1-ви юни

  • 8 427
  • 142
  •   1
Отговори
# 30
  • в Надежда-та
  • Мнения: 4 983
Да подарък ще има. Решили сме да му вземем надуваема кола - нещо смесено между пояс и лодка (с дупки за краката), та докато се наканим да идем до борсата с плажни стоки, то ще дойде 1юни и май ще е това подаръка Thinking

# 31
  • Мнения: 14 654
Няма да има подарък, може да му купя някоя книга, макар че на 24 май му купувах по повод празника. Не ми се ходи в зоопарк или детски клуб, защото на 1 юно по традиция е претъпкано и не се издържа. Някъде, където няма да има много хора ще отидем.

# 32
  • Мнения: 386
До Dahlia: Конна база има във Виница. 5 лв беше половин час, но 1 юни е неделя и => ще е много натоварено. Добре е да си сигурна, че детето ти иска да се качи на кон, моите например се дърпат.

# 33
  • Мнения: 4 784
Подарък мисля да не му купувам, защото още е много малък, не се сеща, има си предостатъчно играчки и каквото и да му поднесеш, задържа вниманието му за не повече от 5 - 10 минути в най-добрия случай. Ще отбележим празника като го заведем на детско тържество.

# 34
  • Мнения: 1 931
Ние още се колебаем между Зоопарка и Южен парк.

# 35
  • Мнения: 370
мами,ето ви малко снимки от ресторантчето до конната база ,зада придобиете някакво впечатление.дано съм в помощ.разгледайте ги ,има снимка и на заведението,но несъм снимала цялата градина и масите за да ви е пълна представата а само малка част и най  вече коня smile3521
http://www.foto.bg/showphoto.php/photo/163883/cat/500/ppuser/4678

# 36
  • Мнения: 1 561
Ау, ама те са си големи конете, моята сигурно няма да посмее.Но идеята ми се струва добра.
Благодаря и за снимките!

# 37
  • Мнения: 21
Здравейте мами! Simple Smile Знаете ли дали общината ще организира парти тази година и къде? За сега ние сме поканени от "Торакс" за първи юни от 13ч., където сме родени. Вие иматели други идеи?

# 38
  • Мнения: 937
о да ще има и подарък и почерпка, ще я заведа на откриването на детски град в Бистрица

какво ще е това детски град - не съм чувала ако знаеш кажи подробности.

# 39
  • Sofia
  • Мнения: 576
И аз ще се отчета с някаква играчка и цял ден май ще обикаляме атракционите на Южния парк. По радио NJOY тече реклама, че ще правят парти на площадката им, но май беше след обяда. Но то в Южния си има бая развлечения, само джоба да е пълен! Wink

# 40
  • Мнения: 4 371
Купих му книга онзи ден, това ще му е подаръка.
Мисля да го заведем на празника на радио ФМ+, обаче някой ако ми каже къде е тая Коколандия ooooh!

# 41
  • Мнения: 110
Купих му книга онзи ден, това ще му е подаръка.
Мисля да го заведем на празника на радио ФМ+, обаче някой ако ми каже къде е тая Коколандия ooooh!
"Коколандия" е в източната част на Борисовата градина. Много близо е до входа от към квартал "Изток". Дано да съм ти била полезна. И ние на там сме се ориентирали към "Коколандия"

# 42
  • Мнения: 4 371
Благодаря ти, Ола!

# 43
  • Мнения: 654
колко е хубаво че има толкова много родители които ще празнуват.ние също ще ходим на тържество и ще пускаме балони.ще ги наречем за различни неща,ще запишем послания и ще ги пуснем.

# 44
  • Мнения: 2 584
о да ще има и подарък и почерпка, ще я заведа на откриването на детски град в Бистрица

какво ще е това детски град - не съм чувала ако знаеш кажи подробности.

това е адреса с. Бистрица,  ул. Шопско хоро №1
на 1.06 е откриването

Общи условия

Активация на акаунт