Лятото дойде, кой - къде ще е на море?!

  • 8 594
  • 76
  •   1
Отговори
  • преди Варна/сега Горна Оряховица
  • Мнения: 4 258
Миналото лято доста семейства бяха почти по едно и също време на Черноморец,тази година замисляме с ивка 10 да ходим от 21 юли,поне за мене е сигурно ....на бунгалата! Вече е време и за ангажиране на местата ,защото времето се затопли и ...замириса на море....хубаво е да сме по-вече по едно и също време или поне да се застъпим в смените за да се видим Hug
Други пак ще ходят ли на Черноморец и кога?

# 1
  • Там където е семейството ми
  • Мнения: 2 510
Миналото лято доста семейства бяха почти по едно и също време на Черноморец,тази година замисляме с ивка 10 да ходим от 21 юли,поне за мене е сигурно ....на бунгалата! Вече е време и за ангажиране на местата ,защото времето се затопли и ...замириса на море....хубаво е да сме по-вече по едно и също време или поне да се застъпим в смените за да се видим Hug
Други пак ще ходят ли на Черноморец и кога?
На мен миналата година лично,много ми хареса на Черноморец.Бих отишла тази година отново там.Довечера ще поговоря със мъж ми да видим какво ще измъдрим заедно и ще пиша допълнително.

Олеееееееееееееееееееееее и замириса на море. Mr. Green  sport027  grinning039

# 2
  • Мнения: 367
Тази година няма да ходим планирано на море - мъжът ми не може да каже кога ще  е свободен, затова решихме, като се освободи и тръгваме. Няма да може да запазим места от рано, но се надявам, че все ще намерим къде да спим.  Ще следя , обаче, кой къде е  и като тръгнем, непременно ще се обадим на всеки, който е в района. И на нас миналата година ни хареса на Черноморец.

# 3
  • Враца
  • Мнения: 5 204
Ако всичко с делото приключи добре (Praynig) мисля да заведа Марина при нашите в Бургас в началото на юли за около две седмици. Няма да сме с кола, затова ако има по това време някой морски около или в Бургас и има желание да ни види  веднага давам телефона на лични

# 4
  • Мнения: 11 910
Който ще ходи на северното черноморие, давам телефон на лични!И се разсърдвам, ако не ми се обади!

# 5
  • Мнения: 2 084
Средата на юли сме на Стрелча. А иначе на море в почивните дни - на половин час път ни е.

# 6
  • Мнения: 262
Аз за Гърция си правя планове, но ще видим как ще се развият нещата Simple Smile

# 7
  • Мнения: 4 138
ние не сме сигурни кога, но за сметка на това знаем винаги къде.
в едно странджанско село на 35 километра от царево. обикновено щъкаме навсякъде, поне до бургас, и то често.
имаме да посещаваме поне десетина приятели във варна, така че, като се запомъкнем натам, ще искам координати.

# 8
  • София
  • Мнения: 1 444
Харесвам Черноморец, през 2000 г. държах кръчма там през лятото и създадох доста познанства. Мога да направя резервации в хубави хотелчета по всяко време и ми е като резервен вариант, защото децата вече не искат там, скучно им е. Преди това беше главното преимущество на селото, че е малко и спокойно и нямах притеснения за тях, но вече порастнаха и не ги свърта на такова спокойно местенце.

# 9
  • Мнения: 2 722
Черноморец много ни хареса миналата година, само плажа ни беше леко тесничък в ханша. А най-вече ни хареса компанията.
Но тази година получихме страхотна оферта за най-северната част и се престраших да се пробвам.
Така че от средата на юли очаквайте двоен земетръс северно от Варна.

# 10
  • София
  • Мнения: 1 444
В Черноморец на централния плаж е отврат, защото е малък и пренаселен, но има един закътан залив, непопулярен, който го знаят местните и постоянните летовници. Викат му Червенка, има и дървета, страхотно е, съвсем наблизо с кола обаче.
Севера го намразих от малка, първо заради нашите, които ходеха само на Златните и никога не ме взимаха.Второ аз всяко лято ходех с Детския радиохор на лагер в Кранево и винаги беше пълно с водорасли, а по улиците с размазани змии.Затова от както ходя сама съм фен на южното черноморие

# 11
  • Мнения: 921
Мери, не знам откога са ти спомените, но Червенка отдавна не е закътано местенце, а луксозна вилна зона с доста скъпарски вили и къщи. Sad Доста от тях са направили такива заграждения, че достъпът до морето минава едва ли не през техните имоти. А бяха времена, когато това бе едно райско кътче с почти недокосната природа Rolling Eyes

 П.П. А иначе, който смята да идва към южното Черноморие да ми прати по едно ЛС с местоположение, време на престой и координати. Макар миналата година да не успях да се видя с всички по ред причини, надявам се тази да нямам подобни проблеми и да се запозная с вас на живо. А с тези, с които се познаваме вече - ще се радвам да се видим отново!

