Орифлейм - тема за консултанти 8

  • 22 272
  • 429
  •   1
Отговори
# 375
  • Мнения: 2 726
Синара нали Верги се зае да пусне нова тема и да оформи първия пост,даже вече е свършила половината работа Peace

# 376
  • у нас
  • Мнения: 5 716
прочетох поста и видях, че си е сложила и нейното име. Ок, ама този пост трябва да е начало на новата тема. Не можах много да разбера смисъла. Както й да е.
Давай, Вергилия, чакаме новата темичка   bouquet

# 377
  • у нас
  • Мнения: 5 716
Аничка, ЧРД   bouquet Здраве и късмет и многоооо поръчки ти пожелавам   bouquet

# 378
  • Мнения: 367
Teddy me4eto ,това означава ли,че като съм поръчала от тях,ще ги получа на високата цена,или просто няма да ми ги фактурират,защото са изчерпани??? Rolling Eyes newsm78

# 379
  • Sofia
  • Мнения: 302
Ваня_84, ако си пуснала поръчката онлайн и ти е изписало че са в наличност и си пуснала поръчката в рамките на намалението (меьду 22 и 28 септември) ще ги получиш намалени. Но ако са поръчани днес - нямат намаление Sad. Аз повдигнах темата защото по всичко личи че те не са се изчерпвали а просто са заложили определено количество в системата и то се е изчерпало а самият продукт го имат в склада. Това ме подразни - явно че не работят до изчерпване на количествата в склада Sad

# 380
  • Мнения: 3 675
Аз получих отговор на моя въпрос на ЛС и съответно благодарих на момичето.Нима Аничка е имала рожден ден вчера, ако е така значи съм голям заплес.Честито и от мен на патерици, да е жива и здрава и да продължава да ни дава ценни козметични съвети, благодаря и на другите момичета за информацията, която дават, наистина е безценна.

# 381
  • Мнения: 5 577
аз пускам тук постовете, които ще са начални на новата тема, за доуточняване - защото иначе, ако пусна директно новата тема не мога нито да редактирам, нито да дописвам. затова предварително всичко трябва да е направено - и само се копира накрая.

# 382
  • Мнения: 5 577
  Раднево

                                                            iv4enceto_91  - кв.Гипсово, ул.Хемус №2.


 София

                                                            amora - кв. Овча купел
                                                             Teddy me4eto - кв. Лозенец, icq 197-241-657, email pooh06@abv.bg


 Варна

                                                            Vania_84 - кв. Възраждане

Плевен

                                                            Merian

Последна редакция: ср, 01 окт 2008, 10:17 от Вергилия

# 383
  • Мнения: 5 577
Ето линкове на 14ти и 15ти каталози. /благодарности на Амора  Wink /

ПРЕДИМСТВАТА ДА БЪДЕТЕ чАСТ ОТ ОРИФЛЕЙМ: / благодарности на Тедка  Wink /

1. такса регистрация 15лв(понякога я намалят на 7.50лв или я махат нацяло)

2. каталозите си ги купуваме. 10бр-6.60лв;3бр-1.90лв(еднократно);5бр-3.75лв и има такса обработка 2лв,ако поръчката ви е под 100те точки.

3. пълен мострен комплект около 28-31лв(не съм сигурна)

4. за да се регистрирате, трябва да имате копие на ли4ната карта и да попълните договор.... както и да имате познат консултант,който да ви регистрира и да стане ваш спонсор (и ние от темичката ставаме  )

5. няма минимум за пускане на поръчка.... колкото толкова. но е препоръчително да се правят 100т (около 130лв), тогава се печелят подаръци, парични бонуси (ако имате създадена група) и др привилегии.

6. колкото повече хора регистрирате в групата си, толкова по-добре за бонуса ви

7. за 200 групови т. бонуса ви ще е около 6-7лв   -3% ниво
    за 450 групови т. бонуса е около 30лв               -6% ниво
    за 900 групови т. бонуса е около 60-80лв          -9% ниво
    за 1800 групови т. бонуса е около 100-120лв    -12% ниво
    и т.н. .... за директор трябва да сте на 21% ниво и ще взимате около 1000лв.

8. поръчки се пускат от сайта или от офисите в по-големите градове.
в малките гр. има пунктове или се получават по пощата.... а в големите от офисите.

9. освен че преди всички, можете да видите следващия каталог и да си прецените какво ще си купите сега и какво др месец, можете да ползвате безплатна дермоанализа и да пробвате продуктите в офиса.

10. директната печалба е около 23% от всеки един продукт.... мисля.

# 384
  • Мнения: 5 577
 Hug момичета, предлагам днес /нов месец, нов късмет/ да пусна новата тема, към обяд да кажем.

аз предлагам, да не слагаме линкове към старите теми /струва ми се излишно, но както кажете/ .
също така ако се сетите нещо за допълване към 'предимствата' може да го добавя.

също така - информацията не е ли по-добре да е в отделни постове, т.е.  - първо консултантите, после каталозите, след това да кажем предимствата /или обратно/ - или всичко в един дълъг пост?

п.п. ако няма мнения до обед пускам по  мое усмотрение.

# 385
  • Мнения: 5 577
всеки, който желае може да бъде добавен в списъка на първа страница. ...

ок, но аз нямам време да изчета цялата тема за да видя всички, проявили интерес да бъдат включени, ъбсурдно е просто.  ooooh!
затова добавих няколко нови момичета, които ми писаха на лични, или са писали поне в последните 7 страници на темата.

ако иска някой, нека се наеме от началото на темата и да състематизира /цитирайки ме/ информацията тук, в тази тема, а аз ще пейстна после в новата тема.  Laughing

# 386
  • Мнения: 304
Според мен няма кой знае каква разлика между това да са в 3 отделни поста или в един. Просто както ти е по-удобно на теб Peace

На първа страница можем да сложим това , тъй като това е акцента на текущия каталог.

 Hug  bouquet

# 387
  • Мнения: 5 577
мерси за включването.
Хм, за начало - нали  'копринената целувка' остана, аз и затова правя всичко в червено?  за контраст.

# 388
  • Мнения: 481
Крема е от новия каталог, но червилото е по цветно, с повече настроение е картинката. Тази с крема на мен ми е прекалено сива и безлична.
Аз съм за "Копринената целувка"  Peace

# 389
  • Мнения: 5 577
Веси, ти консултант ли си, погледнах, че те няма? ако да - прати ми на лс данни да те добавя

Общи условия

Активация на акаунт