Ще имам близнаци! Тема с продължение.... 7

  • 25 084
  • 360
  •   1
Отговори
# 330
  • Мнения: 1 209
Честито на мама kalu, да са живи и здрави бебките Елена и Любена и да радват мама и тати.   bouquet

Ники браво на вас трите добре сте пораснали пу-пу-пу. За околоплодните нищо не мога да кажа, но като чета сега по форумите виждам, че няма страшно. Почивай повечко.
Мисля, че е крайно време и тебе да те впишем на първа страничка, кажи на Double with Cream термина де, а може и пола на бебоците ако не е тайна  Joy . soffii и ти не се спотайвай ами се записвай на първа страничка  Joy

# 331
  • Мнения: 4 589
Veri4 и аз доста четох по форума какво се прави, четох, че се пие вода и евентуално ако се наложи се пие едно лекарство. Сигридов е в отпуска, така че ще се следим с Манчев, всяка седмица, докато не се види дали въобще има проблем.

А за термина първо казаха 21.12, а вчера той каза 26.12 и потвърди, че са 2 момиченца.

Вие как сте? Трябва доста да сте пораснали вече......

# 332
  • Мнения: 1
Здравейте и от мен. Аз от доста време следя форума но все не смеех да се регистрирам. И аз ще си имам близнаци, и по - точно близначки. Мога ли да задам един въпрос на настоящите мами - колко тежаха бебетата ви в 23 седмица?

# 333
  • Мнения: 1 209
Вие как сте? Трябва доста да сте пораснали вече......
Мъжагите са вече по 600-700 грама, но майка им добре се е развила отвсякъде Joy . Бонтуват се, ту играят  hahaha футбол  hahaha ту карти Laughing

Пази ми снахите  Hug Hug Hug

sash_zh добре дошла сред нас и леко доизносване на дубала в теб  Praynig . Моите мушмороци бяха около 400 гр. в 23-та седмица. Пиши как си, от къде си, кога ти е термина и т.н.?

# 334
  • Мнения: 4 589
Veri4 да са ти живи и здрави, още по-големи да растат. Ти с какво ги храниш тия мъжаги? Ние сме още дребнички, но май за седмиците си вървим добре. Аз усещам много едното, а др. по-малко, дали е заради околоплодните води или просто е по-навътре(иска ми се а е така), но вече повече ритат.

# 335
  • Мнения: 88

Николина-Пиколина при Манчев в Майчин дом ли ходиш....защото и аз съм при него  Rolling Eyes
Всъщост аз тази сутрин бях при него.....остава да сме се срещнали на живо вече Laughing

Последна редакция: ср, 13 авг 2008, 18:32 от martusha

# 336
  • Мнения: 4 589
Ами да при него, само че аз днес съм отпуска и ще ходя утре сутринта да си каже мнението. А и сега гледам, че течението от жълтеникаво е станало леко кафеникаво и съм притеснена да не кръвна (дай Боже да не е това).

# 337
  • Мнения: 88
Ами да при него, само че аз днес съм отпуска и ще ходя утре сутринта да си каже мнението. А и сега гледам, че течението от жълтеникаво е станало леко кафеникаво и съм притеснена да не кръвна (дай Боже да не е това).

Е...надявям се да не е нещо лошо. На мен ми изписа Канестен, но моето няма никакъв цвят и ми е отдавна,още преди да забременея и ми казаха, че е  наследсвено, защото с какво ли не ме лекуваха и нищо не стана Twisted Evil .... Дано поне този път да е сполучливо...
Но

# 338
  • Мнения: 4 589
Мами,

при последната ФМ, освен по-малко околоплодни води, доки ми каза, че имам лек заченък на двурога матка. До сега съм гледана от 4 лекари и никой не го каза. Малко се шашнах, тъй като това, което прочетох не е много положително. Той каза да не се притеснявам и че е все едно като бенка, т.е. много малък заченък, но сега само това ми липсваше.

martusha аз да ти кажа, вчера доста се панирах и реших да отида спешно в Токуда. Доки каза, че всичко е наред и няма изтичане на води и каза, че 2 бебе си има достатъчно околоплодна течност. Така, че ще пропусна днес Манчев, че 3 ехографа за 3 дни е множко.

Другата седмица ще го посетя и през ЖК ще мина. Ти там ли ходиш на ЖК? Аз съм при Клисурски.

