Орифлейм 17

  • 15 591
  • 277
  •   1
Отговори
# 270
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 717
Искам да попитам за гланца Джордани за ослепителен блясък Peach Dream ( 12892 ) дали е същия цвета както е показан на мини каталога и дали е траен.

# 271
  • В тъмната гора.
  • Мнения: 2 343
Искам да попитам за гланца Джордани за ослепителен блясък Peach Dream ( 12892 ) дали е същия цвета както е показан на мини каталога и дали е траен.

По-светъл е даже, стои като безцветен гланц на устните, но това, което най-много не ми хареса е, че е страшно лепкав, ужасно е чувството, когато ти залепнат горната и долната устна.

# 272
  • Мнения: 1 111
според мен ги мързи да се занимават

с какво

# 273
  • Мнения: 3 782
buttinsky, радвам се че ти допада лосионът. Heart Eyes
Наистина това с мини каталозите е малко трудоемко, защото ние в малките градове пускаме в началото на кампанията и след това излиза малко скъпо да пускаш поръчка само заради мини каталога. Аз честно казано не разчитам на тези каталози много много.

# 274
  • Мнения: 2 786
Ясно, разбрах, благодаря  Peace
Доста нови продукти са пуснали гледам, някои стари любими мои неща ги няма вече.
А и тук в чужбина е по-трудно да си набавям продуктите, чакам като си ходя в България някой път, да заредя.
Иначе и тук има Орифлейм, но с различни продукти и много по-високи цени.

# 275
  • Мнения: 3 782
Щастливка, интересно ми е да споделиш за качеството. Дали като всичко друго стигнало до тук в България качеството е на светлинни години?

# 276
  • Мнения: 3 782
Направих новата тема, заповядайте - Орифлейм 18

# 277
  • Мнения: 35 968
според мен ги мързи да се занимават

с какво

с поръчване и предлагане на клиентите на допълнилни каталози, разбира се

Общи условия

Активация на акаунт