Последна редакция: пн, 02 юни 2008, 22:50 от Tanya.

# 12
  • София
  • Мнения: 1 444
Tanya,
сигурно е така Отдавна не съм ходила, може би 5 г ще станат, през които съм минавала за кратко през селото, но не и до ЧервенкаЖалко, толкова красиво и спокойно е там Само мога да завиждам тайничко на спестилите от сутрешната си баничка и свили гнезденце на това райско място

# 13
Мили мами ,моля ви дайте отзиви за плажа на Фичоза -става ли за малки деца,има ли прилични капанчета за хапване и каквото се сетите.Ние ще сме там от 12 юли. Rolling Eyes

# 14
  • Мнения: 677
силно се надявам и нан нас да ни замирише на море през август,ако аз съм отпуска и съпруга ми,че ни чакат и велики дела края на август и началото на септември-първокласник и т.н. със стая и всичките такъми за 1 клас.Живи и здрави дано успея с някой някъде да се засечем,но по вероятно ще към северното черноморие-Варна.
 Hug

# 15
  • Мнения: 11 910
А, Зойка, много се радвам!Надявам се да се обадиш, давам телефон на лични и пак да го кажа, разсърдвам се на който не ми се обади!

# 16
  • Мнения: 2 172
Дойде ли лято хващам гората, морето-както дойде.За сега се очертава да плажувам под чадър първа смяна(както се казваше по пионерско време), т. е. втората половина на юни до началото на юли съм във Варна.Ще ми е драго да се видим.На летуващите наблизо-дявам телефон на лични, ако го нямат.
 grinning039

# 17
  • Мнения: 448
момичетата,които ще идват във Варна на море,ако имат желание може да се видим

# 18
  • Мнения: 158
морски момичета стискайте палци утре ще разбера дали ще видим морето на брега на Албена Praynig

# 19
  • Мнения: 11 910
Тита и Аист, ако на 15 юни сте във Варна или близо до Варна/Албена се брои за близо/,заповядайте на срещата ,която си организираме.Часът и мястото на срещата-във"Варненската тема"

# 20
  • Мнения: 2 084
Които дойде на море около Добрич - ще се радвам да се запознаем!

# 21
  • Мнения: 2 722
Калина, ние сме на Дуранкулак, така че може и да се видим. Варненските мами също може да бъдат навестени, ако случим на калпаво време.

# 22
  • Мнения: 2 084
Какво е това може - направо ще си за убиване ако не ни гостувате. Пращай веднага едно лично кога точно ще сте там. До средата на юли ни няма, после сме на линия.

# 23
  • Мнения: 11 910
Аз съм си цяло лято у дома, така че, надявям се, Мама Галя, че варненските мами/ е, както и тези, които не са още мами/ задължително ще бъдат навестени!

# 24
  • Мнения: 2 722
Ние сме морски от 15 юли за цели 12 дни.

# 25
мама галя няма ли да ви е студеничко там,толкова на север.... Rolling Eyes

# 26
Някой случайно да знае прогнозата за средата на юли?

# 27
  • Мнения: 690
За средата на юли не знам, ама има един руски сайт, където прогнозите са доста точни. Има избор на града, който те интересува и дават прогноза за до 12 дни напред.
gismeteo.ru

# 28
Благодаря за сайта наистина е супер , остава и да познаят и ще падне къпане....

# 29
  • Мнения: 2 172
А, във Варна вече пада къпане!Камон тъдява на чисти плажове.И времето си го бива!Днеска има, утре няма! travel

# 30
Ние сме фенове на Варна и около,но на фичоза  ще сме за първи път .От Албена и Кранево сме доволни,на Златните сме си изкарвали супер,на Дружба също, но на вили, в хотел не виреем  децата някак си не могат да летуват в апартамент....нали в такъв живеем,търсим по - различното

# 31
  • Мнения: 2 722
dido 05, на мен по принцип пъпа ми е хвърлен на южното черноморие, но търсихме опцията - безлюден плаж. Просто не смея да отида никъде другаде с двете диванета - който ги познава, знае за какво става въпрос  Embarassed
Студено, топло, важното е да е безлюдно и морето да е плитко, че като ги гледам сега на вилата как влизат в басейна в 9 и до 12 не мога да ги извадя, не ми се мисли какво ще е на морето. Освен това миналата година Милен успя да ни се загуби в навалицата и втори път не ща да бера този страх.

