш  Laughing щото това задно каране малко ме обърка  Laughing
Сега се сетих за източването на гориво посредством маркуч, дето първо трябва да дръпнеш за да тръгне да тече ама няма да питам  Mr. Green

носи се слух, че използването на задната скорост износвала много скоросната кутия, сигурно за това се дърпат, макар че производителя е дал доста голям ганционен пробег и напред и на зад. само дето задната скорост е с 1 степен ....

# 42
  • София
  • Мнения: 3 249
Велосипедче съм си аз bowuu
Малко трудно се карам, на дъжд и студ не деяна въобще, ама в задръсвтания и напечени ситуации съм просто номер едно.
Икономична.
И не изневерявам... на стила си.
Могат да ме карат и без книжка, ама след 2-3 такива опита, вече искам категория да ми се доказва. Така де, тия гуми не са ми за един ден. :xarms
Малко седалката ми изисква тунинговане: след като се сдобих с триколчица, се беше поотпуснала и понадебеляла, ама отново влизам в ергономичния си блясък!

 Crazy

# 43
  • Кацнала на едно дърво.
  • Мнения: 3 192
Аз съм совалка. Мога да закарам пилота в Космоса. Ако не го бива, го изгарям. Разпадам се на токсични части, правят от тях нова совалка и ей ме пак, в Космоса.  Laughing

# 44
  • Мнения: 1 165
Аз съм Mini Cooper. На пръв поглед не съм нещо специално , но съм само за колекционери и държащи на качеството, независимо от цената.

Общи условия

Активация на акаунт