За това, как да разпознаеш българина в странство

  • 3 291
  • 66
  •   1
Отговори
# 30
po tova che kato izlizat ot toaletna si zakopchavat pantalonite navanka
newsm62 newsm62 newsm62
Тук ме срази. Ще трябва да почна да се заглеждам как излизат от тоалетните  Wink


az sam gi razglejdala. spomniam si ena balgarska toaletna - vsichki izlizaha i se zakopchavaha na van i si poddrapvaha pantalonite  Laughing

dobre che i jenite ne go praviat  Laughing

# 31
po tova che kato izlizat ot toaletna si zakopchavat pantalonite navanka
newsm62 newsm62 newsm62
Тук ме срази. Ще трябва да почна да се заглеждам как излизат от тоалетните  Wink
Това и аз съм го забелязала  Laughing  Shocked
... което ме навежда на мисълта, че не си мият ръцете след тоалетна  Thinking


da, i az tova sam si mislela - che ne si miat ratzeta!
predstaviash li si posle da se zdravisvash s tiah  Stop
 

# 32
  • Му Кинд Оф Плаце
  • Мнения: 4 033
Стар виц за двама англичани-единият от Кембридж, другият от Оксфорд. Отиват до тоалетната и се засичат в предверието. Този от Кембридж си мие ръцете, а другият направо тръгва да излиза. Този от Кембридж пита:
-Вие от Оксфорд не си ли миете ръцете след като отидете до тоалетна.
- Ние от Оксфорд не си пикаем по ръцете

# 33
  • Мнения: 980
Стахотна темичка   newsm10
да раzкажа и аz история. Mоят мъж е немец.Водих го в БГ и раzбира се го учихме да яде семки. Ми тъй де,той сам попита  smile3532като и да е накрая аz му белих,zаЩото той така и не можа да ги стисне както трябва със 3ъби. smile3533После в Германиа се хвалеШе къде е бил и какво е правил.А брат му бли3нак(женен 3а румънка)го пита "А учиха ли те да ядеШ семки?Мене на времето ме учиха,ама а3 не мога и след 10 години" А моят се смее и вика"Аа и мене ме учиха ама ме беШе срам да си кажа". smile3505 После майка ми и баЩа ми бяха тука на гости и хората си донесоха и семките от българско.Голям смях падна ама,румънската рода много се zарадва newsm68
иначе тука българите веднага се поzнават по следните приzнаци
1° момите ни са оскубани и накоконделени
2° мъжете са иzтупани и модерни(немците се носят като абсолиутни проШляци- имам си от таzи порода в къЩи smile3515много се мъчим като тръгнем да иzлиzаме някъде)
3° теzи найлонови торбички newsm12
4° Теzи мобилни телефони ама много говорим       

A сигурно има и друго ама сега не се сеЩам
аиде много поzдрави  bouquet

# 34
  • Мнения: 1 465
Незнам при вас дали се 4оплят семки, ама тук си ги продават в магазина пе4ени и осолени, а не за папагали. Аз веднъж си купих ама ми се израни устата от тази сол - бяха се оляли. Та сега мама ми пра6та в колет и хи4 не ме е срам да си го кажа. Мъжът ми не е българин и мрази да гледа някой като 4опли - сподели ми го веднъж като пътувахме в България с автобус, 4е зад нас някой яко 4опле6е и не спря през целия път. Наистина бе6е неприятно. Оба4е аз си ги 4опля скрити4ко вкъ6ти като съм сама и 4ета книга - така никого не притеснявам, ама не мога да си изкривя ду6ата и да кажа 4е не ги оби4ам. И мъжът ми знае 4е 4опля семки, ама не ме укорява за6тото вижда 4е не го правя пред него. bowuu

# 35
Ухххх, как обичам аз да си човъркам слънчоглед. Ама пусто му само за Фтичките помислили  Laughing. Изключвам обеленият, който продават. Ама той не е удоволствие за душата  Embarassed Laughing
Елфчето, ме беше снабдила с малко количство и няма да кажа какъв норматив попълних набързо Mr. Green

# 36
  • Мнения: 1 909
Ухххх, как обичам аз да си човъркам слънчоглед. Ама пусто му само за Фтичките помислили  Laughing. Изключвам обеленият, който продават. Ама той не е удоволствие за душата  Embarassed Laughing
Елфчето, ме беше снабдила с малко количство и няма да кажа какъв норматив попълних набързо Mr. Green
На мен пък слънчогледът не ми липсва, сигурно не съм наред?  Embarassed Grinning Много обичам да ям семки, но не се сещам дори от Бълария да се снабдя, като си ходим. Значи не ми липсва Simple Smile

# 37
  • Мнения: 167
Чакайте и аз да кажа,че се сетих за смешна случка!В автобуса сме на път за Испания.Някъде по магистралата,шофьорите отбиват на бензиностаннция за почивка.Една възрастна леля от нашият автобус моментално се затваря в тоалетната,а съпругът и в другата.След малко тя решава да отвори вратата ама тц-не става,пак напъва,пак не става.По едно време вече много уплашена започва да крещи-Киро,Киро бе,отвори ми бе,Кирооооооо!А шофьора излизащ от съседната тоалетна и вика -Ами пусни водата и вратата ще се отключи.Нещо като Сезам отвори се и се видя на лелката.Толкова беше шашната че тоалетните са с фотоклетки.Така и докрая на пътуването не разбра какво общо има вратата с водата в казанчето!
Е,аз си паднах от смях!!
 Simple Smile

# 38
  • Мнения: 86
По какво се познават българите в чужбина ли, ми по прашните обувки на летището. Weary. Срам,  а нали !!!

# 39
  • сред цветята
  • Мнения: 3 032
Чакайте бе хора, при вас няма ли печени семки в турските магаzини.  ThinkingДори в някои супермаркети, кдето има и чуждестранни стоки (турски, итал., руски и т.н.) продават. Пък и печени семки беz люспи продават ... zа мърzеливите Tired

# 40
  • Мнения: 1 465
при нас ги продават в големия супермаркет Carrefour. Пе4ени и необелени, но ужасно солени и аз ве4е не си ги купувам Sick

# 41
  • Мнения: 4 244
. Пък и печени семки беz люспи продават ... zа мърzеливите Tired
То номера е в люпенето бе Розе Wink Grinning

# 42
  • Мнения: 1 909
Не мога да не споделя с вас една случка от снощи.
Та зна4и, разхождаме се ние приве4ер из парка и кея край реката и разглеждаме лодките и яхтите, коя от коя по лъскави и най-вероятно скъпи. И на една от яхтите виждам една кака, която за моя огромна изненада ... върло чопли семки  Grinning
Веднага си помислих, 4е е българка и докато подминавахме, тя извика: "Никола, донеси и на мен една сода". Такъв смях ни напуши, 4е едва се въздържахме с мъжа ми  Grinning
Днес сутринта обяснявам на един негов как в Б-я семките са едно от любимите забавления на народа, а той мига на парцали и не може да ме разбере  Laughing
Уникални сме, спор няма  Laughing
Сетих се, че миналият ден видяхме две мадами - платинено руси! И моментално с мъжа ми се спогледахме и казахме "българки!"  и бягме прави Grinning
 Не че тук няма руси и изрусени, но с такова русо само българки се издокарват  Close

# 43
  • Мнения: 7 837
Не че тук няма руси и изрусени, но с такова русо само българки се издокарват  Close
И в някои други професии  Wink

# 44
  • Мнения: 1 238

Ихааа...аз що не съм в таз категория...

Общи условия

Активация на акаунт