лятото и косата

  • 5 388
  • 100
  •   1
Отговори
# 75
  • По света и У нас
  • Мнения: 238
Не съм го пробвала,но нямам доверие на този Лореал,не ми харесва.Даже и да предпазва,ще е много малко,те са им много слабички продуктуте- и боите,и суприте даже

# 76
  • Belgium
  • Мнения: 7 731
Не съм го пробвала,но нямам доверие на този Лореал,не ми харесва.Даже и да предпазва,ще е много малко,те са им много слабички продуктите- и боите,и суприте даже

 Shocked

Аз имам шампоан от професионалната серия на Лореал и ми идва силен  newsm78
Явно зависи от косата - моята не я боядисвам, не е изсушена и увредена.

# 77
  • По света и У нас
  • Мнения: 238
Еми незнам за теб,но на мен не ми допада Лореал,предпочитам нещо като Глис   Peace

# 78
  • Мнения: 5 173
Чакай малко, ти говориш явно за масовия Лореал, а не за професионалния. За първи път попадам на човек, който предпочита... Глис пред съответен продукт от професионалната серия на Л'Ореал.

# 79
  • Варна
  • Мнения: 3 415
Шушулче, и аз се зачудих ама знае ли човек вкусове разни  Rolling Eyes
Аз май ще си остана само със шампоана от слънцезащитната серия на професионалния L'oreal  Heart Eyes
бях си купила спрей на Керастаз, но не си чувствам косата добре след като го използвам...някак мръсна и лепкава ми стои  Tired

# 80
  • По света и У нас
  • Мнения: 238
Не за професионалтата серия говоря.Фриз. ми работи с продукти на Лореал и не ми харесват-боите са много слаби,даже супрата е слаба(което е добре в определена степен)

# 81
  • София
  • Мнения: 4 761
Боите и суприте са слаби, за да не увреждат много косата, а шампоаните и маските са силно подхранващи.

# 82
  • Belgium
  • Мнения: 7 731
Шушулче, и аз се зачудих ама знае ли човек вкусове разни  Rolling Eyes
Аз май ще си остана само със шампоана от слънцезащитната серия на професионалния L'oreal  Heart Eyes
бях си купила спрей на Керастаз, но не си чувствам косата добре след като го използвам...някак мръсна и лепкава ми стои  Tired

jorjeta доволна ли си от шампоана от слънцезащитната серия на професионалния L'oreal ?

И аз се чудя дали да не си го взема  newsm78

# 83
  • Варна
  • Мнения: 3 415
Lu-lq, прекрасен е  Heart Eyes много мек и ухае много хубаво, а доколко предпазва не мога да гарантирам  Whistling ... но иначе смятам да си го имам зиме лете... Grinning

# 84
  • Мнения: 5 173
Lu-lq, прекрасен е  Heart Eyes много мек и ухае много хубаво, а доколко предпазва не мога да гарантирам  Whistling ... но иначе смятам да си го имам зиме лете... Grinning
чуден е. Много съм доволна, но още не съм го пуснала в действие за тази година. Подарък ми е от скъп за мен човек и си го пазя много Blush

Последна редакция: чт, 26 юни 2008, 23:54 от Шушулче

# 85
  • Мнения: 164
Не за професионалтата серия говоря.Фриз. ми работи с продукти на Лореал и не ми харесват-боите са много слаби,даже супрата е слаба(което е добре в определена степен)

Какво ще рече много слаба?
Аз съм изрусена и си ппоръчах тази http://zlatnaribka.com/product_info.php?cPath=88&products_id=508,утре ще се боядисам,как мисиш ще се измие ли бързо?

# 86
  • Пловдив
  • Мнения: 172
Gliss Kur Sun Protection spray
http://www.hipernet24.pl/sklep/img_items/b/204/20453.jpg
от този съм много доволна, използвах го най-вече за плажа
(в комбинация със същия шампоан), но не мога да го открия вече

# 87
  • В града на хумора...
  • Мнения: 605

момичета да ви питам през лятото връзвате ли си косата?на мен ми пречи и често я връзвам!
............През повечето време я нося вързана през лятото, пречи ми !

# 88
  • Belgium
  • Мнения: 7 731
jorjeta, Шушулче благодаря за отзивите  Hug

Аз сега ползвам друг шампоан от професионалната серия на Лореал, но следващият, който си купя непременно ще бъде този от слънцезащитната серия. Ще се престраша да си взема и слънцезащитния спрей за коса и ще пиша отзиви.  Sunglasses

# 89
  • Варна
  • Мнения: 3 415
meridichka, цялата коса си прибирам...направо е немислимо при температури над 30 да ходя с пусната коса  Crazy

Общи условия

Активация на акаунт