Ще имам близнаци! Тема с продължение.... 7

  • 25 086
  • 360
  •   1
Отговори
# 315
  • Мнения: 375
Честити ти малки принцеси Маги!Да са ви виви и здрави и много хубави мигове! newsm51 newsm51 newsm51

# 316
  • Мнения: 3 638
Честито на мама Калинка Малинкова и най-хубави пожелания за Зорница и Лъчезар!

Добре дошли и на малките сладурани Лора и Емануила! И браво на мама Маги!

Маги, като имаш време разкажи повече за раждането  Simple Smile

# 317
  • Мнения: 1 895
Честито на magy_m78  bouquet Само радост да й носят Лора и Емануила заедно с двамата батковци  bouquet  bouquet

# 318
  • Разград
  • Мнения: 518
Честито на мама magy_m78!!!
Да са и живи и здрави Лора и Емануила много да я слушат и радват!!!

# 319
  • Мнения: 4 589
Привет и от мен. Честито на мама magy_m78, да са живи и здрави.

Мами аз благополучно се завърнах от морето, разбира се болна, на антибиотик и се надявам бързо да се оправя.

Искам да ви питам как сте с отоците? На мен краката са ми като ботуши и вече не мога да сложа нито една обувка, като че ли съм минала един номер нагоре. Тази седмица на ЖК ще гледам да изследвам албумина и дано няма нищо.

Хубав ден

# 320
  • Мнения: 143
 Здравейте! Раждането ни мина много лесно- за два часа. Благодаря на Бога, че така се случи- отивам за секцио, без да знам, че съм започнала да раждам- бях с 3 см. разкритие и доктора ме убеди да опитаме нормално. Докато усетя по- силни болки вече ме закараха в залата да раждам. Бебетата бяхя през нощта на кислород, а на сутринта ми ги донесоха. Сега обаче имам проблем с мускулите на корема- разделили са се и съм постоянно с колан, който да ми придържа корема. Моля, ако на някоя от вас и се е случило същото да каже дали се е прибрала, или след 2 месеца ме чака операция.
 Николина-пиколина, и моите крака са така все още, даже си личи водата къде се е насъбрала. Наистина си изследвай урината за албумин.

# 321
  • Мнения: 3 638
Сега обаче имам проблем с мускулите на корема- разделили са се и съм постоянно с колан, който да ми придържа корема. Моля, ако на някоя от вас и се е случило същото да каже дали се е прибрала, или след 2 месеца ме чака операция.

Какви са признаците, че мускулите на корема ти са разделени? Аз за първи път чувам подобно нещо  newsm78
На мен корема след раждането ми беше като в 9-и месец  #Crazy Остана си доста голям поне още няколко месеца (имах и малко кг. за сваляне, де  Blush) Мога да кажа, че положението се нормализира горе-долу чак след 6-я месец, след 9-я уж почти напълно се прибра. Та мисълта ми е да не би просто да ти е още голям корема или имаш и други оплаквания? Имай предвид, че и матката е много преразтегната, като имам предвид, че бебчетата ти са доста големички.
Между другото едната тежи точно 100 гр. по-малко, а другата 100 гр. повече от моите девойки  Simple Smile

# 322
  • Мнения: 517
На мен след раждането коремът много беше спаднал и матката ми се прибра с бързи темпове. Ама сега ми се появи апетит (отново  Rolling Eyes) и маи празнините бързо се Запълват. Лошото е, че си виси като желе и без спорт няма нисто да стане... А иначе осте от самото начало не ми се искаше да раждам по естествен път. Просто следвах някаква интуиция пък и препоръката на гинеколога ми. Операцията мина лесно, но известен дискомфорт си има.

# 323
  • Мнения: 143
 Момичета, на мен по средата ми личат  червата. Наричат го диастаза или диахезия  (тук не съм много сигурна) на мускулите. От преразтягането на корема са се разкъсали мускулите. Иначе матката ми се прибра добре.

# 324
Здравейте от нас трите-бебки Елена и Любена и мама.
Елена е 2550кг/47см и Любена 2650/49см. в добро здраве.
Родиха се на 28.08.08 и от събота сме си в къщи.
Изключително доволна съм че избрпах да се родят в Окръжна болница.
За раждане със секцио най-доброто е да се раздвижиш бързо а с бебенцата до теб това е неизбежно.
Другото важно и безценно за мен беше че научех много от 2 ден с децата и акушерките, които ти помагат с съвети.
Кърмя от 3-4 ден ми тръгна коластра и
изобщо всичко се случи какато трябваше да стане.
Вярвайте и ще успеете.
Не остава време за компютъра, но всичко с времето си.
Пожелавам на всички мамчета спокойствие и радост.

# 325
  • Мнения: 1 895
Добре дошли на Елена и Любена! Да са ти здрави, спокойни и усмихнати девойчетата  bouquet  bouquet

# 326
  • Мнения: 266
  Честито,Калу!Да са ти живи и здрави дъщеричките!  bouquet

# 327
  • Мнения: 88
Честити бебки Kalu!!!
Да са ти живи и здрави и много да ви радват!!!! newsm30 newsm30

# 328
  • Мнения: 4 589
Привет мами,

връщам се от ФМ при д-р Марков, който каза, че бебетата се развиват добре, вече са по 400гр. но ми каза, че на едното околоплодната вода му е по-малко. Пита ме дали съм имала изтичане, не се знае от какво е и каза че трябва да се наблюдавам на 2-3 седмици и че не е "опасно" но е един вид червена лампичка. Каза че проблема е, че бебето няма да има много място и че за това не го усещам толкова често. Да ви кажа доста се спекох, а знам, че трябва да съм спокойна заради моите 2 принцеси.

Някой от вас да е имал подобен проблем?

# 329
ЧЕСТИТИ РОЖБИ НА КАЛИНКА-МАЛИНКОВА И НА МАГИ !!!  newsm51
Да са ви живи и здрави бебоците, да носят само радостни и щастливи мигове на семействата!

Общи условия

Активация на акаунт