лен

  • 9 527
  • 74
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 123
Имам ленен панталон и ми е много удобен,но вече ме изоставя.
Момичета знам,че не е по темата,но бихте ли ми препоръчали от къде да си купя хубав ленен панталон newsm78

# 31
  • Бургас
  • Мнения: 614
Нашия шеф даде пари да си купим костюми да сме работили със сака  Shocked лятото! Умрях от ужас като разбрах... просто си се представих как цяло лято ходя мокра и воняща на пот... В крайна сметка си закупих прекрасен костюм от лен - панталон с чудна кройка и сако без подплата с къс ръкав. Седи изключително елеганто. Оказа се, че това е идеалната материя за лятото, не ми е горещо, напротив, държи хладно и не знам точно какъв лен се води, но не се мачка и лесно се глади. В крайна сметка след пътвоначалният шок се оказа едва ли не, че шефа ми е направил услуга, защото досега нямах такова облекло в гардероба си. Дори смятам да закупя още един. Лена се оказа не само перфектната лятна материя за горещите дни, ами и е подходящ както за делови ситуации, така и за ежедневно носене. Само да уточня, че работата ми е свързана с много обикаляне, както пеша, така и с кола и просто съм възхитена от тази материя!

# 32
  • През девет планини в десета...
  • Мнения: 1 272
Ленът ми е слабото място. PeaceИмам бяла,бледорозова и небесно-синя пола.Имам и вталено късичко сако.Панталон нямам,защото много се отпуска и ми висва дъното и в коленете,но видя ли нещо от лен в магазина направо налитам да си го купя. Hug

# 33
  • Мнения: 779
 инфо-в теранова има спортни ленени 4ерни панталони до коляното

# 34
  • Кацнала на едно дърво.
  • Мнения: 3 192
Бях забравила, но в "Texton" имаше хубави дрехи от лен. Поне преди две години, не съм ходила скоро. Имаха красиви неща и от памук. Макар, че облекото като цяло май е по-"делово". намираха и се и по-артистични модели, де.

# 35
  • Мнения: 97
Аз съм на мнение, че ленът никога няма да стане демоде.
За лятото е много удобно, държи хладно и е много приятен на допир.  Верно - с гладенето малко  Sick и бързо се мачка, но си струва усилията.
Имам панталони в бяло, екрю и черно, също бяла и розова пола. Миналата седмица си купих още един бял - широк, удобен и небрежен.  Whistling

# 36
  • Мнения: 372
Бях забравила, но в "Texton" имаше хубави дрехи от лен. Поне преди две години, не съм ходила скоро. Имаха красиви неща и от памук. Макар, че облекото като цяло май е по-"делово". намираха и се и по-артистични модели, де.

А знаеш ли къде в момента има магазин на Txton (в София)? Praynig Нали си развалиха магазина на Раковска, а другаде май не съм ги мяркала.. Confused

# 37
  • Мнения: 3 641


 Никак не го харесвам.Адски се мачка и много се разширява.
И аз така. Както мразя да гладя ми се струва голям труд. При положение ,че след минута и пак е измачкано някъде Rolling Eyes

# 38
  • Варна
  • Мнения: 135
в "Манго" има много хубави панталони- лен и памук, три цвята и са намалени на хубава цена

# 39
  • Мнения: 4 916
А някой колосвал ли е ленени дрехи? Понеже като прибирах моите от химическото се заговорихме с жената там, и тя ми каза, че имат препарат за колосване, но досега били обработвали само памучни дрехи - ризи, сака, но нямало причина да не стане и с ленени... и сега се чудя дали стои добре и на лен  Rolling Eyes

# 40
  • Мнения: 1 024
Ленът е сред любимите ми материи. Дори това, че се мачка не ме притеснява. Изглежда ми някак небрежно и в същото време шик.

# 41
  • Варна
  • Мнения: 1 553
Всичко от лен е класика. Сега има такива готини дрехи от лен, че направо е грехота да не се възползваме.Вярно , че се мачка(особено ако е 100%) , но сега и това е актуално и изглежда небрежно елегантно. Peace

# 42
  • Мнения: 3 830
Всичко от лен е класика. Сега има такива готини дрехи от лен, че направо е грехота да не се възползваме.Вярно , че се мачка(особено ако е 100%) , но сега и това е актуално и изглежда небрежно елегантно. Peace

Така е. Ленът е на голяма почит в повечето държави от Западна Европа. В Италия например се смята за запазената марка материя на по-заможните Peace

# 43
  • Мнения: 171
Независимо какво е модерно за лятото, ленът винаги си остава най-подходящата материя за лятото Peace

# 44
  • Мнения: 779
в "Манго" има много хубави панталони- лен и памук, три цвята и са намалени на хубава цена
каква и какви Rolling Eyes

Общи условия

Активация на акаунт