За жените като колите и шофьорите им. Петъчна

  • 2 579
  • 62
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 2 070
Така де,на задната скорост не съм фен. Wink
Предпочитам ,пет маневри на предна,
отколкото една на задна Whistling

# 46
  • Мнения: 2 716
...аз искам да видя коя ше се самоопредели кат' рикша!  Crazy
bowuu
Изненадвам ли те ?

# 47
  • Мнения: X
Като стигнахме до рикши,да не стигнем и до камили и слонове Mr. Green

# 48
  • Мнения: 152
...аз искам да видя коя ше се самоопредели кат' рикша!  Crazy
bowuu
Изненадвам ли те ?
оуейс...  Hug

# 49
  • Мнения: 4 756
 Темата нали е за лъснати "возила " Rolling Eyes Ай стига с тия автоморги, че ме депресирате петъчно Crossing Arms

# 50
  • Galaxy 13197853088
  • Мнения: 2 392
само измити, пастирани ... фулл екстри.
ръчни колички, каруци, рикши и автомобили без шофьори не са предмет на разглеждане ....

# 51
  • Кацнала на едно дърво.
  • Мнения: 3 192
Това е тема за дами с въобръжение и с мечти, мечти...
 Joy

# 52
  • Мнения: 2 716
Какво им е лошото на ръчно управляваните с майсторлък и здрава ръка от загорял, мускулест и оправен шофьор, който умело лавира из тесните криволичещи улички  Rolling Eyes

# 53
  • Мнения: 4 756
загорял, мускулест и оправен шофьор
Къде е ударението в " оправен " за да сме в течение  Laughing

# 54
  • Мнения: 686
Едно време,като ме взе от магазина,бях новичка и лъскава,неразработена още.Първите години заедно,карахме с бясна скорост,но после нещата поулегнаха.Сега съм след два основни ремонта(на аватара ще ги видите),но пак се возим със страст.

# 55
  • Мнения: 649
Абе тия Модератори сигурно се забавляват, като заключват яките теми! Сигурно и на таз няма да и е дълъг животеца. Що постъпват така тия хора не ми е ясно.?

# 56
  • Мнения: 1 418
Аз съм втора употреба Mr. Green-спортна бих казала.
Вози меко,не друса,перфектно разработена.Без
основен ремонт.Като запаля,не мога да се спра.
Обаче,ако не ме карат известно време,направо
сменям шофьора.Иначе ще клеясам.

# 57
  • В голямото море...Живот
  • Мнения: 765
да се опитам и аз..с въображение  Mr. Green

сутрин рано въобще не  паля,може би защото ме взеха на старо и на доста километри  Wink поради тази при4ина изисквам много пове4е грижи  Wink не знам каква марка съм,но съм ретро  Peace рядко ме карат,но запаля ли веднъж возенето е дълго  Simple Smile
инженерът правеше впе4атление на изпитател с доста практика,но в те4ение на процеса се установи,4е все още не са му издали дипломата  Mr. Green
тестдрайв  newsm78 слу4и се май веднъж и доколкото помня се отказаха по4ти на финалната права.......
уф,забравих за паркирането на задна  ooooh! за тая работа си трябва майстор,не всеки го умее  Peace пък и нали са я сложили,все някога трябва да се ползва...

# 58
  • Мнения: 830
Аз съм ферари Mr. Green червено при това.

Агресивна, спорна кола с много страст ...италианска страст. Карана съм само от малцина ...ценители , истински професионалисти ,веднъж возили се на мен трудно могат да ме забравят, влизам в кръвта им и под кожата им. Двигателят ми е мощен , но чустветелен, веднъж повреден механиците ще си имат доста работа.Мъркам като коте и припалват от раз ама такава е натурата ми, не пуша... буталата ми се смазват добре. Паркирам всякак ама за задна ми трябва повечко твърдо гориво.  Хайде стига толкова......

Има ли фенове на Ф1 и кой каза Ферариииииииии Laughing Laughing Laughing

# 59
  • France
  • Мнения: 726
Моята кола е с двойно турбо.....Ама ми се иска да има два двигатела с двойно турбо- за 1,2,3,4,5 и задна.... Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт