LOST - сезон 4 / III тема

  • 13 036
  • 215
  •   1
Отговори
# 210
  • Мнения: 129
Аз се надявам и на повече от Саид, че нещо в предния сезон не му отделиха особено внимание ooooh!

Е, хайде сега, не му отделили особено внимание! На всички, които напуснаха острова им отделиха доста внимание, вкл. и на Саид.
Но разбира се, никой не може да се сравнява с Джак в това отношение, направо ми е писнало вече от него.
Надявам се на по-малко Джак!  И също така се надявам да не оплескат нещата с това пътуване във времето, което четох че ще е централно този сезон.

# 211
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 816
Аз харесвам Дезмънд Peace

# 212
  • Мнения: 60
Аз харесвам Дезмънд Peace
Дезмънд и Пени са много милички. Дано не им се случва нищо лошо в новия сезон  Flutter

# 213
  • Мнения: 57
То за Джак е напълно ясно. Сценаристите попрекалиха с него предния сезон и когато имаше проблеми извън острова, и когато се бореха за лидерското място със Сойер Rolling Eyes Sick

# 214
  • somewhere near the sea
  • Мнения: 3 086
Предлагам за новия  пети сезон да се направи нова тема.Също така,който гледа в нет-а първи да дава резюме на епизода,докато го изгледаме всички запалени Peace

# 215
  • София
  • Мнения: 5 828
Предлагам за новия  пети сезон да се направи нова тема.Също така,който гледа в нет-а първи да дава резюме на епизода,докато го изгледаме всички запалени Peace

Ще има нова тема  Peace
Но за резюметата не съм съгласна, или поне да бъдат в бяло докато излязат субтитрите.


новата тема

Последна редакция: пн, 19 яну 2009, 20:24 от Amidala

Общи условия

Активация на акаунт