Скайп връзка, прераснала в телефонна любов -

  • 4 789
  • 28
  •   1
Отговори
# 15
  • София, "Младост 3"
  • Мнения: 9 210
сигуран бях,но понеже другата страна твръди обратното,та исках да му кажа идруги мнения

Това ми е "любима" тактика. Хванатият в крачка "психолог" изтърсва някакъв безумен аргумент и го повтаря толкова пъти, че жена му - далеч не чак такъв психолог - започва да се обърква. И тръгва да си сверява мнението. Пита, например, "Дали е нормално да се дразня, че мъжът ми кръшка, макар и по по-особен начин". И правилно! По-добре да се допита човек, вместо да се връзва на глупости от рода на "ама това е само емоционална връзка" или "правя го в името на семейството". (Разбирай - "толкова ми е непоносимо да съм женен за теб, че ми е нужен отдушник, трябва да ме разбереш, виж колко благородно те понасям" - с което допълнително вменява и чувство за вина). Е, това е един примерен сценарий.

Това е такъв нагъл и безсмислен аргумент, че човек освен да оглупее, като го чуе, друго не може да направи.
Моят опит показва, че на психолога не му пука от рационални аргументи, ако ще и от 9 кладенеца вода да му донесеш. Затова, да му се обяснява, че не е прав, е хабене на време и нерви.


Фабиа, тук е казано много точно
лошо че твоя човек така те манипулира - моя поне само се кълнеше че не е кръшкал и смс-ите били само шеги, дори на онази пред мен така каза
не ми харесва сладура, че така те омотава в разни глурости

мда и квото и да му кажеш - както е писала жената - нема да се трогне, най-много да се ядоса, че четеш и пишеш по въпроса и да ти натрие сол, че и да извърти нещата така, че в крайна сметка твоята "либоф" към нета щ е виновна за неговата страст в скайпа и по телефона

# 16
  • София
  • Мнения: 17 285
Скайпа и Айсикюто са виновни, предлагам да се направи петиция , за спирането им.  smile3513
Абе, който го засърби, ще му намери начина. Wink

И с димни сигнали ще се намерят хората  hahaha

# 17
  • Мнения: 6 703
сигуран бях,но понеже другата страна твръди обратното,та исках да му кажа идруги мнения

Сега другата страна ще каже, че на мненията тук не може да се вярва, защото ........
Мога да напиша много защо-та, но ме мързи.

# 18
  • Мнения: 446
Сега другата страна ще каже, че на мненията тук не може да се вярва, защото ........
Мога да напиша много защо-та, но ме мързи.
Хм, ще ми бъде интересно да разбера защо на мненията не може да се вярва newsm78
А причината поради която няма да напишеш това е направо уникална Joy
Предполагам на Фабия ще и кажеш и няма да те мързи Joy Joy Joy

# 19
  • На топло...
  • Мнения: 584
Заплаха е.  Naughty
Аз се запознах с мъжа си в icq.
Живеехме на 600 км. разстояние и въпреки това любовта ни оцеля.
Няма 6-5, когато става въпрос за чувства, колкото и да твърди обратното. Crossing Arms

# 20
  • Мнения: 6 703
Greeneyes girl, шегувам се.  Laughing
Това някой да твърди как скайп връзка, прераснала в телефонна любов не значи нищо е също толкова изтъркано вече, както мъжете, които казват на любовниците си, че не спят с жените си.
Също така ако някой е казал подобно нещо и му се покажат мнения от форум при това за самотни родители ще каже поне няколко безсмислени неща като например:
- а тия са недоклатени какво им се връзваш
- те ако бяха наред там ли щяха да пишат
- виж сега, те не ни познават
- нашата ситуация е друга
- ти на тях ли вярваш или на мен.....
може и още.

# 21
  • София
  • Мнения: 17 285
- виж сега, те не ни познават
- нашата ситуация е друга

Класика, класика  Wink

# 22
  • Мнения: 408
А, ако го вкара до средата, за цяла изневяра ли се брои ?  Joy

# 23
  • Мнения: 6 703
А, ако го вкара до средата, за цяла изневяра ли се брои ?  Joy

За половинка се брои.
Ако е само главичката обаче не е никаква изневеря.

# 24
  • София
  • Мнения: 17 285
Инкел, голям си йезуит  hahaha
Питай сега и за френската  hahaha

# 25
  • Мнения: 2 863
Инкел, голям си йезуит  hahaha
Питай сега и за френската  hahaha


Няма какво да пита, той Бил Клинтън отдавна доказа, че френската либоф не е  секс и следователно не може да бъде изневяра hahaha

# 26
  • Мнения: 7
А, ако го вкара до средата, за цяла изневяра ли се брои ?  Joy

За половинка се брои.
Ако е само главичката обаче не е никаква изневеря 
quote]
Да ти кажа, че и с бивши не се брои и ако сте скарани не се брои и т.н.  Thinking
По темата - явно тази връзка успява да се развива т.е е заплаха Sick

# 27
  • София
  • Мнения: 6 999
Ох ще ме уморите от смях  Joy Joy Joy

След Бил Клинтън - френската любов вече не е същата и май никога няма да се реабилитира до секс  Tired

С гаджето ми по повод и без повод правихме поменик на това кое не е изневяра:
1. Ако сме в различни държави - не се брои /различна е юрисдикцията просто/
2. Ако си пиян - не се брои /щото не помниш/
3. Ако е с презерватив - не се брои /щото било като да си седите в колата  Rolling Eyes/

и пр. и пр...

# 28
  • Мнения: 4 458
Ще припадна  Joy какъв купон изпускам само

Инкел ще ме убиеш с тоя въпрос. Изводите също са много интересни  Crazy  Иса за твоя убавец просто нямам думи

Еййй разсмяхте ме по нощите  Hug  И к'во френската не се брояло за изневяра newsm78.  Добре, че ми казахте, да си знам за следващия път ако нечия жена ме погне  Joy  Ама и аз няма да се дърпам щом е така  Naughty Значи променяме принципите : няма проникване с женени и обвързани мъже! - всичко останало не се брои  Mr. Green

А щом има клауза за пиянство.... и това може да Уползотвориме  Wink  Пу, къде бяхте по-рано да ме Образовате  Tired  А, аз като монахиня не та не, с женени/обвързани нямам задявки  Blush Ех, то имало пиянство, задгранично, скандално та чак френско  Mr. Green
Ако скоро се случи така, че в рамките на месец и повече не пиша по форума ме пуснете за издирване, току-виж яката кака ме е погнала че задирям мъжа и  Joy Joy Joy ходи, че обяснявай клаузи по Исини споразумения

По темата - да, заплаха е! Вземи мерки и не му вяарвай особено.

Общи условия

Активация на акаунт