Хапче с хиалуронова киселина

  • 208 702
  • 274
  •   1
Отговори
# 105
  • Мнения: 1 875
Действително действа освежаващо, но чудеса не могат да се очакват.
За протокола - не съм отекла, нито напълняла, даже напротив -  последните си два излишни кг свалих докато я пиех.

# 106
  • София
  • Мнения: 123
Още преди много време съм учила по биохимия, че количеството на водата в тъканите е най-високо при кърмачетата и намалява през целия живот, като при възрастните хора вече е доста ниско. Хиалуроновата киселина привлича и задържа в тъканите вода и ако се повиши количеството и в тъканите, значи ще се увеличи съдържанието на вода. От постовете тук съдя, че май действа Wink
Аз мисля да я пробвам. Peace

# 107
  • Мнения: 10
Ето линк към продукти с хиалуронова киселина на AquaSource

# 108
  • Мнения: 0
   
Може ли някой да сподели има ли ефект от хранителните добавки с колаген и хиалуронова киселина

# 109
  • Мнения: 10
Ефект има. Но не трябва да се очакват бързи резултати.
За една седмица например ефектът би бил незабележим.
Специално на тези от линка по-горе съм бил на презентацията  от Кристофър Пик - това е автора на формулата им. Той каза, че за реален, видим ефект са нужни три месеца употреба.

# 110
  • Мнения: 1 324
А колко струва Колаген плюс горе-долу?

# 111
  • Мнения: 0
Днес видях и най-новия хит в аптеките по тази тема - DERMALIFT - капсули с хиалуронова киселина, но вътре иматдобавен и колаген и алое вера и витамини. Цената е много добра - 35 лв., а качеството е немско. Като го пия 2-3 месеца ще пиша за резултата. Някой пробвал ли го е вече?
    Диди, може ли вече да споделиш резултати от DERMALIFT, аз пия Хиа вита но се интересувам и от други таблетки съдържащи ХК и колаген.   bouquet

# 112
  • Мнения: 377
Не ми се вярва да се пълнее от ХК. Момичета, постовете са ви от януари, а зимата по принцип по-лесно се качват килограми.

Сега се чудя на коя фирма да си купвам ХК, пазара стана много разнообразен и не знам на коя марка да се доверя.

Днес видях и най-новия хит в аптеките по тази тема - DERMALIFT - капсули с хиалуронова киселина, но вътре иматдобавен и колаген и алое вера и витамини. Цената е много добра - 35 лв., а качеството е немско. Като го пия 2-3 месеца ще пиша за резултата. Някой пробвал ли го е вече?
   Диди, може ли вече да споделиш резултати от DERMALIFT, аз пия Хиа вита но се интересувам и от други таблетки съдържащи ХК и колаген.   bouquet
И аз чакам  Grinning

# 113
  • Мнения: 2 652
Хм. Аз също пия ХК от около месец. Ако не бях прочела тази тема, нямаше да се сетя, че май точно от нея ми пресъхва устата. Възможно ли е? Сега ще я спра няколко дни и ще почна пак, за да видя със сигурност.

# 114
  • Мнения: 0
Здравейте.
Аз съм много нова тук, но винаги, когато съм имала някакви въпроси, свързани със здравето, Гугъл на първо място изписва Bg-mama.
И сега на въпроса: изписаха ми Hyalur, хапчета с хиалуронова киселина, за съжаление не с разкрасителна цел, а с болкоуспокояваща.
Има ли някой информация може ли да се пият, ако се планира бременност? Защото на опаковката такава информация липсва.
Благодаря ви предварително.

# 115
  • София-Лагера
  • Мнения: 2 662
http://www.clubdermalift.com/

Поръчваш 1 опаковка и ти дават 1 безплатна.
Аз поръчах . Laughing

# 116
  • Мнения: 63
Поръчах си Дермалифт в края на юни,заявих 2 получих 4.Доставиха ми го за 48 часа.Сега пресметнах ,че го пия вече 46 дена.Ефекта е видим .Аз имах други здравословни проблеми и не бях се вглеждала доста време .Нямам дълбоки бръчки имам пачи крак и край устата на 42г съм.Първо изчезнаха бръчките край очите от което бях супер Laughing Отскоро се заличиха бръчиците и край устата ,остана ми една по-дълбочка.Първия месец пиех по 2табл.,после по 1.Много съм доволна!Ще направя курс от 3месеца после почивка само че не знам за колко време е добре да се почива  newsm78

# 117
  • Мнения: 1 324
Sote, пиши като спреш ефекта запазва ли се.

На мен вчера ми хвалиха и ми дадоха брошура на някакви перли на Viscoderm. Били много вървежни в Стара Загора. Ето тези.
Някой да ги е ползвал?
Заинтригуваха ме заради пикногенолите, за които доста четох напоследък по друга причина.
30 капсули е кутията и струва 40лв.
Ето съдържанието на една капсула /взех го от тук/:
Hydrolysed collagen  200.00mg of which: -Collagene 124.00mg,  -Chondroitin sulphate 40.00mg, -Hyaluronic acid 20.00mg
Pycnogenols 67% 15.00mg
Coenzyme Q10 10.00mg

Как ви се струва  newsm78
 

# 118
  • Мнения: 2 652
letsgo, ако трябва да пиеш по 2 на ден (общо 40 мг ХА), ще ти излезе 40 лв за 15 дни.

Не знам за тези пикногеноли, но всичко останало е само за стави и съединителна тъкан, не за кожа. Аз пия чиста ХА, опаковката ми е 60 капсули х 70 мг ХА за същите пари. И за още 20-тина лв отделно Q10 (най-лесно усвоимата форма Ubiquinone), който е 90 капсули х 30 мг.

# 119
  • Мнения: 377
Desi_2, благодаря!
I see you , извинявай ако си писала вече и съм пропуснала, кой продукт всъщност пиеш?

Общи условия

Активация на акаунт