# 32
Мама Галя и аз съм на тоя хал,даже по-зле, че мъжът ми само ни кара и ме оставя,миналата година малкия на 2г го загубихме на олимпийски надежди и  цялата база+ съседния хотел го търсихме,затова искам  да е оградено с ограда,да има детска площадка ,лекар наблизо/за пукнати глави,че с баткото и това ми се случи/ тая година ще видим как ще мине,пожелавам ви лято без произшествия ще разкажеш после как е на Дуранкулак

# 33
Мама Галя забравих да ти кажа ,че опцията която търсиш,пусти широки плажове е шкорпиловци , има квартири и по 6-10лв но трябва задължително да сте с кола

# 34
  • Мнения: 1 466
Ние ще ходим август месец във Варна. Близо ни е. Шкорпиловци не е зле, но там са само провадийци, а аз предпочитам като е почивка, да не се чувствам, като че съм си у нас.
Btw, да попитам - от каква възраст мога да водя малкия на плаж?

# 35
  • Мнения: 4 138
заведох алекс на 10 месеца. но само след 17 часа и само под чадър. и повечко кремче и обезателно шапка.

# 36
Можеш спокойно да водиш детето на плаж от 8 до10.30-11,но къпането във водата да е след 10ч за да е топла,аз така водя моите и нямам грижи,естествено след 16.30 също

# 37
  • Мнения: 1 466
Благодаря ви!   bouquet
Аз взех един надуваем малък басейн и смятам него да го пълня с вода и като се стопли да играе там. Понеже на море ще сме с племенника ми, а него го е страх от морето и влиза само до коленете, та така и двамата ще са ми пред погледа в басейна и ще съм по-спокойна.

# 38
  • Мнения: 262
аз на море няма да ходя, смятам до отскоча няколко уикенда до Гърция за да напраня плажчета, поне ми е близко Simple Smile

# 39
Теодора внимавай с пържолките че има бруцелоза при съседите....завиждам ти че ще се къпеш в чисто море

# 40
  • Мнения: 262
Теодора внимавай с пържолките че има бруцелоза при съседите....завиждам ти че ще се къпеш в чисто море
Чух че има такъв проблем, но аз месо не ям Grinning

# 41
  • на път
  • Мнения: 2 804
Ние успяхме да направим едно прекрасно, ранно, БГ северно, безславно море (хвана ни "сюргюн" всички) ....

# 42
  • Мнения: 3 715
В зависимост от това дали Бобко ще ходи на частна или държавна ясла, има малка вероятност за едно Царево и Арапя през последната седмица на август. Ама ще се разбере чак след 15 юли като излезе класирането за държавната ясла.

# 43
Ние успяхме да направим едно прекрасно, ранно, БГ северно, безславно море (хвана ни "сюргюн" всички) ....
Rolling EyesЗа непросветените това какво е.....сюргюн

# 44
  • на път
  • Мнения: 2 804
 .... ще се опитам да го кажа с други думи - стомашно-чревно разстройство (тур.)

# 45
Ааа кофти номер и то на почивката,много хора се оплакват от това явно е от храна

# 46
  • Мнения: 448
хайде чакам почиващите във Варна да се обадят и да се видим,телефона за тези ,които имат желание на лични  grinning039

# 47
  • преди Варна/сега Горна Оряховица
  • Мнения: 4 258
Аз като гледам другата седмица в началото ще съм във Варна с децата! Ходя на срещи,запивки и плажове всякакви  Mr. Green приемам всякакви оферти ! Живея във Варна до стадион Спартак, но ще съм за няколко дни и при мама във Владиславово  Hug

# 48
  • Мнения: 3 715
Ние по последни данни и резервация, ще сме в Крапец през последната седмица от август.

# 49
  • Мнения: 448
Аз като гледам другата седмица в началото ще съм във Варна с децата! Ходя на срещи,запивки и плажове всякакви  Mr. Green приемам всякакви оферти ! Живея във Варна до стадион Спартак, но ще съм за няколко дни и при мама във Владиславово  Hug
идеално,а аз живея до бившия стадион "юри гагарин"като дойдете ще чакам да се обадите за да се видим.телефона ще ти пратя на лични

# 50
  • Мнения: 883
Децата ще са със сигурност с братовчедка ми в Равда от 13 до 20 юли. надявам се и аз да мога да се измъкна и да ги съпроводя....

Ех, мечти....

