Орифлейм - тема за консултанти 8

  • 22 252
  • 429
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 1 035
момичета, искам да питам..... къде се пращат рекламации на консултантите от малките градчета, които си получават кашоните по пощата?
аз съм от Бургас и като имам рекламация, казвам на момичетата в офиса, но моя консултантка от Пирдоп е получила "раздробени" сенки и иска да ги върне, но незнам към кого да отпрати бланката за рекламация? Thinking

Молба в свободен стил за рекламация и направо в София в централен офис. За всеки случай може да звънне и на отдел "Рекламации", за да и обяснят по-подробно. Аз лично така съм правила.
a kakyv e adresa na centralniq ofis v Sf? Rolling Eyes

# 31
  • Мнения: 2 323
бул. Г.М. Димитров-1

# 32
  • в града на атомното слънце :)
  • Мнения: 399
По принцип адресът на ЦО в София го пише на всеки доф отзад, заедно с телефона  Peace.

# 33
  • Мнения: 1 035
По принцип адресът на ЦО в София го пише на всеки доф отзад, заедно с телефона  Peace.

аз се сетих, че го има и на бюлетина, но незнаех, че това е централния офис....  Embarassed

# 34
  • Мнения: 414
Ще се гръмна... Бива ли толкова много нови и яки неща да има в каталог 9 ?!?!?! Харесах си почти всичко.. Ама нещо фотото ми е прецакано да снимам... Ако никой не е качил нищо, ще пробвам довечера.....  #Crazy

# 35
  • Мнения: 414
Момичета, снимах малко страници да не е без хич ... http://www.snimka.bg/album.php?album_id=250749

Това е предимно новото и намаленото, но нямам време да снимам целия каталог...

# 36
  • Мнения: 2 323
червената чанта от кат 8 дали си заслужава?

Имаше преди 3-4 години същата, но в обратната цветова комбинация- много съм доволна, имам целия комплект, събира много много неща на път, а е лека и мекичка, ако не е пълна не тежи.

# 37
  • у нас
  • Мнения: 5 715
Агата, мерси   bouquet Чакам я Peace

# 38
  • у нас
  • Мнения: 5 715
Ако някой има в повече тоалетната чанта от стр.54 и не му трябва нека ми пише на лични. Вземам я веднага  Peace

# 39
  • София
  • Мнения: 500
Розовата чанта от този новия каталог ,колко струва ,защото не виждам  Confused

# 40
  • Мнения: 42
момичета, искам да попитам за мнение относно многофункционалния стик с фактор 20, смятам да го ползвам вместо балсам, пък и за нос става,но искам първо мнения Simple Smile

# 41
  • Мнения: 414
Розовата чанта от този новия каталог ,колко струва ,защото не виждам  Confused

21.90 Simple Smile

# 42
  • София
  • Мнения: 500
Супер ,а пише ли от каква материя е ,предполагам еко кожа? Simple Smile

# 43
  • Мнения: 414
Пише, че е изработена от PVC, коланът и той е същия. Гривната е изработена от акрил, а очилата от поликарбонат Simple Smile

# 44
  • София
  • Мнения: 500
Мерси ,а някой снима ли вече целия каталог да му се порадвам  Embarassed

Общи условия

Активация на акаунт