Имате ли гнезда по прозорците си?

  • 7 559
  • 49
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 13 512
Имаме под стряхата, до входа на къщата. Веднага,щом беше завършена къщата си свиха гнездо. Не бихме го махнали.

# 46
  • Мнения: 5 682
Чудех се какво ли ги привлича? Вие имате ли си?
Аз знам, че гнездят на източни прозорци, стрехи и по възможност да е закътано. И аз съм чувала това, че носят щастие  Peace
Ако имате цветя, събирайте акитата и ги слагайте в саксиите.  Laughing Цветята полудяват от наторяването с птичи тор.
Това е интересно и има логика. Ще го имам впредвид наесен като си отидат и отворя да почистя перваза  Simple Smile

# 47
  • Мнения: 13 512
Аз знам, че гнездят на източни прозорци, стрехи и по възможност да е закътано. И аз съм чувала това, че носят щастие  Peace
pri нас са на северната фасада

# 48
  • Sofia
  • Мнения: 358
Ако имате цветя, събирайте акитата и ги слагайте в саксиите.  Laughing Цветята полудяват от наторяването с птичи тор.
Това е интересно и има логика. Ще го имам впредвид наесен като си отидат и отворя да почистя перваза  Simple Smile
[/quote]


И аз го знам това, и то от много места- но не трябва да се слага директно защото е много силна и ще ги изгори. Трябва да се разтвори във вода първо, или аз като си мия алеята и с маркуча ги насочвам към цветята Peace

Последна редакция: пн, 02 юни 2008, 12:51 от rivalka

# 49
  • Мнения: 1 715
И ние от 7-8 години имаме лястовиче гнездо над прозореца на спалнята,но не ни пречи.

Общи условия

Активация на акаунт