# 51
Ние по последни данни и резервация, ще сме в Крапец през последната седмица от август.
кудкудяка дай отзиви за Крапец като се върнете много ми е интересно става ли за почивка с деца защото преди години беше диво село в смисъл никаква инфраструктура иначе гледам добри оферти за там

# 52
хайде чакам почиващите във Варна да се обадят и да се видим,телефона за тези ,които имат желание на лични  grinning039
марая ако ти се идва на фичоза след 12 юли  да се запознаем пусни тел на лични аз ще съм там с децата и без кола иначе имам желание да се видим

# 53
момичетата които ми писаха на лични ги очаквам на плажаааа/ако не изплискам морето/,ще се радвам да се видим,ще ви пиша Party

# 54
  • Мнения: 3 715
кудкудяка дай отзиви за Крапец като се върнете много ми е интересно става ли за почивка с деца защото преди години беше диво село в смисъл никаква инфраструктура иначе гледам добри оферти за там

Ами ние точно заради дивотията отиваме там, че от цивилизовани индивиди ни е дошло вече малко в повече, та искаме да си починем. Ще пиша като се върнем, ама то има доста време до тогава.

А на Фичоза бяхме миналата година и не останахме очаровани. Доста е каменисто, а и шумно на всичкото отгоре. Определено не е нашето място.

# 55
  • Там където е семейството ми
  • Мнения: 2 510
Ние от 27 юли сме на Черноморец.Ако има някого тогава по Южното черноморие да се обажда. Mr. Green

# 56
Кудкудяка за крапец имах впредвид че почти нямаше къде да се храним и магазините нещо бяха поизоставени,иначе най -хубавото е наистина спокойствието.Моля те кажи ми къде бяхте на фичоза ако искаш може и на лични

# 57
  • Мнения: 367
Записвам си кой къде ще е и откога. ние може да тръгнем към 20 юли и вероятно ще е към южното черноморие.  Мъжът ми има малко здравословни проблеми, та ще видим как ще се развият нещата. Затова си записвам  и много се надявам да си видим с някои от вас!

# 58
  • Мнения: 158
някой,ако иска да се запознае с нас на Албена сме :19.07 Hug

# 59
  • Мнения: 144
А ние сме на Варна от 21.07 за една седмица! Hug

# 60
  • Мнения: 2 172
вероятоще съм във Варна още малко на лични-връзка с плажуващите Wink

# 61
  • Мнения: 677
Ако всичко върви добре с отпуските ни и живи здрави пак Равда ни зове от 23 юли и после за два дена на Варна. С който е дал Бог ще се видим.
Хубава почивка на всички,весело изкарване и топли емоции.
 Hug

# 62
  • Мнения: 921
Зойчето и Ивка 10 (както и всички летовници по южното черноморие) да не забравят да ми се обадят, че инак ще глобявам на следващата среща. bowuu

# 63
  • Мнения: 883
Таня, утре вечер пътуваме към Бургас, а оттам- право на Синеморец. Може би на връщане на 20-ти ще можем да се видим за час-два. Дай моля те тел.за връзка.
И имам молба. Можеш ли да ми кажеш как да стигна от Бургас до Синеморец? Казаха ми с автобус, ама от Русе не можах да се докопам до никаква информация. Би трябвало да пристигнем неделя сутринта с влака около 5.30 - 6 ч

Предварително благодаря  Hug

# 64
  • Мнения: 2 084
Днес минавахме през Бургас. Цапардисай ме с нещо по главата, Таня. Имахме време да спрем, но не знаехме къде има детска площадка, а не ни се луташе.
Ще издирвам утре Галя в Дуранкулак да си правим уговорка за среща. Веднага ще пиша къде ще сме и  ако някой иска и може да се включи.

# 65
  • Мнения: 3 164
Ако не ни мине котарак път, ще отскочим до гръцко Grinning

# 66
  • Мнения: 921
Искам да поднеса огромните си извинения на Дефи и Ориндж, че не успяхме да се видим на моренцетУ.  Hug  bouquet Hug
Моля не ми се сърдете, имам уважителни причини.  Wink Мъж ми ме изненада приятно тази година и ме заведе на почивка.  Определено си заслужаваше екстремното събиране на багаж и сърдите погледи на госпожите в яслата (че прекъсвам адаптационния период и после трябвало отново да свиква детето и т.н). Прекарахме цяла седмица в една разкошна къща на Троянския балкан. Такава тишина и спокойствие беше, че чак се размечтах да остана завинаги там. А децата направо полудяха - 3 декара двор с окосена тревичка, люлки, топки, никой не им вика: "Там не може!" и "Не пипай там!". Абе, кеф!

