Китайски хапчета за отслабване

  • 130 687
  • 521
  •   1
Отговори
# 480
  • Мнения: 366
Задължителните храни за тестване са 244.Можеш да занесеш всичко,което си поискаш.Аз имам уговорка да занеса Лида да видим дали е подходяща за мене.
Що да му правя реклама на теста?На далавера ще съм ,ако правя реклама на някоя панацея за отслабване и хората се изтрепят да питат къде ми е аптеката Laughing
Освен това нали знаете,че надеждата умира последна?

Последна редакция: пт, 07 ное 2008, 22:59 от ASSAMARIS

# 481
  • Мнения: 9
Здравейте момичета! И аз май ще изляза от тези,на които Лида-та  не действа.На обиколка в см имам разлика,но на кг-НЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕ. Отслабнала съм 3 кг. само ,а вече започнах 3 седмица.Май ще се откажа и няма да  пия други опаковки. И моите излязоха от фалшивите явно .Интересно ми е има ли някой,който продължава да ги пие?Поне като цяло доста ми се намали апетита и дори намалих и цигарите драстично-просто не ми се пуши откакто пия хапчетата.

# 482
  • СоФиЯ - ДрАгАлЕвЦи сега в Lloret de Mar (Costa Brava) - España
  • Мнения: 1 856
Не килата са важни , а свалените сантиметри.  Peace
Поне за мен. К'во ми пука колко кг. , след като видимо имам разлика в см.  Laughing

# 483
  • Мнения: 1 432
И аз съм мн доволна. Да ви кажа, по4нах и да хапвам разни работи ,които са доста калорични и за мое у4удване за няколко дни съм свалила още 1 кг. На см също съм се смалила. Изпила съм малко пове4е от половината. Пия ги едно към както дойде. През ден ,през два ,всеки  Mr. Green

# 484
  • Мнения: 0
здравейте!И аз си поръчах лида,да се надявам че не са фалшиви и ,че ще имат ефект.

# 485
  • Мнения: 54
И аз искам да си поръчам, но пусти страх  Crazy

# 486
  • Sofia
  • Мнения: 6 938
И аз искам да си поръчам, но пусти страх  Crazy
Страх лозе пази Wink

# 487
  • Мнения: 4 784
Еми то си е съмнително. Даже на реклама мирише работата...

# 488
  • Мнения: 0
аз днес получих мойте хапчета,но не съм си ги поръчала от сайта.Днес изпих първото,надявам се че на са фалшиви и че ще имат ефект

# 489
  • Мнения: 533
И аз съм мн доволна. Да ви кажа, по4нах и да хапвам разни работи ,които са доста калорични и за мое у4удване за няколко дни съм свалила още 1 кг. На см също съм се смалила. Изпила съм малко пове4е от половината. Пия ги едно към както дойде. През ден ,през два ,всеки  Mr. Green

Ти от къде ги взе твоите хапчета?

# 490
  • Мнения: 1 432
От познат на познат  Mr. Green

# 491
Здравейте,момичета!Видя ми се интересна темата и се постарах да прочета колкото се може повече от страниците,НО имам няколко въпроса-най-вече към тези ,които в момента ги пият-Witchy и babka_jabka.Tук някъде имаше официалния сайт-май беше този http://www.kmdali.com/weightloss и ми направи впечатление,че кутийката на снимката е същата като тази в сайта.който беше дала Estalanoche .Та се чудех вашите кутии как изглеждат? newsm12   smile3501 Продължавайте да отслабвате!!!

# 492
  • Мнения: 0
Аз ги пия вече четвърти ден.Почти не ми се яде:)Simple SmileSimple Smile,но имам нчколко странични ефекта-сухота в устата и леко гадене.Като цчло обаче се чувствам ок и съм свалила 1,5 кг

# 493
  • Мнения: 1 432
 The_Actre$$, същите са  Simple Smile

# 494
Благодаря за отговора Wink Но да ви питам др нещо:някъде в нета намерих една жена,която продава ЛиДа и казва,че са истински Thinking ох не мога да кача снимка #Cussing out разликата е ,че на тази го няма червения знак  горе в дясно ?Вие как мислите-кое ли е истинското?Ако въобще някое е ... Thinking

Общи условия

Активация на акаунт