Последна редакция: чт, 14 авг 2008, 11:34 от nikolina-pikolina

# 339
  • Мнения: 266
  При мен се появи проблем,който ми се струва много сериозен.На последния преглед лекарят ми ми каза,че има течност в мозъчните стомахчета на едното бебе,което според него не беше много извън норма,но ме прати при д-р Димитрова в София в медицински център Фемина.Ако някой има инфо за лекарката и за този проблем ще съм благодарна.Аз потърсих второ мнение при д-р Давидков и той ми каза същото като Александров,но нещата ми се видяха много страшни

# 340
  • Мнения: 88
martusha аз да ти кажа, вчера доста се панирах и реших да отида спешно в Токуда. Доки каза, че всичко е наред и няма изтичане на води и каза, че 2 бебе си има достатъчно околоплодна течност. Така, че ще пропусна днес Манчев, че 3 ехографа за 3 дни е множко.

Другата седмица ще го посетя и през ЖК ще мина. Ти там ли ходиш на ЖК? Аз съм при Клисурски.

Ами аз от както забременях си ходя при Манчев, защото преди за ЖК все не бях доволна, а за него бях чувала все хубави работи и затова реших да отида и съм много доволна,май защото е някакъв "ХАХО" и си поприличваме. Embarassed

# 341
  • Мнения: 4 589
martusha аз в началото ходих в клиниката по стерилитет, но един ден исках 2 мнение, сестра ми работи в Мед. академия и ми препоръчаха да отида при него. Аз съм много доволна и мъжът ми също. Всеки път като ме види ми подава ръка за поздрав, усмихнат е и е много позитивен.

Ти при него ли ще раждаш?

Аз да ви кажа имам една добра и една малко лоша новина. Хубавата е, че вчера усетих и второто бебе с ръка на корема и даже таткото като си сложи ухото и малката му би як ритник.
Лошата е, че прокървих, болки нямам. Док каза, да пия Магне Б6 и нош-па, но след малко ще бягам към Майчин Дом. Аз съм около датата на МЦ и даже имам малко като менструални болки, но док каза, че може да е от преумора.
Много съм раздвоена, защото утре сме на сватба, а в неделя на погача и се чудя дали да ги отлагам и да лежа.

Последна редакция: пт, 15 авг 2008, 08:29 от nikolina-pikolina

# 342
  • Мнения: 88
martusha аз в началото ходих в клиниката по стерилитет, но един ден исках 2 мнение, сестра ми работи в Мед. академия и ми препоръчаха да отида при него. Аз съм много доволна и мъжът ми също. Всеки път като ме види ми подава ръка за поздрав, усмихнат е и е много позитивен.

Ти при него ли ще раждаш?

Аз да ви кажа имам една добра и една малко лоша новина. Хубавата е, че вчера усетих и второто бебе с ръка на корема и даже таткото като си сложи ухото и малката му би як ритник.
Лошата е, че прокървих, болки нямам. Док каза, да пия Магне Б6 и нош-па, но след малко ще бягам към Майчин Дом. Аз съм около датата на МЦ и даже имам малко като менструални болки, но док каза, че може да е от преумора.
Много съм раздвоена, защото утре сме на сватба, а в неделя на погача и се чудя дали да ги отлагам и да лежа.

Ами така съм решила,ама все като го питам нещо относно раждането и все ми вика "още е рано,още е рано", единственото което се разбрахме е че ще е секцио защото съм много слаба и съм качила само на корем....
А моят съвет е да пропуснеш сватбата за да си починеш,все пак бебетата са по-важни нали...пък слушай ме мене ВСИЧКО ЩЕ Е О.К. (най-искренно ти го желая)!!!!!!  Hug Hug Hug

# 343
  • Мнения: 4 589
martusha мерси мила. Да, така съм решила, никаква сватба, никаква погача утре. Ще ли лежа и ще пазя мацките. Пък и е такава жега, по-добре у нас на климатика с книжка и да си почивам.

А за раждането е рано да се мисли още. Аз съм малко суеверна и не смея да ги мисля още тези неща. Вярвам, че всичко ще е наред и живея с тези положителни мисли. Вчера като отидох при него и беше пълно с майки, той ми се накара, че само ходя по доктори и болници и че трябва да си почивам повече. Голяма е скица.

# 344
  • Мнения: 88
Пиколина, ти при кой ще раждаш,при него или....
И си почиваш нали, да не ти се караме с другите мами Twisted Evil

Общи условия

Активация на акаунт