Обещавам да се реванширам за пропуснатите срещи на всички. Peace

# 67
  • Мнения: 2 172
Таня, ти на  3 декара двор ли му викаш? newsm78 Simple Smile
Само не ми казвай, че си била в Мийковци.........ох............размечтах се Stop

# 68
  • Мнения: 921
Таня, ти на  3 декара двор ли му викаш? newsm78 Simple Smile

Ми ако живееш на 24м2 и двора ти е колкото коридор, през който едвам минава детската количка, 3те декара са си сериозно пространство. Wink bowuu

# 69
  • Мнения: 2 172
А, що и за мен 3 декара са ливада ooooh!, аз за това се усмихнах като казваш двор. Simple Smile
Сори за оффа.

# 70
  • Мнения: 1 652
Ние се върнахме от море. travel Бяхме  от Балчик нагоре. С Галя така и не се видяхме- въпреки, че имахме желание, но остана да се срещнем пак по Македонските баири. Не знам дали да съжалявам, че не се видяха децата, като имам впредвид - кой  с кой щеше да се срещне. newsm78 . Дето казва Галя там откъдето минат трева не никне, ама понеже няма трева по брега- най много да изкопаеха дупка в морето. Все пак съм фенка на Миленчо и ке умрам да му видя невинната физиономия, след поредната щуротия. А пък и Митето с този музикален талант ми е слабост- ама нейсе. Затова пък бяхме в компанията на Vixen и дъщеричката й, и моля ви не си мислете, че сме скучали, ние, двете майки. Нашите рожби се грижеха за пълната програма. Веднъж тъй piasyk, веднъж тъй  kiss, заедно да се завъртим  dancingМълък градски театър отвори вратите си в морето и на плажа. Жани тази година получи наградата за главна женска роля. А пък ако видите как Боби гребе с лопата върху дюшек  smile3548 и се "бори" с вълните и рибите- Старецът на Хемингуей пасти да яде !Имаше много други сценарии, но вече сезонът за това лято приключи... освен ако не ми писне и не реша друго.
Много хубаво , но много кратко беше!
Желая на всички весело лято! Ако имам време ще кача снимки и ще свирна!

# 71
  • Мнения: 2 722
И ние се завърнахме от морето.
Много имам за писане, ама пусто време не остава.
Ще ви държа в неведение още няколко дни, че в момента духам на прането да изсъхне по-бързо, че да си ходим на вилата с децата  hahaha
С Калина доказахме, че имаме най-послушните деца. Да им се ненагледаш на пиленцата, как ни оставиха да си пушим и да си приказваме цял ден.
Дарена, щом с близнаците ни се размина земетресението, значи и с Боби нямаше да успеят да овършеят плажа, но нищо, остава за догодина.
Качих снимки от морето, но се обработват още и няма да дочакам за да дам линк. На който му се рови - приятно разглеждане.

# 72
  • Мнения: 367
Таня, извинена си.  Hug  То пък може ли само на морето да стоиш. Направо ти завиждам за балкана. Ние бяхме за 5 дена на морето - стигнаха ми . Хубаво беше, ама хич не съм почитател на плажа. Ники пък се кефеше и аз от това съм доволна най-много. Снимки след малко. Мислех, че може да останем до 28-29 и да се видя с Ивка, но мъжът ми трябваше да е на работа по-рано.

# 73
  • Мнения: 286
Вече бяхме!!!!!!! Св. Константин - хотел Сириус бийч. За пръв път реших да се поглезим и отидохме за седмица на Ол инкл.  Изключително преживяване!!! И хотела и времето и настроението всичко беше на 6+.
Желая на всички весело море!!!!!!!!!

# 74
  • Мнения: 2 084
Де да ровна Гале? Откак се върнах на работа имам спешна голяма нужда от пресни спомени за голямо мързелуване.

# 75
  • преди Варна/сега Горна Оряховица
  • Мнения: 4 258
Намерен е мобилен апарат в Поморие,Вивателска карта, вътре е бил и моят номер под името Дидка-мама или нещо подобно,жената,която го е намерила ми звънна и ме пита знам ли на кого е апарата,ама аз не съм си го вкарала в паметта и незнам чий е  newsm78 каза ми и къде ще се съхранява,докато се появи собственичката!

# 76
  • Вън от пространство и време
  • Мнения: 2 277
Днес пътуваме за Бургас и оттам надолу към Созопол. Имаме резервация в к-г "Градина".
Ще се постарая много за свежи снимки.

Общи условия

Активация на акаунт