Орифлейм 17

  • 15 612
  • 277
  •   1
Отговори
# 240
  • Мнения: 101
Какво по-точно те интересува за тях?
Дали се събират в гънката на клепачите?

Последна редакция: чт, 10 юли 2008, 16:14 от sladki6kata

# 241
  • Мнения: 3 782
Ами зависи колко ще сложиш. Аз слагам съвсем малко, размазвам го с пръст доста добре, оставям малко да попие в кожата и след това пак нанасям.
Белучи, кремът за стомах го ползвах,какъв ефект искаш, ако правиш упражнения и заедно с това се мажеш. Ще усетиш разлика инак само леко стягане.
А за спиралата, май по-добре недей. Имам бледи спомени за стика,че не е тъмен. Поръчвали са ми го, ама като не мога да се сетя.  Thinking

# 242
  • Мнения: 101
Ани_чка мерси много.Аз съм си харесала синия цвят,знаеш ли дали е много тъмен?

# 243
  • Мнения: 1 243
  bouquet, Аничка! Ще пробвам тогава удивителната спирала на Вижънс, поне да не ме е яд за парите  Mr. Green А за стика - още се чудя, аз имам белия и много ми харесва, ама този уж изглежда тъмен, пък накрая да не се окаже някое циганско лилаво... ooooh!

# 244
momi4eta, izvinqvajte za latinicata! dajte mi spe6no informaciq za edin produkt. predi godini v bg polzvah edin krem za barzo no6no vazstanovqvane v lilavo 6i6e s pompi4ka okolo 30 leva be6e. ima li go o6te? v online kataloga ne go vidqh. avgust 6te sam v bg i iskam da si go zakupq!

# 245
  • Мнения: 3 782
Ето го, за това говориш нали? http://www.oriflame.bg/prod/catalog/SkuDetailCategoryCheck.jhtml … false&noMenu=
Значи тези стикове не са наситени, по-скоро дават лек нюанс, като муса за очи в кръглата опаковка.

# 246
  • В тъмната гора.
  • Мнения: 2 343
Искам да попитам парфюм Сенсория (исля че така се азваше) има ли го в тази брошура - не го открих  Embarassed И колко парички е?

Няма го в този каталог, но ако го има във формата за заявка можеш да си го поръчаш но няма да е намален, когато е намален е на 19,90. Можеш да изчакаш ако в следващия каталог го има и е намален да си го купиш. Аз пробвах мострата, много ми допадна и е траен 7-8 часа продължаваше да се усеща.

# 247
никой ли няма да снима новия каталог Sad

# 248
  • Мнения: 101
Ани_чка,супер си!Мерси много, ще взема стика да го пробвам. 4470

# 249
  • Мнения: 1 035
малее,цяла тема съм изтървала... ooooh!

# 250
  • Мнения: 1 035
Искам да попитам парфюм Сенсория (исля че така се азваше) има ли го в тази брошура - не го открих  Embarassed И колко парички е?

Няма го в този каталог, но ако го има във формата за заявка можеш да си го поръчаш но няма да е намален, когато е намален е на 19,90. Можеш да изчакаш ако в следващия каталог го има и е намален да си го купиш. Аз пробвах мострата, много ми допадна и е траен 7-8 часа продължаваше да се усеща.

СЕНСОРИЯТА го има намален в новия миникаталог Peace

# 251
  • Мнения: 434
Аз си взех тази маска за нокти,която е за избелване на ноктите и се отлепя.Искам да споделя,че изобщо няма никакъв ефект... Naughty

# 252
  • Мнения: 164
момичета има нов мини каталог от 14.07.08 до 03.08.08

# 253
  • Мнения: 2 786
ФДТ Джордани много ми харесва  Peace
Серията Алое също  Peace
Ексфолиантът от Оптималс Баланс ми е любимия продукт  Peace
От женските миризми - Екла, от мъжките - Глетчер  Peace
Лаковете от Френски маникюр. Peace

# 254
  • Мнения: X
Лаковете от Френски маникюр. Peace

Точно за тях се чудех.
Трайни ли са? Ти кой нюанс имаш?

Общи условия

Активация на акаунт